Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nit tegyek hogy tuleljem mert...

Nit tegyek hogy tuleljem mert nem birom mar sokaig hogy a ferjem elhagy?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok keszulve es az idegosszeomlas hataran alok. Ket kisgyerekkel maradtam egyedul es keptelen vagyok lenyugodni. Belefogok betegedni vagy belehalni. Ideges vagyok sirhatnekom van de mar azt sem tudok, csak van egy belso feszultseg egy remeges egy gyomorideg!!! Mit csinaljak hogy megnyugdojak, hogy elfogadjam a ferjemnek nem szamit a csaladja a ket csodalatos lanya es kilep az eletunkbol???? Menjek orvoshoz o ad majd valami nyugtatot??? Segitsetek mert belehalok!!!

2017. júl. 8. 04:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
36%

10# vagyok.Esetleg szabadidődben valamilyen csajos sorozatot is nézhetnél, hátha segít látni,hogy mások is átmentek ezen és erősen szálltak ki belőle..Legyen akár a Sex és New York vagy a Született feleségek..

Esténként ha nem tudsz aludni,akkor talán segíthet kicsit elfoglalni magad.

2017. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
38%
Ne örjöngjél,próbálj meg nem depizni,gondolj a gyerekeidre. Nekik nagyobb szükségük van rád,mint neked egy herére. Kapd össze magad,nem kell ehhez gyógyszer sem doki.
2017. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

A full story nagyon bonyolult.,2004 ben ismerkedtunk es

2006 ban hazasodtunk aztan 2011 ben es 2014 ben jottek

A gyerekek!!! Igazabol keveset eltunk egyutt mert o

Kulfoldon en magyarban de az volt hazajon. Meg gyerek

Szuletese elott hazajott.....fel evre hogy itthon marad

De nem talalt jol fizeto inyere valo munkat....es az

Ittenj fizeteseket lefikazta hiaba momdtam hogy a

Kulfoldi tobb fizetes mellett minden dragabb szoval

Ott sincs elorebb..vegul fel ev utan visszament, akkor

Mat tudtuk gyereket szeretnenk es meglett a gyerek

Es en mentem hozza gyerekestul.... 1 eves gyerekkel

De fel ev utan en is feladtam.... es hazajottem, aztan

Kiderult jon a masodik baba es es megneszeltuk itthon szul

Szulom meg. Megszuletett es megbeszeltuk par ev mulva

Haza koltozik hozzank es most jott el az ido hogy hazajott volna es velem vegig elhitette hogy jon haza en ebben a tudatban voltam gyerekek nyari ovi ugyeletet ugy irtam be hogy o itthon lesz es majd talan augusztustol dolgozik.

Majus 29 en hazajott.... de rideg volt velem semmi mosoly semmi kedvesseg de en sem mutattam iranyaban semmit mert .....sajnos

A fel ev kint tartozkodas utan mikor a 1 evessel kimentem

Fel ev mulva hazajottem 2013 majusaban akkor utanna rengeteget

Veszekedtunk.... folyton magyarorszagot szidta amo nekem fajt

Mert en szeretek itt elni stb.... aztan nagy osszeveszesek voltak skypon... szoban irasban..... lehulyeztem szb meg lebenaztam hogy nem talalt itt maganak melot.... szoval ez a folytonos magyarorszag

Szar szerinte en meg istenitettem.... ez allando vitat teremtett...

Evente 2-3 szor hazajott es teljesen normalis volt velem.... neha vitaztunk de nem

Mondta valni akar.... azt igerte hazakoltozik....

szoval most jott haza majus 29 en es kozolte valni akar.... nem el

Igy tovabb hogy kulon es o megsem jon haza es nem marad

Szeptembet vegeig sem hanem

Mar juli elejen visszamegy!!! Es o erre mar 4 eve keszult es nekem mk

Most szolt.... 4 eve keszult miota en hazajottem kulfoldrol de akkor miert igerte nekem azt hogy hazajon??? Miert nem mondta ha nem megyek vissza akkor valik.... mert nem mondta... vagy ha mondta nem komolyan!!! Szoval hazajott gyerekekkel vartuk nay orommel hogy egesz nyarat egyutt toltjuk es bekozolte valni akar!!

Sot kozben kiderul van valami noje is aki imadja es gyereket akar tole. 50 eves egyebkent.... en konyorogtem neki minden nap ne dobja el a csaladjat visszamegyek vele es elunk ott de hivatkozik a gyeekekre hogy en berendezkedtem itt es nem akarja oket kiszakitani a megszokott kornyezetukbol meg ram hogy en nem ereznem jol ott magam.... hiaba szeretem es felaldoznam az itteni eletem neki mar nem kell mert van valakije. Mindenaron elhagy minket....azt hiszem o ssosem szeretett....ugy tunik csak en szerettem..

2017. júl. 8. 12:08
 14/44 A kérdező kommentje:

Meg annyit irnek hogy maj 29 hazajott es ugye azt hittem szeptembetig marad es keres melot, de vegul ehelyett azt kaptam valni akar.....

Es amig itt volt konyorogtem neki es azt mondta talan de mostanra kiderult csak azert mondta hogy kedveskedjen nekem es estenkent szeretkezzunk csak kihasznalt hogy amig itt van jo

Legyen neki es adta nekem a remenyt hogy talan megsem valik el. Aztan most visszament es irta szeret de elvalik mert a gyerekeket nem akarja elmozditani, es hogy en annyit szidtam hogy neki eleg volt. Mondtam megyek utanna gyerekestul kulfoldre de nem hallani sem akar rola.... szoval szeret de valik es ilyen hulye kifogasokat hoz.... biztos a noje miatt. Gondolom ot szereti o ott van mellette.... de hogy lehet egx ferfinak fontosabb a csaladja mint a gyerekei?? Azt mondta evente egyszer jon haza majd akkor latja oket.....ennyire szerti ezt a not.... inkabb vele el mint velunk... en szeretem es kepes lennek ujra menni kulfoldre igaz csak miatta mert szeretem a gyerekek gyorsan beleszoknanak de o mem akar

Minket nem akarja hogy minden nap lassa a gyerekeit o a not valasszam.... gondolom szerelmes bele .... :-(. :-(

2017. júl. 8. 12:17
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján amiket írtál szerintem pontosan itt az ideje hogy el kezdj azon gondolkodni hogy te mit fogsz lépni és hogyan fogod élni az életedet a gyerekeiddel.

Pl. itthon vagy külföldön képzeled el az életeteket?

Bár lényegében alig fog változni valami hiszen ő nem is igazán volt az életed része olyan keveset voltatok együtt.

Javaslatom az hogy ha esetlegesen új párkapcsolatod lesz akkor már az elején tisztázzátok hogy szóba jöhet e a külföldi munkavállalás vagy maradtok itthon.

2017. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

En mennek vele de nem akarja. 2014 ben akarta akkor en hazajotem es azt igerte jon o is, ha mondta volna semmikepp nem jon haza akkor mentem volna vissza es most is mennek vissza hozza mert szeretem es a gyerekeimnek o az apja es egyutt akarom tudni a csaladot de o mar nem akat engem sot a gyetekeket sem.... ha a gyerekek erdekelnek akkor azon lenne hogy visszamenjek de nem akarja , miert is akarna hisz mast szeret szerintem bat mar tagadja de megtalaltam a fotokat es emailjeiket.... hihetetlen hogy k nem szeret es nem

Akar egyutt elni velunk a csaladjaval!!! Akarmit is mond ha a lanyait szeretne nem dobna el minket!!! Neki a no fontosabb!!!!

2017. júl. 8. 14:16
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, akkor most vegyél egy nagy levegőt és nyugodj le. Ez egy új kezdet, ami annyival jobb az eddigi életednél, hogy tiszta és egyértelmű helyzetben vagy, nem kell várnod és reménykedned, nem kell könyörögnöd és veszekedned. Eddig is alig láttad őt, ebben semmi nem fog változni, te viszont megszabadultál egy bizonytalan és méltatlan helyzetből. Persze, fáj a szakítás, de ez el fog múlni, lehetőséged van olyan társat találni, akivel egyeznek az elképzeléseitek, és nem kell áldozatot hoznod azért, hogy együtt legyetek. Ülj le, írd össze, milyen változtatásokra van szükséged (sok minden nem lesz, eddig is gyakorlatilag egyedül nevelted a gyerekeket), mennyi tartásdíj lenne méltányos, van-e közös vagyon és azon hogyan tudtok megosztozni, láthatást hogyan oldjátok meg. Koncentrálj a gyakorlati teendőkre, bátran tartsd szem előtt a saját és a gyerekeid érdekeit, addig is félre tudod tenni az érzelmeket. Ha kell, keress jó ügyvédet, zongorázzátok le a válást mielőbb, lehetőleg úgy, hogy megegyeztek előre mindenben. Minél előbb lezárul ez az ügy, annál jobb, mert könnyebben túllépsz rajta.
2017. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Te még mindig arról beszélsz hogy mennél. Már hogy a gyerekeid apjához. De ő nem akar téged legalább is az alapján amiket írtál. Viszont én azt írtam és írom neked hogy azon gondolkozz el hogy te hogyan fogsz élni a gyerekeiddel ezek után.

Most már ne rágódj ezen. Hagyd magad mögött a történteket és koncentrálj arra hogy te mit fogsz tenni hogyan fogod élni az életedet a gyerekeiddel. Inkább szedd magadat rendbe gondolok itt arra hogy veszel néhány új ruhát meg csináltatsz magadnak új frizurát. S az is lehet hogy találkozol majd valakivel aki igazi apja lesz a gyerekeidnek és igazi férjed lesz neked mert ténylegesen ott lesz melletted és a gyerekeid mellett!

A gyerekek vér szerinti apjának nem kell a magyarországi család. Sajnos ez van s innentől kezdve már nem rajtad múlik ha te megtettél mindent amit csak tudsz akkor már nem a te kezedben van a döntés.

2017. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Igen tudom de itt bogok mert nagyon magyon szeretem es nem ertem hogy en miert nem jelentettem neki annyit mint o nekem. Munkam van o is fog fizetnj de en nem ezt akarom. Rendes csaladot a gyerekeimnek ami az igazi apukat jelenti vele akarok lenni. Vszekedtunk sokat szidtuk egymast de miert nem ad lehetoseget egy szot nem szolok ha italja magyarorszagot soha tobbe de a gyerekeinek

Miert akar rosszat??? Nekik az igazi apjuk kene..... es nekem is!!! Mi tortent vele hogy hirtelen eldobja a csaladjat??? Fel nem foghatom mi vihet erf egy embert!!! Szeretem kivanom vagyok ra..... egyenlore masra sem tudok gondolni csak ra es hogy egyutt legyunk..... miert teszinezt a gyetekeivel??? Talan mert neki sosem volt csaladja nagymama nevelte 10 eves koraig aztan bentlakasos iskolaban volt 13 eves koraig aztan meg a edesapja testvere es annak felesege vette magahoz akikkel szinten hol jo hol rossz volt a viszonya!!! Innen hozta ezt a peldat?? Nem tudja mi a csalad ? Hogy a csaladot ossze kell tartani ossze kell fogji a getekeket fel kell nevelni??? Ezt tanulta az elettol azert csinalja velunk is ezt?? A lanyok is eltavolodnak majd tole hisz csak neha latjak.... miert akarja ezt??? Ennyire fkntos a no a masik????

2017. júl. 8. 15:23
 20/44 A kérdező kommentje:
Most akarmmahd hivni skypon mert naponta egy orakat beszeltunk latta a gyerekeket stb.... de most nem tudok vele beszelni mert remegek az idegessegtol enni semm tudok gyenge vagyok majd ossze esek es semmit nem ertek.... probalok talpon maradni de nehez.... nem tidom meddig birom lehet osszeesek es viheti a gyerekeket nelkulem kulfoldre.. nem tudok mit csinalni magammal belepusztulok a fajdalomba nem akar velem es a gyerekeivel elni.... inkabb nelkulunk... hat szereti o a gyerekeit egyaltalan???
2017. júl. 8. 15:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!