Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elviselnéd ha a férjednek...

Te elviselnéd ha a férjednek lenne egy nő barátja?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap beszélnek telefonon, havonta egyszer találkoznak is. Már a házasság alatt ismerkedtek meg pár éve egy közös ismerős révén, de ez a nagy barátság csak fél éve kezdődött. A nőnek is van férje, ő nem szól bele. Állítják, hogy csak barátok, és mindenkire kiakadnak aki ezt megkérdőjelezi. A feleséget közösen próbálják győzködni, hogy ne féltékenykedjen.
2017. máj. 30. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az ilyen ostoba álszentek a szánalmasak akik szerint ez természetes. Ja, ha tiltod a nő barátokat attól még megcsalhat, ez tény. De te se vagy jobb egy hárpiánál, ha azt hiszed h csak azért mert engeded h nőkkel is barátkozzon majd akkora jófej vagy h nem csal meg. Aki meg akar csalni az megfog, függetlenül attól h h állsz a dolgokhoz. Amúgy meg mintha mindenki figyelmét elkerülte volna az az aprócska részlet, amit a kérdező írt h a szóban forgó férj, tiltja h a kérdező fordított esetben férfiakkal barátkozzon. Akkor miről van szó? Én ezután a nekem lehet neked nem kijelentés után páros lábbal rúgtam volna ki. Lehet lepontozni!
2017. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
100%

61-es, valaki már amúgyis beidnult a lepotnozási hadművelettel, amint látom :D


Maradjunk annyiban, -témához szólva-, hogy ez baromi egyéni.

Van, aki el tudja viselni, van aki szerint nem normális.

Kinek mi a természetes, döntse el maga... az ilyen kérdésekben soha az életben nem lesz egyetértés 100%-ban.

2017. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert egy nő nem örül annak, hogy a párjának a legjobb barátja egy nő, attól még nem hárpia. Sokan fölteszik azt a kérdést, hogy miért baj az, ha egy foglalt/házas ember egy vele ellenkező nemű ember a legjobb barátja. Nincs ezzel semmi baj, HA a két barát párját nem zavarja. De hiszitek vagy sem, a legtöbb embert ez természetesen zavarja és érthető is. Pasik, nem tudom, hogy hogyan vagytok vele, de engem nő létemre rettenetesen zavarna, ha a páromat egy másik nő "barátilag" ölelgeti. És nem, nem vagyok hárpia csak ilyenkor úgy érzem, hogy az önérzetembe taposnak. Ezért se szoktam összejönni olyan fiúkkal, akiknek a legjobb barátjuk egy lány. Ha van 1-2 lányhaverja, az nem zavar. Mellesleg én se kötök barátságokat fiúkkal, az más dolog, hogy haverok vagyunk, de barátok sose leszünk, mert én így látom jónak.

Amúgy, amit a kérdező leírt, ott a férj és a legjobb barátnője bőven túlmentek a határon.

2017. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a feleség, de mutatom neki a válaszokat, én már elmondtam a véleményem.
2017. máj. 31. 15:03
 65/69 anonim ***** válasza:
26%

Engem nem zavar. A férjem az én egyik barátnőmmel haverkodott össze (20 éve ismerjük egymást, gimnáziumi osztálytársak voltunk) az utóbbi pár évben.

A csaj kettőnkhöz jön át, de mivel közben közös üzleti ügyeik is lettek a férjemmel, én néha hamarabb kidőlök este, ők meg beszélgetnek tovább.

Hozzáteszem, hogy egyszer volt egy mélyrepülésünk a férjemmel teljesen más okból. A barátnőmnek kiborultam, ő két mondat után teljesen őszintén felajánlotta, hogy megszakít minden kapcsolatot a férjemmel, még az üzleti dolgokat is befagyasztja - azon elv mentén, hogy ha engem megbántott, akkor ő egyértelműen az én pártomra áll. Jól esett, de visszautasítottam az ajánlatot, mert a mi párkapcsolati konfliktusunk miatt ne a barátnőm hozzon áldozatokat.


De nekem is az egyik legjobb barátom egy külföldi férfi, aki néhány éve itt él. Ügyfelem volt, aztán összehaverkodtunk, majd a családjával is. Annyira, hogy a nászútunkat náluk töltöttük. A férjem is kedveli (csak nyelvtudás hiánya miatt nem tud igazán kommunikálni vele nélkülem), rengeteget segített ő is neki. A szüleit pedig mindketten rajongva imádjuk.

Nemrég a srác megnősült, akkor családilag meghívtak minket az esküvőre, most már a feleségével is jóban vagyunk és drukkolunk a születendő babához.

Ja, és ez a srác a mi gyerekünk keresztapja, valamint ő volt az esküvői tanúm is.

2017. jún. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

Szo sem lehet rola

A ferjem baratnoje lelki tarsa bizalmasa en vagyok.

Legyen ferfi baratja

En sem baratkozok mas ferfival max ha meleg az illeto.

2017. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 3 évben voltak barát-barátnőim, akik házasok voltak. Szám szerint 3. Egyiknek tudta a férje, hogy d@gom a nőjét, a másiknak azt sem, hogy tartjuk a kapcsolatot. A harmadik nagyon messze él tőlem, és nem volt kedvem táv-"barátságot" fenntartani.


Öröm az ürömben, hogy az első számú megmaradt a férje mellett. Végülis mit problémázhatna ezen, hiszen hozzá ment haza, nem?

A második számúról nem tudok semmit, nem akart elválni, így én léptem le.

A harmadik elvált, de még mindig túl messze lakik, így továbbra sem érdekel túlzottan.


Így hát láthatjátok, hogy megromlott mindhárom "barátság", pedig igazán jó barátok voltunk.


Ja, és nem vagyok se gazdag se jóképű. Tehát csak barátság volt mind...

2017. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
0%
"Érdekes", hogy 60-as és 65-ös is 0%-ot kapott.. Ők nem mondhatjál el a véleményüket? Az egyik leírt egy storyt ami pontosan ide vág, a másik pedig a véleményét. Hol éltek? Normálisak vagytok ti? Vagy ennyire féltékenyek?! Miért ne írhatná le valaki az ezzel kapcsolatos élményét, ha ez volt a kérdés, ha?
2017. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, bízom a páromban és nagyszerű kapcsolatunk van tényleg.

Nekem is van olyan férfi barátom akivel alkalomadtán találkozok, de semmi több. A férjemnek is van szabadsága, nem zavar az sem, ha nővel találkozik. Szokott is, de nagyon ritka.

Inkább több fős baráti társasággal találkozik, ha elmegy valahova, ahogy én is. Tudja, hogy ha a bizalmam meginog akkor nincs vissza út.


DE! Az, hogy házas emberek minden egyes nap beszélnek telefonon? Az nekem kicsit sok lenne. Még a barátnőimmel sem beszélek mindennap. Itt kicsit elgondolkoznék. Még a havi 1 találkozással sem lenne bajom, de az én véleményem szerint nem szükséges mindennap trécselni, ott már több is lehet, mint szimpla barátság.

2017. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!