Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bűnnek számít-e ha...

Valóban bűnnek számít-e ha családapaként heti két alkalommal sportolni járok?

Figyelt kérdés
Napi 8 órában dolgozó munkásember vagyok, munka után ha nincs semmi intéznivaló akkor célirányosan hazamegyek (bevásárolni én szoktam, mivel a párom van otthon az 5 hetes fiunkkal). Edzésre hétköznapokon (csakis ekkor a hétvége szigorúan a családé) mennék az esti órákban, ráadásul autóval, hogy ne tartson olyan sokáig az utazás mintha busszal mennék. De ilyenkor általában megkapom, hogy: "Már megint elmész itthonról ?!" Szóval ilyen körülmények mellett tényleg sok, ha heti két este 3 órát nem vagyok otthon a munkán kívül?
2019. jan. 15. 07:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
16%
60-as mi az hogy szabadon engedni? A férjed egy kutya, akit szabadon engedsz ??? :O
2019. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
43%

Elképesztő, hogy itt mindenki mekkora patkány :D :D :D

Ott szúr, csíp, rúg ahol csak tud, lényeg, hogy a másiknak fájjon minél jobban.

Undorító egy nép ez a magyar.

2019. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
12%
De kár, hogy nem tudtok szöveget értelmezni... Ráadásul a kérdező kommentjét sem olvastátok el, vagy lehet, hogy azt sem értettétek meg? Jó érzés névtelenül, arctalanul sértegetni egymást?
2019. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Huh, van itt mindenféle. Én egy speckó esetet tudok hozni. Férjemmel solymászkodunk, van több madarunk is, ősszel-télen-tavasz eleje tudunk dolgozni velük igazán. Gyerkőc január elején érkezett. Nekünk bazi szerencsénk volt, mert már a legelejétől nagyon jó alvó volt, aztán ahogy két hónapos korában totál elapadt a tejem hormonbaj miatt és tápszeres lett, még azzal sem kellett szenvednem (sajnos az volt, pár korty tejért órányi kínlódás), szóval a fiunk hagyott időt úgymond. Férjem 10-12 órában dolgozik, az egyetlen kikapcsolódása a madaraink. Ő felajánlotta, h akkor leteszi addig, nem repít, de én mondtam neki, h igenis, csinálja, amit szeret, ha megteheti, meg a madaraknak is kell. Ha a gyerek napirendje megengedi, igenis csinálja mindkét szülő, ami mellette jól esik. Ő röpített, napi 1-2 órát, cserébe én, amikor már lehetett, tornáztam, futottam, kijártam a lovamhoz, ha fel nem is volt időm ülni. Hülyeség, amikor a nők nem engedik a férjüket a gyerekkel egyedül, tudom, ez újdonság egyeseknek, de ugyanúgy képesek a szoptatáson kívül bármire. Amikor tápszeres lett, akkor simán elmentem színházba anyámmal, ők meg otthon tök jól elvoltak. Ez sokan maguknak rontják el, úgy csinálnak, mintha az apa valami iq nuku hülye lenne, aki nem képes egy szaros pelenkát kicserélni vagy egy órát magában ellenni a saját gyerekével, aztán meg csodálkoznak, h később már nem is akarja csinálni, hát megmondták neki, te faszi vagy, hülye vagy hozzá. Mi az első otthon töltött naptól kezdve egyenlő szülői felek vagyunk, akármit megcsinál mindkettőnk és látom is a rokonság között, h ezzel mekkora előnyben vagyunk...

Adj a feleségednek énidőt, ő is megadja neked. Menj el edzeni, de akkor legyen ugyanúgy pár óra, amikor ő azt csinál, amit akar, két etetés között. Ezt nektek kell letisztázni, mert ebből csak sokkal nagyobb bajok lesznek később, ha már most itt tartotok.

2020. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!