Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is idegesít ha egy...

Mást is idegesít ha egy kisgyerek vísít, űvőlt a szomszédban vagy egy nyilvános helyen vagy egy tömegközledési járművön? 22/F

Figyelt kérdés
Én megőrűlök ettől!! Ezek után én alkalmatlan vagyok apának.
2010. jún. 7. 17:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
72%

Tolerancia a szülőknek is kéne akik kissé nagyképűek. Legalább egy bocsit kinyöghetnének hogy másnak meg kell süketülni miattuk, nehogy már még nekik álljon feljebb hogy kellemetlen másoknak! Akkor talán jobban elfogadnák. De így hogy az üvöltő gyerek mellett ott ül anyuci aki nézéssel megölne mindenkit akin látszik hogy zavarja a dolog...

Amúgy igen, ja, jobb gyerek voltam mint az átlag. Amúgy meg mindig volt kocsink (nem voltunk gazdagok, csak egy régi akármilyen jármű volt) anyám pedig mávos volt így annyit utaztam vonaton hogy tudtam hogy viselkedjek. Egész úton a tájat néztem. Na? Nem minden gyerek egyforma rossz. A jeggyel nem vásárolod meg azt is hogy zavarhass másokat. Én is tudnék szívszakasztó történetet írni hogy milyen fáradt és beteg és akámilyen vagyok és ez a hangzavar még betesz egy jó nagy lapáttal, de én fogjam be a pofám mert mi vagyok én egyszerű pórnép a gyerekesekhez képest? Én akár meg is dögölhetekek de még az is semmi a gyereknevléshez képest, úgyhogy szavam sem lehet. :) Na. Szóval akárhogy káromkodsz meg szídsz másokat, úgyanúgy zavarni fog. Én senkit nem zavarok otthon vagy a vonaton, szóval felőlem mondhatsz akármit...

Hogy azt már ne is említsem amikor nem tesznek a gyerekre pórázt vagy nem nevelik meg és boldog-boldogtalanhoz odamegy, piszkálja, elveszi a holmiját stb. Anyuci meg büszkén nézi, és ha a másik ember szólni mer akkor még ő lesz a gonosz... Miért mindig csak a más hibáiról beszéltek vajon?

2010. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
65%
Bosszant, de kibírom.
2010. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó előtti vagyok, természetesen én is kibírom és nem szólok csak ha túl messzire mennek, de attól még ez a véleményem...
2010. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
egyszer a repülőn egy kisgyerek ordítva ütötte a karfát. én belül ültem-folyosó felől- és iszonyú nagyot húzott rám... anyanyelvi szinten beszélek angolul és a gyerek londoni volt, szóval lehetőségem nyílt felvilágosítani az illemszabályokról őt és az édesanyját. valamint azt is közöltem, hogy lehet befejezni, mert szankcionálom 11 km magasan. akkor zavar borzalmasan, ha a szülő hanyagsága miatt faragatlan a gyerek... 7 órás úton a menekülés esélye nélkül kompromisszumok kellenek...
2010. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
53%

az ilyen gyereket addig ütném még az utolsó hang el nem hagyja a száját!

érdekes, én is voltam gyerek, és még kérdeztem is anyámat, h voltak-e durvább hisztijeim. erre ő csak azt az esetet mesélte el, amikor egy árokban lévő pöttyös labda miatt vertem ki a balhét, de az annyira kemény volt, h még én is emléxem rá :)


az biztos, hogy én meg fogom nevelni a gyerekemet, és nem hagyom, hogy más agyára menjen a fasságaival, mert az csak engem minősítene.

2010. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
15%

Engem az idegesít,ha felnőtt? emberek képtelenek helyesen írni.

Szóval utálom az alacsony intelligenciájukat.

Az meg aztán nagyon kiakasztó,hogy amikor nyáron a strandon napozok,akkor nincs nyugalmam,mert a sok ostoba sziszeg,füttyent, beszólogat.Hogy jönnek ehhez!Amikor én pihenésre vágyom és a belépőt is megvettem.Nem is értem miért nem tartják otthon bezárva őket!Vagy legalábbis kikötve az úszómester mellett,mert annak a közelépe nincs akkora arcuk....

2010. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
58%
Egy babakocsiban lévő gyereket nem lehet elítélni mert sír. Én is éreztem már szarul magam mikor buszon sírt a babám de ölbe vettem s valaki helyetadott nekünk a tömött buszon. Idegesítő is lehet bőgés de ahelyett, hogy elítélik s beszólogatnak lehet segíteni is. Bizonyára a helyet adónak se az volt a legkellemesebb de volt annyira toreláns, segítőkész, hogy velem együtt a megoldást keresse a gondra s nem az, hogy elítéljen.
2010. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarnak a felnőtt emberek ugyanúgy mint a gyerekek, ha zavaróan viselkednek. De a kérdés nem róluk szólt. A strandon meg nem pihenni kell. Meg különben is nem egy busz vagy vonat ahol össze vannak préselődve az emberek.
2010. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
67%
Én sem a gyereket itélem el de a zavarást attól még ő okozza. És hiába adom át a helyem, nem az olyanokról beszélek akik azért sírnak mert nem tudnak leülni. Hanem mert pl olyan kicsik hogy nem bírják a babakocsit és sehogy sem nyugszanak meg... Meg különben is nehogy már az én dolgom legyen más gyereke problémáját megoldani (ismétlem itt nem a helyről van szó). Szülőkre is mérges vagyok mert ilyenkor nagyon flegmák és bunkók hogy mást ez zavar, bár lehet hogy csak azért teszik mert ciki nekik és így palástolják...
2010. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
66%
Engem is nagyon idegseit a hiszti,oridtozás és sírás...megesik,h elborul az agyam..arra jut eszembe,h nagyon felpofoznám,h hagyja abban mert nem bírom,hallani.De persze,h nem pofozom fel,kibirom,de szoktam mondani neki ,hogy hagyja abban..
2010. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!