Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nit tegyek hogy tuleljem mert...

Nit tegyek hogy tuleljem mert nem birom mar sokaig hogy a ferjem elhagy?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok keszulve es az idegosszeomlas hataran alok. Ket kisgyerekkel maradtam egyedul es keptelen vagyok lenyugodni. Belefogok betegedni vagy belehalni. Ideges vagyok sirhatnekom van de mar azt sem tudok, csak van egy belso feszultseg egy remeges egy gyomorideg!!! Mit csinaljak hogy megnyugdojak, hogy elfogadjam a ferjemnek nem szamit a csaladja a ket csodalatos lanya es kilep az eletunkbol???? Menjek orvoshoz o ad majd valami nyugtatot??? Segitsetek mert belehalok!!!

2017. júl. 8. 04:09
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

A terv az volt osszekoltozunk.... csak sajnos en nem akartam ott elni es aztan o igerte ide jon de mire idejott volna hogy igeretet bevaltsa addigra sajnos benozott..... mert most itt kene legyen velunk hisz azt igerte egesz nyarom itt lesz.... es erre visszament a nohoz.... egesz nap bognek de tartom magam.... neg birom...

Bizom benne talalok vkit aki szeret es imad es elfogad a lanyokkal egyutt...

2017. júl. 16. 22:06
 42/44 anonim ***** válasza:
Mi lett azota?
2020. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 Sssaszem ***** válasza:
Milyen ember aznilyen? Semmilyen,na majd a karmájától duplán visszakapja, amit veled művelt. Maradnia kelett volna. Mert két gyereket nevelni nem könnyű apa nélkül.
2023. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Sssaszem ***** válasza:
Milyen ember az ilyen? Semmilyen,na majd a karmájától duplán visszakapja, amit veled művelt. Maradnia kelett volna. Mert két gyereket nevelni nem könnyű apa nélkül.
2023. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!