Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a hibás?

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Már nagyon kivagyok idegileg, több éve húzódik az egész de én már őszintén megmondom nem tudom meddig bírom meg. Pontosabban 3 éve, nővérem ide hozta lakni a barátját és azóta is itt vannak,azóta gyerekük is lett egy éve már. De vettek hazát amit nem tudnak csinálni , csak annyit hogy a hitelt kifizetik a hazat nem tudjuk lakhatóvá tenni. Mivel semmi pénzük nem marad mert a pasi tippmixezget meg amikor van egyből el szórják a pénzt, a szüleim vesznek nekik kaját ,a gyereknek pelenkát,ételt plusz meg több tízezer forintot adnak nekik Több ezer forint ezek mellett plusz a viz és a tuzeles mert rendkívül magas ez,is miattunk. Szüleimnek sincs azért annyi hogy ez hosszútávon menne,de azt mondjak hogy amíg ok a kezüket fel tudják emelni az unokájuk nem fog semmiben sem hiányt szenvedni (ezzel semmi baj nincs) de az apja itt döglik egész nap semmit nem tud megteremteni. Nekem nagyon rossz a kapcsolatom ez miatt is velük mert nem tudom elnézni ezt az egészet. Nekem nem lehet barátnőm ,mivel nincs saját szobám mert ok beköltöztek a szüleim szobájába és szüleim pedig a másik szobaba ami az enyém lenne, de nem tudnám végignézni hogy ők kint fekudnenek a nappaliba mint a kivert kutyak. Ezért egy szobában aludnek velük, de én nem tudok úgy aludni hogy valaki horkol ,tv-zik. Szóval én kimegyek a nappaliba aludni de ott meg nem tudok aludni mert a gyerek föl kell éjszaka , korán reggel és agyvérzést kapok ettől nem tudom magam kipihenni. Ezért este annyira felidegesitetttem magam hogy kimentem a kocsiba aludni, reggel mikor bejottem én voltam a mártír meg hogy már tuljatszom a dolgokat. Szerintetek jogosan vagyok ki idegileg? Eléggé tanácstalan vagyok mi legyen!
2018. márc. 5. 06:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

De fel tud idegesíteni az ilyen dolog. És én még azon voltam kiakadva, hogy tesóm raktárnak használta a szobám, miután leléptem.


Szerintem a kérdezőnek kevés ráhatása lehet az otthon dolgokra, általában a gyökerebb tesót pátyolgatják a szülők. Még a kérdező lesz a szar arc. Tudom milyen ez. Rokonhoz nem tudsz költözni?

Off, de hogy nem fagytál meg a kocsiban?

2018. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat igazából a srác dolgozik nem is rossz helyen 250K a havi keresete de egyszerűen kifolyik a kezükből a penz. A barátnőt azért írtam mert hat milyen az higy elmegyünk hozzatok Jajj hat nem tudunk mert a szüleim be vannak rendezkedve értitek. Vittem ki magammal 3 takarót aztán beguboztam alig várom hogy jo idő legyen és sátorba ki tudják menni aludni végre.
2018. márc. 5. 10:28
 13/32 anonim ***** válasza:
93%

Ennek semmi köze a magas albérletárakhoz, szimplán a testvéred pucér seggre vállalt gyereket, meg vettek fel hitelt a szerencsejáték-függő pasikájával.


Megérdemlik és neked NEM kell eltartanod senkit. Ők oldják meg, ahogy akarják, ha éhezve, éhezve.


Én csak a gyereket sajnálom, mert két idióta kapcsolatocskájából megint ő szív.

2018. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%

A szüleid hibásak abban, hogy nem segítik a testvéredet abban, hogy önállósodjon, elköltözzön és felnőtt életet éljen. A pasitól követeljen tartásdíjat, ha nem házasok , akkor indítson gyermekelhelyezési pert!

Vagy együtt költözzenek albérletbe, vagy csak a pasit dobjátok ki, de ez így nem normális.

A helyedben ezt vázolnám fel és bejelenteném,hogy ultimátumot kapnak, vagy ezt teszik március 31-ig, vagy ide hozom az élettársamat (az mindegy, hogy nincs még párod).Utóbbi esetben lefizetnék valakit, hogy játsza el, hogy a párom és adjuk elő, hogy gyereket várunk és itt fogunk lakni. Ez a minimum, amit megérdemelnek.

2018. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
19%
túl sokat írtál, nem olvasom el. szerintem te vagy a hibás.
2018. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Én már rendesen felvázoltam a helyzetet azt mondja igazam van teljes mértékben, de nem teheti ki a saját gyereket az utcára ezt mondjak. Egész rokonság mondja nekik higy ez nem mehet is meg mit kellene de egyszerűen nem tudjak megtenni. Mindig csak ígérgetik higy Hu Most elkezdjük csinálni meg így úgy amúgy. A pasi nem nagyon tartja a kapcsolatot az apjával se az anyjával. Mert csak akkor keresi őket amikor penz kell neki vagy bármi. Amikor az anyja is rájött teljesen elfordult tőle az apja segített neki úgy ahogy de azt is átverte ki kérette vele a fizetés előleget hogy kell neki szegény apja meg kikérte és nem adta neki vissza a pénzt és . Másik nővérem teljesen más ő már külön lakik van egy kislányuk kozmetikuskent dolgozik a férjének saját vállalkozása van teljesen megvannak. Én is valamelyin szinten le vagyok maradva azt is megértem de én ha kapok egy uveg ásványvizet attól bűntudatom van higy nem kellett volna. Ok meg élősködnek minden szempontból. Ha én meg szóvá teszem akkor úgy fordítja ki tesom hogy én mindenkit uszítók ellenük l.
2018. márc. 5. 11:10
 17/32 anonim ***** válasza:
84%
"Ha én meg szóvá teszem akkor úgy fordítja ki tesom hogy én mindenkit uszítók ellenük l." Világos, az ilyenek nagyon értenek ehhez. Remélem a büdös életben nem fogsz neki segíteni, az ilyenek mennek tarhálni meg maradnak a testvérekre a szülők halála után. Kitartás...:/
2018. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem is kell őket kirakni, nyilván ezt nem sok szülő tenné meg.

De ha nem is csinálják a házat, ha nincs is lakbér, mert anyukádéknál laknak, ha szinte mindent anyukádék vesznek meg (kaja, gyerek cuccai) akkor mégis mire megy el két felnőtt ember fizetése? Ráadásul úgy, hogy azt írod a pasi kifejezetten jól keres.

Azért azt ne hagyják a szüleid, hogy hülyét csináljanak belőlük. Vagy hogy eltapsolnak havi 250-et, és a szüleid meg kuporgassanak, nyomorogjanak, hogy legyen mit enni a gyereknek.

Üljenek le és beszéljék meg, állítsanak fel szabályokat. Ha már egyszer ott laknak, akkor elvárható, hogy legyenek szabályok, amelyeket betartanak.

2018. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
50%
#1-es, 1990 elott is harom generacio elt egy szoba-konyhaban.
2018. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű megoldás. Ki kell dobni a párját, ha együtt akarnak élni megoldják hidd el. Amég nincs semmi löket addig nekik ez igy teljes jó.
2018. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!