Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg otthon,...

Hogyan mondjam meg otthon, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kerlek titeket, hogy ne iteljetek el. Tudom, hogy nagyon buta, meggondolatlan voltam es ezt mar nem tudom visszacsinalni. Nem tudtam elkepzelni sem, hogy ilyen konnyen teherbe lehet esni. 17 eves vagyok. 1 evre jottem ki az USA-ba kozepiskolaba jarni egy evre. Itt ismerkedtem meg egy amerikai fiuval, akivel elkezdtunk jarni par honapja. O is 17. Hamarosan vissza kell mennem Magyarorszagra, mert letelik az 1 evem, itt mar nem maradhatok, de par napja derult ki, hogy terhes vagyok. Fogalmam sincs, hogy mit csinaljak. Kerlek, segitsetek. Most annyira ossze vagyok zavarodva. :(
2010. jún. 13. 19:29
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el már attól is jobban fogod érezni magad, ha elmondod a szüleidnek, mert máris nem leszel egyedül! - mióta tudod, hogy terhes vagy? - mert kell pár nap, hogy megnyugodj, át tudd gondolni mit is jelent ez, mik a lehetőségek... Én nem ítéllek el, és ne törődj az itt pocskondiázókkal! Csak bátran, állj Anyud elé , ne aggódj segíteni fog!
2010. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Nem irigyellek.

Először is a kioktatóknak üzenem, főképp egynek, hogy mielőtt bárki felett itélkezik, tanuljon meg helyesen irni, mert szánalmas, ahogy az észt osztja az 5 osztályával.


Hasonló helyzetben voltam, mint Te csak én gyógyszert szedtem és érettségi előtt 1 héttel tudtam meg, hogy terhes vagyok...


Én nem mertem elmondani, pedig 18 voltam már és a pasimnak sem mertem szólni, inkább kirúgtam.

Aztán elkezdtem dolgozni a nyáron és 20 hetes voltam, mikor találtam lakást és odaköltöztem, akkor mondtam el a szüleimnek.


Persze pasi megtudta és egyáltalán nem bánta, vettünk egy lakást és oda született a kiscsajunk, mamák pedig imádják


Azóta épitkeztünk , lett 2 diplomám, cégem és három gyönyörű gyerekem...


Szóval ez nem a világvége.


A fiúnak nem tudod elmondani, megbeszélni vele és a családjával?


Mit szeretnél egyáltalán?


először ezt tisztázd magadban és utána a többiekkel.


Sok sikert, ha erősitésre volna szükséged irj privit nyugodtan

2010. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ hogy hány hetes vagy,mert félő mire hazaérsz,kicsúszol az időből hogyha el akarod vetetni.Ha pedig meg akarod tartani,beszélj azzal a sráccal is hogy ő ezt hogy gondolja,otthon pedig kerek-perec el kell mondani az igazságot,ezt ne halogasd.
2010. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem túl fiatal vagy hozzá..Én nem tartanám meg ha 17 éves lennék..A másik dolog meg állitólag nagyon borzalmas dolog az abortusz..A legjobb mindenkéép, hogy hamar szólj a szüleidnek és együtt megoldjátok a problémát.Mindenképp minél hamarabb szóljál, nem hiszem h hátat forditanának!!!
2010. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
72%
csak az a rossz, hogy a fiú és te közted vége lesz a kapcsolatnak, mivel te hazajössz ő meg ottmarad kint...:( apa nélkül nőne fel a bébi:(
2010. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
62%

mi a f*szt kell neki magyarázni h hülye volt?? nem az volt a kérdés. a kérdésére választ meg nem nagyon írtok.....

sztem csak simán menj oda és mondd el...majd lesz vmi.

2010. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
91%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:49


Jó olvasni, hogy ilyenek is vannak :) de azért maradjunk a realitások talaján, ma ezt elég nehéz megtenni 18 évesen :(

2010. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
13%
Nájsz! Hát téged jól felpatkoltak xD
2010. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
86%

Bizonyára a kedves kérdezőt azért küldték ki az államokba, hogy ott pasizzon és egy babával a hasában jöjjön vissza. Gondolom, tanulás, nyelvtanulás lett volna a cél. Hát nem ez lett a végeredmény.

Tény, a gyerek már megvan, kár nyafogni. Legyél felnőtt, állj a szüleid és a pasi elé, mondd el nekik, de már a kész döntéseddel, hogy megtartod-e a gyereket vagy abortuszt akarsz. Biztos, hogy nem fognak megdicsérni, de végső soron a szüleid, akiknek most elég rendesen eljátszottad a bizalmát.

2010. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
37%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:49

Te ugatsz a helyesírás miatt? Nézd már meg te mit írtál!

2010. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!