Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is idegesít ha egy...

Mást is idegesít ha egy kisgyerek vísít, űvőlt a szomszédban vagy egy nyilvános helyen vagy egy tömegközledési járművön? 22/F

Figyelt kérdés
Én megőrűlök ettől!! Ezek után én alkalmatlan vagyok apának.
2010. jún. 7. 17:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
76%

Hát,aki szerint nem zavaró az költözzön ide, a szomszédomban négy (!) ismétlem négy éve,amióta megszületett a gyerek nem telik el nap egy laza 3-4 órás orditás,nyafogás,hisztériázás,bömbölés nélkül.. Anyja meg kikurja a teraszra a gyereket és a házból ordit,hogy kussoljon.

Igazából anyját kéne pofáncsapni iszonyatosan,de attól még idegesit a gyereksirás,(bömbölés) ,tény hogy ez a szülei hibája,hogy egy 4 éves gyerek nem tud normálisan kommunikálni,csak orditva amiota megszületett.


Anyám csecsemős és mikor nálam volt kérdeztem tőle,hogy komolyan ilyen egy gyerek? Azt mondta normális szülőké nem,és hogy ez már azért túl megy a dackorszak hisztijén..

2010. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Élni és élni hagyni.

Nem minden szülő bunkó, a szomszédod meg aki ordíbál az idegbeteg. Az ilyennek persze, hogy neurotikus gyereke lessz. Utáld az OLYAN szülőt amiért tehetne de nem tesz semmi jót a helyzetért.

2010. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
87%
A direkt hisztit utálom, de a sírás....az olyan kisgyerekes dolog. Majd kinövik. Engem az zavar inkább, hogy sokszor össze-vissza szaladgálnak. Az élénk, életvidám gyerekekkel semmi bajom, de azt nem szeretem, mikor boltban össze-vissza rohangálnak, hogy idegesítsék az anyjukat, és közben fellökik a vásárlókat.
2010. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
17%

Ha idegesít, akkor felállok és leszállok a buszról, kimegyek a teremből,felteszek egy lemezt....stb...

Magyarázd meg egy aprótalpúnak, hogy ne ordítson, mert a szomszédot vagy az utastársat idegesíti....

2010. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
19%
Aki ideges szedjen hangyákat....
2010. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy baba, vagy kisgyerek sír, visít, ökölbe szorul a kezem és görcsbe rándul a gyomrom, és legszívesebben elmenekülnék, tudom, hogy én csendes voltam, így engem ez borzasztóan idegesít. 25 éves lány vagyok és nem szeretnék gyereket, (ez miatt is), és nem vagyok anya típus sem.így ez valószínűleg életem végéig idegesíteni fog.
2010. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
26%
09.40:csendes voltál a fenét,anyád volt toleráns...
2010. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
tök jó,hogy ilyen sok toleráns ember van magyarországon.ezért tartunk ott,ahol.
2010. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg csendes voltam, azt sem tudták a szomszédok, hogy gyerek van a házban, valószínűleg ezért is vittek már másfél éves koromtól ide-oda nyaralni.
2010. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
25%
Akkor te már 2-3 hetes korodban beszéltél?Csodagyerek vagy!!!!Ugyanis egy kisbaba azért sír,mert másképp nem tud kommunikálni.
2010. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!