Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nit tegyek hogy tuleljem mert...

Nit tegyek hogy tuleljem mert nem birom mar sokaig hogy a ferjem elhagy?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok keszulve es az idegosszeomlas hataran alok. Ket kisgyerekkel maradtam egyedul es keptelen vagyok lenyugodni. Belefogok betegedni vagy belehalni. Ideges vagyok sirhatnekom van de mar azt sem tudok, csak van egy belso feszultseg egy remeges egy gyomorideg!!! Mit csinaljak hogy megnyugdojak, hogy elfogadjam a ferjemnek nem szamit a csaladja a ket csodalatos lanya es kilep az eletunkbol???? Menjek orvoshoz o ad majd valami nyugtatot??? Segitsetek mert belehalok!!!

2017. júl. 8. 04:09
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Koszi utolso es igen...nem is beszelunk mar errol az emberrol!!! Mig en a kozos gyerekeinkrol gondoskodtam ejjelenkent orrot szivtam, lazat csillapitottam, hanyast takaritottam es nappal vidaman mosolyogva jatszottam veluk hetvegeken, hetkozben dolgozni jartam.... mig en 6 eve se ejjelem se nappalom es mindent takaritok fuvet nyirok locsolok mosok fozok o addig kenyelmesen osszeszedett egy kis ri....ot jodolgabam!!! A 6 eves kert ne is beszeljek rola, mikor sirok mondja anya megigerted nem beszelunk aparol!!! Akkor probalom abbahagyni a sirast mert kulonben a kicsikem is sir!!! Faj neki mert tudja az apja ot is eldobta velem egyutt!!! Nem akarta hogy kikoltozzunk hozza! Remelem a ri.....ca otthadja mielobb es akkor majd kaparna vissza hozzank de mar nem lesz hova!!!
2017. júl. 11. 01:52
 32/44 anonim ***** válasza:

Kérdező!


"Remelem a ri.....ca otthadja mielobb es akkor majd kaparna vissza hozzank de mar nem lesz hova!!!"


Ebbe azért ne éld bele magadat mert könnye előfordulhat hogy nem így lesz. Nem tudhatod mit hoz a jövő. Még az is lehet hogy ezzel a nővel alapít családot. De ha állandóan ezzel foglalkozol akkor belefogsz őrülni és annak a levét a családot issza meg!

Újra írom nem ezzel kell foglalkoznod hanem azzal hogy hogyan fogtok élni az elkövetkezendő időkben. Hogy milyen új dolgokat vontok be az életetekbe. Pl. Milyen új dolgot fogtok kipróbálni amit eddig nem csináltatok. AZ a férfi marad a gyerekeid vér szerinti apja. Ezen nem változtat semmi ennyit meg kell érteni a gyerekeidnek is. S a tiszteletet adják meg az apjuknak. A veszekedés felesleges nem lenne jó sem nekik sem neked. Sokkal jobb a békesség. Egy másfajta életet kell kezdenetek élni.

2017. júl. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

50 evesen mar csak nem csinal gyereket!!?

Es a gyerekek nem fogjak szeretni mert evi egyszer latjak.... ennyit rola!! Szegyelheti magat!!

2017. júl. 11. 13:01
 34/44 anonim ***** válasza:

Aki 44 évesen csinált gyereket, az 50 évesen is fog.

Mi az neki?

2017. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező!


Mondj okot arra hogy miért ne csinálhatna gyereket?

Mondjuk akkor ha nemzőképtelen lesz akkor persze nem. De egyébként meg miért ne? Csak mert 50 éves, na és?


A gyerekeknek meg nem is kell szeretniük de attól még nem is kell olyan szinten lenniük mint ahol az apjuk van ezt akartam belőle kihozni. Ennyi!

2017. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt te magadnak csináltad. Nem is értem, hogy min csodálkozol. Te nem akartál vele lenni, te menekültél először haza, te lökted el őt előbb... A hiszti meg az akaratoskodás ment, a kompromisszum nem, buktad.
2017. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Nem loktem el ot ezt megbeszeltuk ketten es o nem tartotta magat a megbeszeltekhez. Mindegy most epp iobban vagyok szaroo bele menjen aztan felejtsen os el minket. Ako egy csaladot igy tonkretesz az egy szar ember es akivevel teszi a nojevel az szinten.... es o csinalta maganak mert eddig is elhuztak tole a gyerekek mert alig lattak most meg aztan vegkepp hallano sem akarnak rola legalabb is a 6 eves mar tudja mi van mert latta sirok es tudja mk a baj.... a kisebb sztem meg nem erti de tudja apa olyat tett amit nem kellett volNa.... akarki akarmit mond belerugott a sajat csaladjaba es a a noje fontosabb mint a gyerekei!!!
2017. júl. 12. 01:54
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom újra, mert láthatóan nem fogod fel. A saját sérelmeidet, ne a gyerekeken keresztül torold meg. Mert ne gondold, hogy te attól jó szülő leszel, hogy rontasz a kapcsolatukon.Plusz a "kapcsolatotok" tönkretételéhez valóban két ember kellett. Te meg a férjed. Kicsit szedd össze magad.
2017. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
En is elmondom ujra a gyerekek hallani sem akarnak aznapjuktol hisz alig lattak en igyekeztem oket kozelebb hozni amikor jott apa haza, es most jott el az altalunk megbeszelt ido hogy vegre egyutt eljunk ers megismerje jobban a gyerekeit!!! Athuzta egy tolvonassal az egesz tervet hogy hazakoltozik pedig a gyetekeknek in ezt mondta es nekem is.... es fogta magat es viszsament az uj nojehez aki teljes mertekben iranyitja ot!!! A noert lemkmdott arrol hogy valoban gyerekei apja legyen es hogy megismerje a gyetekeit.... velunk megs em probalt egyutt elni.... es nem lettek volna vitak eldobott emgem ed a csaladjat egy noert!!! Ezen nincs mit sajnalni.... mehet a pokolba remelem vissza nem jon..... es igen kezdem jol erezni magam a lanyok akarnak egy apukat aki majd szereti oket es velunk el!!! Es en os kezdek nyitni uj emberek fele es most van epp egy srac aki csak barat most ismertem megbed nagyon aranyos kedves es teljesen megert talan o lesz a vegso alomas az eletunkben es akkor lesz apa aki velunk el es szeret, apa hiaba jon haza evi egyszert ket hetre a lanyok sosem fogjak ot szeretni de o akarta es eo ezt valazstotta.... en vele akartam elni de nem kellunk neki.... had menjen lesz nekunk szazszor jobb....
2017. júl. 13. 06:41
 40/44 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg felejcsd el a párodat,aki igazából nem is volt az.

Bár az hogy párszor találkoztam egy évbe ez nem családi élet.

Egyáltalán így mért szültél neki gyereket!

Vagyis a leírtad alapján inkább magadnak!

Hagyd a francba.

Foglalkozz a gyerekekkel most őket kell nézni,és neharagudj de ha csak azt látják hogy az anyuk bánatos és keseredett azzal csak tönkre teszed őket!

Sok sikert és kitartást!

Egy pár hónap és hidd el jobb lesz!

2017. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!