Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is idegesít ha egy...

Mást is idegesít ha egy kisgyerek vísít, űvőlt a szomszédban vagy egy nyilvános helyen vagy egy tömegközledési járművön? 22/F

Figyelt kérdés
Én megőrűlök ettől!! Ezek után én alkalmatlan vagyok apának.
2010. jún. 7. 17:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
63%

Csak a hisztiző gyerek idegesít, de olyat azért ritkán hallok. A síró gyerek esetleg csak zavar, ha rossz napom van, de azért azt el kell fogadni, máshogy nem tudja kifejezni magát.

Nem tudom, láttad-e már egyébként a Viasaton vagy MTV-n futó "hisztis kölyköt egy hét alatt megnevelő valóságsókat", most nem jut eszembe konkrét cím. Na abban vannak olyan hisztik, rendesen megijedek, hogy tejóég egy gyerek ilyet is tud??!. Ahhoz képest semmi, amivel az utcán találkozunk.

Előző, azt azért remélem nem gondoltad komolyan, hogy a gyereket addig be kell zárni, amíg ki nem növi a sírós korszakát...

21/L

2010. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
72%
*(bocs, nem előző, hanem a valamennyivel azelőtti)
2010. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
82%
dehogy vagy alkalmatlan, a normálisan nevelt gyerek nem ordít egész álló nap, hacsak nincs rá komoly okat. engem is bosszant a gyerekek cirkusza, amit levágnak egy szelet csokiért vagy játékért. kifejezetten irritáló tud lenni, ha panelban laksz és ordít melletted egy kisgyerek. de majdcsak megnő és halkabb lesz;)
2010. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
86%

Engem is eléggé zavar. Pláne mikor hallom, hogy az anya reakciója az, hogy: "Fogd már be a pofád!"

Én mindig rettegek, mikor van egy idegen kicsi a közelemben, akinek az anyja nincs kartávolságon belül. Letapiznak, megkapaszkodnak beléd, és ha rászólsz finoman, te vagy a bunkó paraszt.

2010. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
46%
18:07 te normális vagy?Addig se a gyerek se az anyja ne jöjjön elő a lakásból míg a gyerek meg nem nő?aztaaa!!!De most komolyan.Nem gondoltad ezt te sem komolyan ugye?Ez olyan mint a börtön csak rács nincs jó esetben az ablakon!És te börtönre ítélnél 1 babát meg szüleit?Hát te nagyon primitív vagy!
2010. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez az, nekik szabad fél napos utakra menni és nekem kötelességem eltűrni de fordítva nem? Menjenek gyalog, sétálni, kocsival, vagy pár perc a vonaton, buszon nem számít. De könyörgöm, hosszú utakra nehogy már elvigyék ha nem bírja ki! Ha a többi embert lesz*rják, legalább a gyerkekükre gondoljanak akinek szerintem ugyanúgy nem buli... Akinek ez börtön az ne szüljön gyereket. Ennyi. Amúgy is állandóan arra panaszkodnak hogy milyen bezártságérzetük van... Sajnálom őket de senki nem kényszerítette őket. De nehogy már én legyek a rossz ha nem vagyok hajlandó órákig hallgatni.
2010. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
55%

Még jó, hogy mind a kérdező, mind a válaszolók nagy része tökéletes modorú, abszolút jólnevelt gyermek volt...mekkora p@rasztok vagytok, öregem...

Két hónapos a babám. Fél órára lakom busszal a kórháztól. Toljam oda babakocsiban, a főút mentén, ahol nincs járda, mert valakit zavarna a babám a buszon? jó vicc...

Miért gondol mindenki arra, hogy aki tömegközlekedik kicsi babával, gyerekkel, az csak azért csinálja, mert annyira ráér? a gyerekes embernek is ugyanúgy el kell jutnia orvoshoz, bevásárolni...én érezzem magam szarul, mert nincs mindig kocsi a seggem alatt, és buszoznom kell?ugyanúgy megveszem a jegyet, mint mindenki más!

És a szomszédban? könyörgöm, ragasszam le a gyerekem száját, mert hátha a szomszéd józsikát zavarja, miközben veri a fütyijét?meg nyilvános helyen?

Anyátok sem ment veletek sehova 18 éves korotokig?

Tolerancia, emberek...

2010. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
62%

Amíg nem volt gyerekem, kikergetett a világból a gyereksírás, mára megszoktam, szinte meg se hallom.


25/N

2010. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
74%
Engem iszonyatosan idegesít. De hát a kisgyermekkor az élet természetes velejárója, el kell fogadni és kész.
2010. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
77%
Borzalmasan idegesít, elviselhetetlen. Tudom nem szép,de akkor is így érzem. Ha muszáj kibírom. Elvégre ő csak így tud magyarázni h valami baj van.
2010. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!