Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elviselnéd ha a férjednek...

Te elviselnéd ha a férjednek lenne egy nő barátja?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap beszélnek telefonon, havonta egyszer találkoznak is. Már a házasság alatt ismerkedtek meg pár éve egy közös ismerős révén, de ez a nagy barátság csak fél éve kezdődött. A nőnek is van férje, ő nem szól bele. Állítják, hogy csak barátok, és mindenkire kiakadnak aki ezt megkérdőjelezi. A feleséget közösen próbálják győzködni, hogy ne féltékenykedjen.
2017. máj. 30. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
57%
"Komolyan nem értem egyes nőket. Mire jó ez a féltékenykedés? Egy nő haverral is lehet jókat beszélgetni, lehet jó fej, és attól még nem dugom!" Erről van szó.
2017. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
29%

#18

Érthetetlen. Ha valakihez nem vonzódom szexuálisan, akkor nem kezdek vele kapcsolatot. Ha pedig vonzódom szexuálisan, azaz rezonál egymásra a két immunrendszer, az akkor is rezonál, ha már elmúlt a kapcsolat. Maximum már nem érdekel a dolog, de a testek ugyanazok maradnak.

2017. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
29%
"Ilyen szituációban szerintem én is elgondolkodnék, mitől ez a hirtelen nagy barátkozás és miért akarják kényszeresen bizonygatni, hogy ez csak az.." Talán mert a nő kényszeresen azzal cseszegeti a férjét hogy biztosan megcsalja? Ha nem csalja a pali, majd fogja amikor nem bírja idegekkel a hárpiázást.
2017. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
89%
Azzal nekem sem lenne bajom, ha ellenkező nem barátja van, de hogy naponta beszélnek, nekem fura. Én a legjobb barátnőmmel sem beszélek minden nap, ők miről tudnak naponta beszélgetni? Vagy csak ilyen csacsogás, hogy sokan voltak a postán, meg vettem 20 deka felvágottat? Ilyenek miatt én akkor hívtam a páromat (!), mikor távkapcsolatban voltunk, hogy kb mindegy, miért, csak halljuk egymás hangját. Ez egy barátságba nem fér bele. Ha pedig komoly dolgokról beszél vele minden nap, mint pl milyen színűre fessük a nappalit, szintén nem tetszene. Így belegondolva, ha azonos nemű barátjával beszélné meg ezeket, akkor sem lennék boldog. Mit kell pontosan érteni az alatt, hogy naponta telefonálnak, mennyi időt és miről?
2017. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
88%

#23

A megcsalás nem egy bünti, amit ki lehet provokálni "hárpiázással" és ha jól viselkedik egy nő, akkor megérdemelheti, hogy ne alázzák meg.


A megcsalás független a megcsalt személyétől. Az minden esetben a csaló fél erkölcstelensége.


Ha nem jó neki a házasságban, akkor kommunikáljon, menjenek terápiára, stb. Ha nem működik, akkor pedig váljanak el, és kezdjen új nővel.


A titokban félrekettyintés nem kiérdemelt valami: az csak annyit jelent, hogy a csaló fél egy erkölcsi, lusta, hazug hulla.

2017. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:
A férj amúgy otthon nem segít a háztartásban, nem foglalkozik a gyerekkel. Néha eljár szórakozóhelyekre. Amikora felesége megkérdezi, hogy fordított esetben mi lenne, azt mondta eszébe se jusson, megkeserítené a felesége életét utána.
2017. máj. 30. 18:00
 27/69 anonim ***** válasza:
13%

Elviselném? Örülnék neki, hogy van barátja, jó dolog az. A nem sosem érdekelt ilyen téren. Nekem mindig fiú barátaim voltak s nő vagyok. Mi ezzel a gond? Semmi.


Persze, vannak férjek, akikben joggal nem bízik az ember, de azon nem segít, ha a tudtunkkal sosem megy nő közelébe rajtunk kívül...


Nálunk egyszerű, mert a párom akkor se csalna meg, ha direkt rá akarna mászni valaki, én pedig nem tudom felfogni a féltékenység koncepcióját :D Szóval nálunk fel se merülne semmi gond e téren.

2017. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
80%

#26


Mondom én, hogy gond van.

2017. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
93%
Amit az előbb írtál, az elég masszív válóok. Pont nem érdekelne, kivel mit csinál, én nem élnék vele...
2017. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
66%

"Talán mert a nő kényszeresen azzal cseszegeti a férjét hogy biztosan megcsalja? Ha nem csalja a pali, majd fogja amikor nem bírja idegekkel a hárpiázást."


Szerintem értelmesebb ember nem így oldja meg ezt a konfliktust, hanem kivágja az ilyen hárpiát a búsba, megcsalás és az azzal járó gerinctelen aljasság nélkül :)


Egyébként elnézést ha nem voltam elég világos, nem arról a szituációról beszélek, hogy cseszegetésre válaszként bizonygatja, hogy csak barát, hanem arról, amikor mindenféle faggatózás nélkül, teljesen magától állandóan felhozza valaki, hogy "de csak barát ám", "de ne gondolj ám semmire" (amikor nem is gondolnék alapból semmire :D). Láttam már ilyet, nem is egyszer, ott mindig sumákolásra vallott az ilyen viselkedés.


20-as voltam

2017. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!