Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elviselnéd ha a férjednek...

Te elviselnéd ha a férjednek lenne egy nő barátja?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap beszélnek telefonon, havonta egyszer találkoznak is. Már a házasság alatt ismerkedtek meg pár éve egy közös ismerős révén, de ez a nagy barátság csak fél éve kezdődött. A nőnek is van férje, ő nem szól bele. Állítják, hogy csak barátok, és mindenkire kiakadnak aki ezt megkérdőjelezi. A feleséget közösen próbálják győzködni, hogy ne féltékenykedjen.
2017. máj. 30. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy gyerekkori lanybaratja lenne ez a no, azt teljesen megertenem, de ez a fel eve hirtelen kezdodo naaagy baratsag nekem eleg gyanus. Az meg kulonosen zavarna, ha napi szinten meselgetne neki, plane ha netan a mi hazaseletunk a tema. Apropo, hazassag, a ferjevel nincsenek esetleg problemak?
2017. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
45%

#10

Azt jelentéktelen részletet sikerült kihagynod, hogy napi kapcsolatban van az illető nő és a férj, de csak fél éve.

2017. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
91%
Nekem vannak férfi barátaim, és a férjemnek még több női barátnője volt, mikor még megismerkedtünk. Ezek a barátnők elkoptak az idők során, de nem miattam. Alapvetően semmi kivetnivalót nem találok benne, hogy ellenkező nemű barátunk legyen. Az egyik férfi barátomat már jóval előtte ismertem, mielőtt megismertem a férjemet, ráadásul sokáig kollégák is voltunk, és az ilyesmikről töviről hegyére beszámoltam a férjemnek, nem is féltékeny rá. Nagyon ritkán találkozunk, olyankor van egy jóízű traccsparti kettesben. Amit viszont leírtál kérdező, nekem kicsit gyanús. Fél éve kezdődött ez a "nagy" barátság, meg győzködni kell másokat, hogy félre értik? Nekem sosem kellett a páromat győzködni, szerintem az ilyen látszik. Ha mégis zavarná, akkor inkább hagynám.
2017. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
39%

De bolondok vagytok ti nők :)

Nálunk is ugyanez a helyzet. Még a feleségem előtt ismertem meg egy nőt, akivel nem egészen 3 hónapig voltunk egy pár. De nem működött, nem voltunk egymáshoz valók és ezt mind a ketten beláttuk. De nem haraggal váltunk el, utána is a legjobb barátok maradtunk. A feleségem ugyanezt a hisztériát féltékenységet csinálja, pedig a havernőmre abszolút nem úgy tekintek mint nőre, csak mint haverra vagy a nővéremre. Meg ő neki se jövök be mint férfi.

Mondjuk mi nem beszélünk napi szinten, meg kettesbe nem is találkozgatunk, hanem pl. meghívott minket vendégségbe magához vagy hogy menjünk együtt nyaralni, de a feleségemmel és a gyerekkel együtt szólt a meghívás, nélkülük nem is mennék.

Komolyan nem értem egyes nőket. Mire jó ez a féltékenykedés? Egy nő haverral is lehet jókat beszélgetni, lehet jó fej, és attól még nem dugom! Ezt nem hiszi el a nejem se.

2017. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
59%
Itt nem arról van szó, hogy nő barátja van, egy normális gyakoriságú érintkezés esetén azzal nem is lenne baj. De majdnem mindennapos telefon túllép ezen, és még ha tényleg csak barátságnak indult is volna, nagyon hamarosan szükségképpen átmegy szerelmi kapcsolatba, egyszerűen csak az újdonság, változatosság ereje által. Ha csak barátok lennének, tiszteletben tartanák, hogy ez a házastársukat zavarja és ritkítanák a kapcsolattartást.
2017. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
63%

#14

Az excsajod a legjobb barátod, de nem jössz be neki, mint férfi? Akkor undorral feküdt le veled, amíg együtt voltatok?

2017. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
27%
Igen, elnézném. A férjem nem a tulajdonom hogy megszabjam kivel barátkozhat.
2017. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
42%
#16: nem kell túldimenzionálni, nekem több ilyen nő is van az életemben. Egykor jártunk, nem működött, de a szeretet valahol megmaradt. Akármelyikükkel találkozom, már nem úgy nézek rájuk, mint nőre, legalábbis nem úgy, hogy megdugnám. Tudom, milyen volt, már nem érdekes, és akármilyen fura, a szerelemmel együtt el tud múlni a vonzalom is.
2017. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is van férfi barátom, barátom eléggé kiakadt, amikor találkoztam vele, pedig egyáltalán nem volt közöttünk soha semmi, szakmai is a kapcsolat. Sajnos neki is az új barátnője kezdett el problémázni, és én ezt tiszteletben tartom.

Jó, az igaz, hogy nem beszéltünk napi szinten (bár az a "majdnem napi szinten" lehet direkt túlzó is).

Barátomnak is voltak nő barátai.

2017. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
81%

Van neki több is, nemhogy elviselem, kifejezetten örülök neki, hogy képes nőkkel normálisan szocializálódni és nem csak a lyukat látja mindegyikben. Egész életében ilyen volt, mindig vegyesen voltak női-férfi barátai, haverjai. Egyébként is nagyon jó fejek, egyikükkel azóta szorosabb viszonyban vagyok, mint ő :)


Igaz ő nem telefonálgat mindennap egyik barátjával sem, nem az a típus, aki igényelné a napi kapcsolattartást. Ilyen szituációban szerintem én is elgondolkodnék, mitől ez a hirtelen nagy barátkozás és miért akarják kényszeresen bizonygatni, hogy ez csak az.. Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, sőt, de egyetértek a 13. válaszolóval, ez egy kicsit nekem is gyanús lenne.

2017. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!