Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg otthon,...

Hogyan mondjam meg otthon, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kerlek titeket, hogy ne iteljetek el. Tudom, hogy nagyon buta, meggondolatlan voltam es ezt mar nem tudom visszacsinalni. Nem tudtam elkepzelni sem, hogy ilyen konnyen teherbe lehet esni. 17 eves vagyok. 1 evre jottem ki az USA-ba kozepiskolaba jarni egy evre. Itt ismerkedtem meg egy amerikai fiuval, akivel elkezdtunk jarni par honapja. O is 17. Hamarosan vissza kell mennem Magyarorszagra, mert letelik az 1 evem, itt mar nem maradhatok, de par napja derult ki, hogy terhes vagyok. Fogalmam sincs, hogy mit csinaljak. Kerlek, segitsetek. Most annyira ossze vagyok zavarodva. :(
2010. jún. 13. 19:29
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
28%
A megszakítás védekezési módszer, felvilágosítlak, kedves korábbi válaszoló. Gondold át kérlek a menetét.
2010. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Szia! 17 évesek vagytok még kiskorúak. Szüleitek felelősek értetek. Szerintem anyudéknak mond el minél előbb ,ha kell telefonon, és a barátod szüleinek is mond el. 1 gyerekhez két ember kell. Ezt nekik is tudniuk kell. Az ő fiúk is hibás. Aztán ha megengedhetik anyudék maguknak akkor utazzanak ki hozzátok és beszéljétek át a fiúval és a szüleivel együtt. Istenem én annyira együtt érzek veled ,de ne legyél már ugyan hülye (bocsi a szórt) hogy ezek után védd a fiút.Hogy te hazautazol terhesen ő meg élheti az életét, te meg talán tönkre teszed a tiedét. Állj ki magadért, és döntsd el mit szeretnél. De ehhez sok erő és bátorság kell.Ha eddig nem gondolkoztál felnőtt ésszel akkor most nőlj fel hamar gyorsan és intézkedj. Ha hazajössz és meg akarod tartani a babát akkor lehet ,hogy már tényleg nem tudsz mit csinálni éppen ezért kell mihamarabb beszélned a szüleiddel. Ha a fiú szeret akkor melletted áll, ha nem akkor megérdemel annyit ,hogyha megtartod a babát akkor igen is fizessen havonta. Mármint még nem ő hanem a szülei. Hidd el a gyerek nem olcsó mulatság és ha rosszul érzed magad ez miatt ha nem hidd el kellene fog majd minden segítség. Sok erőt és kitartást kívánok neked! És remélem megirod mi történt veled!

22lány

2010. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj,az egy dolog hogy te döntesz, de a szülőknek nem kötelességük az, hogy a gyermekük gyermekét is ők neveljék fel. Te évekig képtelen lennél pénz keresni egy baba mellett iskolai végzettség nélkül. Az vállaljon gyereket aki önmaga képes ellátni.
2010. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
20%

Már egyszer írtam neked. Ne félj! Ha megtartod a kisbabát, jönnek a megoldások, jön a segitség. Nem fogsz mgadra maradni, meglátod! Miért is kellene egyedül felnevelned?! Találkoztam már olyan esettel is, mikor a fiú az éppen várandós lányt is felvállalta születendő gyermekével együtt. Az ok egyszerü volt: szerelmes lett a lányba. De kisgyermekes anyaként is találhatsz párt, ha nyitott vagy és hiszel benne. Biztos vagyok abban, hogy a szüleidnek bármennyire is sokkot okoz a bejelentés, melléd fognak állni. Egy szülő nem is tehet mást!

28/F

2010. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
menj a 16 and pregnant műsorba (várandós tinik)
2010. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
27%
Fiúk ti nem tudjátok mi az ,hogy babavárást,jórészt csak a megcsinálásához értetek ugyhogy csitt!!! Kedves nők! Azért ez nem olyan egyszerű: akkor is tönkre teheti az életét ha megtartja és akkor is ha nem. Nem mindenki tudja feldolgozni a magzat elvesztését, ha így akarta ha nem. Lehet hogy egy abortusz után teljesen összeomlik ,vagy minden nap eszébe jut hogy mi lett volna ha megtartja. de ha megtartja akkor sem lesz egyszerű.De ha a szülei mellette állnak akkor miért ne? A szülőnek bajban a gyermeke mellett kell állnia. Egy jó szülő ilyenkor elfogadja a gyermeke döntését és segíti bármi is lesz. Igen,vidéken így szokás! Tudom nagyvárosban fő a karrier. Vidéken fő a család!
2010. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Elmondtad már valakinek?
2010. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
11:40: Ja, nekünk xD
2010. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

[link]

Egy kis segítség.

2010. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!