Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nit tegyek hogy tuleljem mert...

Nit tegyek hogy tuleljem mert nem birom mar sokaig hogy a ferjem elhagy?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok keszulve es az idegosszeomlas hataran alok. Ket kisgyerekkel maradtam egyedul es keptelen vagyok lenyugodni. Belefogok betegedni vagy belehalni. Ideges vagyok sirhatnekom van de mar azt sem tudok, csak van egy belso feszultseg egy remeges egy gyomorideg!!! Mit csinaljak hogy megnyugdojak, hogy elfogadjam a ferjemnek nem szamit a csaladja a ket csodalatos lanya es kilep az eletunkbol???? Menjek orvoshoz o ad majd valami nyugtatot??? Segitsetek mert belehalok!!!

2017. júl. 8. 04:09
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén szólva nem értem, hogy te miért csodálkozol és miért vagy ennyire kiakadva. Ti SOHA nem voltatok egy család. Plusz semmire nem mész azzal, hogy próbálod a gyerekekkel érzelmileg zsarolni. Túl kell lépni ezen.
2017. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Szeretem csak ennyi!!! Nem zsarolom a gyerekekkel....csak meg nem tudtam feldolgozni hogy O nem akar minket. Oriasit csalodtam benne!!! Hatalmasat.... nem tudom mit csinaljak mert szeretem!!
2017. júl. 8. 15:45
 23/44 anonim ***** válasza:
79%

Ne rajta rágodj! Azon gondolkodj hogy fojtatjátok az életeteket.

Ugyse volt melletted edig se!!

Foglald le magad!

N25

2017. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
89%

Mit csinálj? Szedd össze magad a gyerekeid érdekében! Meg kell nyugodnod. Ha nem megy egyedül, orvos segít ezt az időszakot átvészelni (háziorvos, ha ő szükségesnek látja, akkor pszichiáter).

Erőszakold meg magad, és foglald el mással! Foglalkozz a gyerekeiddel, találkozz barátnőiddel, családtagokkal, akiket szeretsz. Ez a kezdeti sokkos időszak el fog múlni, de hogy minél előbb elmúljon, erővel tereld a figyelmedet más irányba, még ha nehéz is.

Ne agyalj azon, hogy miért hagyott el, miért nem akar veletek élni (bár ha jól olvastam zaklatott soraidat, akkor eddig is inkább távkapcsolatban éltetek, nem úgy, mint egy családnak kellene). Ezzel nem segítesz magadon! Van ilyen, nagyon gyakran előfordul sajnos, nem csak te élted ezt át. El kell fogadni. Ahogy telik az idő, egyre könnyebb lesz. Addig meg kérj segítséget, és segíts magadon is. Ne az ilyen kérdésekkel foglalkozz, hogy "fontosabb az a nő" stb. Nyilván fontosabb. Téged nem szeret (már), lehet, hogy másba meg szerelmes. Nem tudsz mit tenni ez ellen.

Inkább arra koncentrálj, hogy a gyerekeidnek szüksége van az anyjukra! És arra, hogy normális kapcsolatban maradhassanak az apjukkal is.

Nem fogsz belehalni, ne félj. Csak ne hagyd el magadat. Bármilyen hihetetlen, az élet menni fog tovább. Sírd ki magad, aztán álljál neki valami mást csinálni. Süss sütit, menj kirándulni a gyerekekkel, akármi. A sportolás is sokat segít. Menj futni, tornázni.

2017. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


"Vszekedtunk sokat szidtuk egymast de miert nem ad lehetoseget egy szot nem szolok ha italja magyarorszagot soha tobbe de a gyerekeinek

Miert akar rosszat???"


Esélyes hogy a sok veszekedésnek és annak hogy szidtad szinte folyamatosan annak köze van ahhoz hogy elhagy téged.


"Mi tortent vele hogy hirtelen eldobja a csaladjat??? Fel nem foghatom mi vihet erf egy embert!!! Szeretem kivanom vagyok ra..... egyenlore masra sem tudok gondolni csak ra es hogy egyutt legyunk..... miert teszinezt a gyetekeivel???"


Folyton azt írod hogy a gyerekeinek miért akar rosszat de ha nem is volt velük csak nagyon ritkán akkor nem akar nekik rosszat mert tulajdonképpen annyit fogja őket látni mint eddig is látta őket! Szóval ez nem az apáról és a gyerekekről szól.

Ez csak rólad és róla szól. Arról hogy te mit akarsz. Meg arról hogy ő mit nem akar, jelen esetben téged nem akar.

Kérdezd meg tőle hogy mit rontottál el, hogy mit kellett volna másként csinálnod. De egy dologban biztos lehetsz ti nem kommunikáltatok megfelelően ebben a kapcsolatban. S itt most nem a gyerekekre kell gondolnod hanem csak és kizárólag kettőtökre! Ennyi! Csak a férfi és csak a nő!

2017. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Igen az tuti hogy nem komunikaltunk megfeleloen!!! O megigert dolgokat mondtam a lanyoknak apa jon es egesz nyaron velunk lesz mert az volt a terv itt keres munkat, es ha talal megfelelot marad.... es jott csak elfelejtett szolni hogy nem azert jon amit megbeszeltunk.

Igazatok van hagyom elmenni! Legyen Boldog massal!!! Mindenesetre visszament mar csutortok delutan es azota nem is hivott keresett minket... ami azert sokat elarul. Elarulja hogy sem en sem a gyerekek nem erdekeljuk. A nagyobbik lanyom kozolte anya hallani sem akarok aparol es ne is beszeljunk rola, es ha hiv ne is vegyem fel a telefont. Hat nem is hivott gondolom a novel van!!! Koszi mondenkinek a biztatast. Megleszunk mi nelkule.....ajd talan valamikor hazajon es beadja a valopert aztan menjen!!! Abban viszont viztos vagyok a lanyok sosem fogjak szeretni igazan, mert nem fog velunk elni de o ezt akarta akkor tessek. Legyen akarata szerint neki sosem volt csaladja 3 evesen senkinek nem kellett nagymama nevelte most ezt adja a lanyainak is! Probalom elfelejteni es ahogy a nagyobb lanyom mondta nem gondolni ra es boldog leszek nelkule sot a lanyaim pot apat akarnak aki mindig velunk van es mindig szereti oket, mert tudjak milyen az ismeretsegi koromben van tobb ilyen is!!! Egyebkent hogy latszodjon mennyire egy szemet ember hazajott kozolte valik, en nem akartam vele sehova menni, erre par nap alatt elhitette velem a lehet megsem meg meggondolja es kedveskedett es adta a remenyt de csak azert amig itt van addog menjunk ide oda egyutt mint boldog csalad.... na ekkora egy szemet alak aztan viszsaerepult es kozolte valik!!!

2017. júl. 9. 02:24
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Elég rossz ötlet belekeverni a gyerekeket a kapcsolati problémátokba...
2017. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nem volt sosem egy egészséges kapcsolat, és ti sosem voltatok egy család. Úgy nem lehet élni, hogy évente 2-3x jött haza. A gyerekeknek nem volt apjuk, te egyedül neveltek őket. Nyugodj meg, emészt meg ezt az egész dolgot, és szerintem inkább örülj, hogy vége lett. Ez egy új kezdet, a későbbiekben találhatsz egy sokkal jobb társat, akivel majd tényleg egy boldog család lehettek.
2017. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem volt normalis kapcsolat tavkapcsolat volt de igyekeztunk osszekoltoznj csak ahogy teltek az evek o mar nem akart idejonni en meg oda, de mikor kint voltunk nalla a nagyobbik lannyal es 2013 ban hazajottunk csak 2 hora de vegul megbeszeltuk hogy maradjunk es meg par ev es jon o is haza. Ez most lett volna most egesz nyar hogy velunk legyen mert megbeszeltuk es megigerte hogy hazajon keres munkat de vegul viszsament egy honap ittlet utan es mar az elehen kozolte valni akar!!!! De nem hiszem el hogy igy atvagott..... latji kellett volna az oromot a gyerekek arcan amikor momdtam nekik ion haza apa es egesz nyaron itthon lesz..... olyan boldogok voltak..... es mondtam nekik lehet itthon marad ha talall munkat erre hazajon es total mast tesz mint amit igert!!! Holnap dokgoznom kell mennem mot tegyek hogy tudjak oda koncentralni??? Nagyon kesz vagyok felek belehalok es akkor elviszi a gyerekeket kulfoldre. Egyebkent erdelyi magyar..... ezek mond ilyenek? Biztam benne???? Hittem neki!!!
2017. júl. 9. 17:13
 30/44 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Teljesen mindegy hogy honnét származik. Minden hol találni olyat aki nem az igazat mondja.

De egy tanácsot azért adnék és jó lenne ha megfogadnád. A gyerekeidet arra neveld hogy lehet boldog párkapcsolatban is élni ha megtalálja a megfelelő embert. Ne azt lássák és hallják hogy neked hogy sikerült vagy hogy nem sikerült, mert ez kihatással lesz az ő életükre is. Nem most hanem majd felnőtt korukban. S tényleg egy jó gondolat hogy ne is beszéljetek arról az emberről csak akkor ha valamiért szükséges. De nem szidni, átkozni stb. csak egyszerűen félretenni és élni nélküle.

2017. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!