Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elviselnéd ha a férjednek...

Te elviselnéd ha a férjednek lenne egy nő barátja?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap beszélnek telefonon, havonta egyszer találkoznak is. Már a házasság alatt ismerkedtek meg pár éve egy közös ismerős révén, de ez a nagy barátság csak fél éve kezdődött. A nőnek is van férje, ő nem szól bele. Állítják, hogy csak barátok, és mindenkire kiakadnak aki ezt megkérdőjelezi. A feleséget közösen próbálják győzködni, hogy ne féltékenykedjen.
2017. máj. 30. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
83%

"A férj amúgy otthon nem segít a háztartásban, nem foglalkozik a gyerekkel. Néha eljár szórakozóhelyekre. Amikora felesége megkérdezi, hogy fordított esetben mi lenne, azt mondta eszébe se jusson, megkeserítené a felesége életét utána."


Már bocs, de ha valaki egy ilyen undorító alakkal együtt van és még gyereket is szül neki, az megérdemli, nem kötelező ám a kettős mércés, önző, címeres bunkókkal együtt lenni.

2017. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:
Azóta ilyen a férj viselkedése amióta ismeri ezt a nőt...
2017. máj. 30. 18:07
 33/69 anonim válasza:
70%

Ha a leírtak alapján, egy féléve ismert, határokat feszegető, mindennapos beszélgetésekkel...a válasz egyértelműen NEM.

Valószínű,(ha már otthon nem kap figyelmet és egészséges féltékenység sincs a pasiban)ez csak amiatt van, hogy legalább valakitől kapjon figyelmet a nő.

Természetesen egy normális baráti kapcsolattal nem lenne bajom.

Minden nő féltékeny valamilyen szinten...bárkiről is legyen szó.

2017. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ.. A férj a férfi barátokkal mennyire tartja a kapcsolatot? Ha velük is naponta beszél akkor semmi gond, bár erős a gyanúm, hogy nem így van.

Egyébként nincs bajom a nő barátokkal,amennyiben házasság/ a kapcsolat előtt köttetett a barátság. Ha alatta, akkor engem rohadtul zavarna, mivel nekem fontos, hogy a párom a legjobb barátom is legyen és én is neki. Azt könnyebb megemészteni, ha régi a barát, de ha a kapcsolatunk alatt kezdené el keresni más nők közelségét, az azthiszem a kapcsolatunk végét is jelentené, akár történik tényleges megcsalás, akár nem.

Az én kapcsolatomban is volt ilyen barátcsaj, bár ő volt előbb barátomnak, engem sokkal később ismert meg, de amikor a csaj kihisztizte, hogy barátom inkább vele menjen sörözni ( arra hivatkozva, hogy régen ő is segített neki sokat, és most nagyon magaalatt van, közben meg töltögette facere a vigyorgós szelfiket...), mint velem töltse az idejét, akkor választás elé állítottam. Én nyertem :D Előtte egy ideig tök normális csaj volt, de hirtelen bekattant és több ilyen húzása is lett, ez végképp kiverte nálam a biztosítékot. Ha megint ilyen helyzetbe kerülnék, sokkal hamarabb választás elé állítanám.

2017. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
74%

Aha, szóval lett egy új női "hatalmas barátja" és téged egyidőben elkezdett magasról leszarni, hirtelen, előzmény nélkül. Ez azért elég egyértelmű így..


Bár szerintem ez most valami kamu trollkérdés, azokra jellemző, hogy a leglényegesebb dolgokat kihagyja a kérdező az alapkérdésből és később apránként csepegteti a lényeget és változtatja meg teljesen az alap szituációt.

2017. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
89%

Az én barátomnak zömmel lány barátai vannak, akiknek zömmel van párkapcsolatuk.

De meg sem fordulna a fejemben, hogy esetleg bármelyikkel is megcsalna: érzem, hogy szeret, és látom rajta, hogy oda van értem.

Mindig is azon az állásponton voltam, hogy ha valaki megcsal, az előbb-utóbb kiderül, és ha ez megtörténne velem, akkor majd kirúgom az illetőt, ő fog rosszabbul járni. (Ezt most általánosságban mondom, nem a mostani párkapcsolatomra értelmezve specifikusan.)

2017. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
37%
szerintem is kamu. Amúgy én meg olyat láttam ahogy a nő- hozzátenném jó ismerősöm volt a nő- mindig azon őrjöngött ha kitette a pasija a lábát, hogy biztosan megcsalja, nincs is dolga, nőzni megy. A férfi meg belefáradt egy idő után az állandó feszültségbe, és tényleg otthagyta. Na ilyen is van, nem mindig a férfiak a nagyon gonoszak a kapcsolatokban. A kérdés meg szinte biztosan kamu, csak élvezni akarja a kérdező ha "a rohadtgerinctelenbüdösférfiállatja" féle válaszokat kap. Ha nem kamu, konkrétumokat kérnék szépen, mert ez igy bűzlik.
2017. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
26%

Nem viselném el, ahogyan a férjem sem viselné el, ha én lennék ilyen kapcsolatban egy férfivel.

Azért kérte meg a kezem és vett feleségül, mert a szerelme és egyben a legjobb barátja is vagyok, ahogy ő is nekem. Egy másik nő nem férne ide. Nyilván munkatársakkal, barátok feleségével/párjával nyugodtan lehet jó kapcsolatot ápolni, de szerintem ez a napi szinten telefonálás, közös győzködés elég szánalmas ha az embernek családja van.

Személy szerint nekem sosem jutna eszembe házasság után! legjobb barátkozni egy másik férfivel. Sem kedvem sem gusztusom nem lenne hozzá. Vannak barátnőim, sógornőm, anyósom, nagymamám és a párom jó barátainak is párjai akikkel minden dolgomat meg tudom beszélni és kielégíteni a kommunikációs vágyaim. A páromnak ugyanígy. Szerintem egy párkapcsolatban ez a "normális", nekem ilyen egy rendes és működőképes, boldog házasság.

2017. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
30%

"A feleséget közösen próbálják győzködni, hogy ne féltékenykedjen."


Kik? Itt most magadról beszélsz?

Borzasztó zavarosan írsz!


Miért írsz magadról kívülállóként? Miért nem vállalod fel, hogy ez rólad szól??


Innentől kezdve nekem nem vagy ember. Aki ennyire se vallja be, és egy "hárító" mechanizmus mögé bújik el...


Közben pedig várja rá a válaszokat!


Na, és ha elviseljük, akkor mi van?!


És, ha nem, akkor mi van?!


Tőlünk teszed függővé? Húzod majd a strigulákat? Ha nekem ilyen hülye feleségem lenne, már nem is lenne a feleségem.

2017. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
51%

Annyira jó, hogy mindig mindenki olyan hű de megértő! Csak ha a saját párja lenne olyan, mint a kérdezőé, nagy eséllyel legyilkolnátok a párjaitokat.

Soha nem volt normális ellenkező nemmel ilyen szinten "barátságot" tartani fenn, ahogy írja a kérdező. Mert amit olvasunk, ott ők már átléptek egy hatàrt.

2017. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!