Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a hibás?

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Már nagyon kivagyok idegileg, több éve húzódik az egész de én már őszintén megmondom nem tudom meddig bírom meg. Pontosabban 3 éve, nővérem ide hozta lakni a barátját és azóta is itt vannak,azóta gyerekük is lett egy éve már. De vettek hazát amit nem tudnak csinálni , csak annyit hogy a hitelt kifizetik a hazat nem tudjuk lakhatóvá tenni. Mivel semmi pénzük nem marad mert a pasi tippmixezget meg amikor van egyből el szórják a pénzt, a szüleim vesznek nekik kaját ,a gyereknek pelenkát,ételt plusz meg több tízezer forintot adnak nekik Több ezer forint ezek mellett plusz a viz és a tuzeles mert rendkívül magas ez,is miattunk. Szüleimnek sincs azért annyi hogy ez hosszútávon menne,de azt mondjak hogy amíg ok a kezüket fel tudják emelni az unokájuk nem fog semmiben sem hiányt szenvedni (ezzel semmi baj nincs) de az apja itt döglik egész nap semmit nem tud megteremteni. Nekem nagyon rossz a kapcsolatom ez miatt is velük mert nem tudom elnézni ezt az egészet. Nekem nem lehet barátnőm ,mivel nincs saját szobám mert ok beköltöztek a szüleim szobájába és szüleim pedig a másik szobaba ami az enyém lenne, de nem tudnám végignézni hogy ők kint fekudnenek a nappaliba mint a kivert kutyak. Ezért egy szobában aludnek velük, de én nem tudok úgy aludni hogy valaki horkol ,tv-zik. Szóval én kimegyek a nappaliba aludni de ott meg nem tudok aludni mert a gyerek föl kell éjszaka , korán reggel és agyvérzést kapok ettől nem tudom magam kipihenni. Ezért este annyira felidegesitetttem magam hogy kimentem a kocsiba aludni, reggel mikor bejottem én voltam a mártír meg hogy már tuljatszom a dolgokat. Szerintetek jogosan vagyok ki idegileg? Eléggé tanácstalan vagyok mi legyen!
2018. márc. 5. 06:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, te várod a megoldási javaslatokat, aztán mindegyik elöl elzárkózol. Inkább örülnél és fogadnád meg a tanácsokat!!

Ha nem változtatsz a hozzáállásodon, akkor te leszel a hibás, igen.

2018. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Én megfogadom a tanácsokat és köszönöm is őket nagyon.
2018. márc. 6. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!