Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elviselnéd ha a férjednek...

Te elviselnéd ha a férjednek lenne egy nő barátja?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap beszélnek telefonon, havonta egyszer találkoznak is. Már a házasság alatt ismerkedtek meg pár éve egy közös ismerős révén, de ez a nagy barátság csak fél éve kezdődött. A nőnek is van férje, ő nem szól bele. Állítják, hogy csak barátok, és mindenkire kiakadnak aki ezt megkérdőjelezi. A feleséget közösen próbálják győzködni, hogy ne féltékenykedjen.
2017. máj. 30. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
78%

"Soha nem volt normális ellenkező nemmel ilyen szinten "barátságot" tartani fenn"

Hát nekem az a normális ha nem az illető neme, hanem a személyisége alapján barátkozhatok. Ugyanis az ellenkező nem nem potenciális szexpartnerekből áll, hanem emberekből. Attól hogy én leállok egy pasival beszélgetni, még nem akarok dugni vele. Nem kellene úgy tenni mintha férfiak és nők között csak a ba.szás lehetne a közös téma.

2017. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
63%

"és miért akarják kényszeresen bizonygatni, hogy ez csak az.. "


Talán tanulj meg értelmezni 20#-as! Igen, le lehet pontozni, de attól még te is és az összes is hülye marad.


Talán azért "kell" bizonygatniuk, mivel mindenki nekik esik, hogy biztos több is van benne, mint barátság?? Talán ezért.


"Állítják, hogy csak barátok, és mindenkire kiakadnak aki ezt megkérdőjelezi. "


Igen én is kiakadnék rajta és folyamatosan kénytelen lennék bizonygatni a sok hülyének, ha meg akarnak hazudtolni!

Azért álljon már meg a menet! Azért nem csupán barátok, mert a sok hülyének aki MEGKÉRDŐJELEZI a szavukat kvázi meghazudtolja őket, ezt még ne is tegyem szóvá és ne akadjak ki???


Benneteket, ha megkérdőjelezik folyamatosan amiket mondtok és nem akarják elfogadni a szavatok, akkor nem buktok ki?


Ugyan már!

Csak a hülye csinál ilyet, hogy legyint egyet rá!

2017. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
41%

"Érthetetlen. Ha valakihez nem vonzódom szexuálisan, akkor nem kezdek vele kapcsolatot."


Jesszumpepi, ezt te komolyan gondolod?! Szóval ha valakivel nem akarsz lefeküdni, akkor azzal nem is szabad szóbaállni?! Komolyan mondom a civilizáció megérett a pusztulásra, mert ennél nagyobb hatökör gondolkodást én még sehol nem láttam.

2017. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
44%

#41:


Hát de látod, hogy az ideíró "hölgyek" nagyrésze mégis így áll hozzá. Katasztrófa...

2017. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
61%
Apunak több, mint 30 éve van egy nő barátja. Gyerekkorában ismerte meg. Nővér-öccs kapcsolat van köztük. Még csók sem volt soha köztük. Nagymamám is igazolta ezt. Minden nap levelezik apu a nővel és évi 2-3 találka van. DE : anyu bármelyik levelet elolvashatja, valamint apu mindig bejelenti mikor találkozik a nővel és időben hazaér. Az sem zavarná, ha anyu is vele menne. Erre is volt példa. Nincs apunak titkolni valója, mert anyuba szerelmes. 100 %-osan megbízható férj és apa. Aki ismeri, az tudja milyen. Szóval anyu nem marja el maga mellől aput az állandó féltékenykedéssel és 0 bizalommal. Nem házisárkány ő. Sajnos sok nő tényleg nem bírja elviselni, ha a férjének vannak barátai, hobbija. Utána csodálkoznak, ha a férfi menekül a kalitkából. A házisárkány barlangjából. Nekem sem kéne ilyen idegesítő, undok hárpia. Nekem is vannak lány barátaim, akárcsak apunak. Tényleg csak barátok vagyunk. Nem értem miért lenne kötelező az embernek csak a saját nemével barátkoznia. Azzal barátkozok, akivel van közös hobbim, témám, jól érzem magam vele. Ha fiú ha lány. Meg kellene érteni, hogy igenis létezik fiú-lány barátság extra nélkül.
2017. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
50%

#43


ÉRTEM, hogy akivel járogatsz és a "párod", az másképpen gondolja ezt. Meg te is olyan menő csaj vagy attól, hogy sok ellenkező nemű haverod van és milyen FONTOS.


De a "nem kezdek kapcsolatot azzal, aki nem vonz szexuálisan" az a KAPCSOLATRÓL szól. Ami azt jeleni,a mit jelent.


Jesszumpepi. Nem tudsz olvasni, baby?

2017. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
39%
"Hát de látod, hogy az ideíró "hölgyek" nagyrésze mégis így áll hozzá. Katasztrófa..." Volt szerencsém a környezetmeben is tapasztalni ezt a hozzáállást, a nővéremmel. szemben. Van egy nagyon jó barátja, volt iskolatársa. Nagyon sokat segített a nővéremnek egy időben, sokat összejárnak a mai napig. Az itteni nők közül néhány rájuk szállt, "mert mekkora egy ku.rva a nővérem", csalja az urát. Az egyik pletykálkodót se zavarta, hogy a tesóm, meg az a férfi is boldog házasságban él, és általában a helyi játszótéren találkoztak, mikor kivitték a gyerekeiket. Úgyhogy nem igazán lett volna mód semmire, még ha akarták volna sem. Sajnálatos módon az emberek szeretnek másokról locsogni, az se baj ha morzsányi igazság sincs benne.
2017. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
87%

#47

Most bonyolult leszek, nagyon figyelj!

1, Nem a nővéredről van szó.

2, A kérdező férje fél év óta napi szinten cseveg ezzel a csajjal, közben pedig magasról tesz a családjára, a gyerekére, stb.

3, Nem a játszótéren találkoznak.

4, Nem az itt véleményt nyilvánító nőkről van szó.

5, Senki nem "pletykálkodik". Válaszolnak egy feltett kérdésre.


Na, most gondolkozz. Próbáld meg!

2017. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
9%
Nem, aranyom,állítólag telefonálgatnak. Egyébként meg: Jó lenne ha vigyáznál a szádra, te "gondolkozz már" mielőtt bedőlsz egy ilyen átlátszó kamukérdésnek. Nem csipem a modorod.
2017. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
74%
Nekem elnézte a férjem (akkor még csak jártunk), hogy volt egy pasi barátom, akivel aztán majdnem meg is csaltam. Én az utolsó pillanatig bizonygattam saját magamnak, hogy csak barátok vagyunk. Aztán be kellett látnom, hogy egy barát ölelésétől nem kéne úgy benedvesednem, hogy átázzon a bugyim. Mert sajnos ez történt. Még időben sikerült kiszállnom ebből az őrületből. A férjem meg türelemmel várt, hogy visszataláljak hozzá. A harmadik fél akkor került a képbe, amikor úgy éreztem, nem kapok elég szeretetet a páromtól. Ez az egész akkor nem volt tudatos. Csak kaptam egy kis szeretetmorzsát innen is, onnan is. És ez akkor jó volt. Izgalmas volt játszani a tűzzel. A "barát" egy nagy játékos. Pontosan rájött, mi hiányzik nekem az eredeti kapcsolatból. És ő azt adta nekem. Emellett a kémia is működött köztünk. Túl veszélyesnek ítéltem, és megszakítottam minden kapcsolatot a "baráttal". Hosszú, hónapokig tartó folyamat volt ez az egész. És a férjem kivárta. Soha nem szólt egy rossz szót sem. Csak várta, hogy vége legyen. Évekkel később mondta el, hogy nagyon félt ebben az időszakban, hogy a másik pasit választom.
2017. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!