Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nincs saját...

Mit csináljak, ha nincs saját szobám, és nem bírom elviselni az ezzel járó nehézségeket?

Figyelt kérdés

Egy kicsi panellakásban élünk 5-en. Szüleim,apámnak a testvére,a testvérem és én. Magyarán 3 lakószoba van öt emberre. A kisszoba a testvéremé,és onnan szó szerint kiutált,5 percet vagyok bent,és ordibálni kezd,hogy menjek ki,mert ez az ő szobája. Az egyik szoba az apámé és az öccsé. És maradt a harmadik szoba. Itt csak egy ágy van,ezért ha ott tudok aludni,akkor egy matracon alszok,mert az ágyon anya alszik. De mivel itt van számítógép,ezért sokszor még aludni sem lehet,mert vagy apám,vagy a bátyám ott gépezik. Nyáron többször volt,hogy az erkélyen aludtam,mert éjfélig beszélgettek,lesz@rván,hogy én szeretnék aludni. Most meg anyával összevesztünk,és 'kidobott' a szobából,ezért a konyha előterében ülök 2 pléden. És akkor nem említettem meg,hogy tanulni szinte lehetetlenség mellettük,pedig idén fogok menni középsuliba.

Mit csináljak? 14/L


2017. ápr. 29. 14:49
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
0%

A modern, high-tech Japánban ez nem kellemetlen, hanem megszokott, hogy a földön alszanak, matracokon.


Ez a dolog attól függ, ki mihez szokott. A matrac kényelmes dolog tud lenni, ha jól a matrac.

2017. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ezt nem te írtad ki béletlenül?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8027..

2017. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!