Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költözés? Aki már a...

Külföldre költözés? Aki már a családdal együtt kint él, tudna mesélni?

Figyelt kérdés

Férjem gyerekkori barátja egy éve Nèmetországban dolgozik. A párom épp munkát keres, nekem most jár le a GYED. 3 gyerekünk van.

Igazából jó lehetőség lenne, és beszéltünk is arról, hogy jobb lenne külföldön.

Èn jól beszélek németül, a gyerekek évek óta tanulnak a suliban, a párom egy szót se. A munkahelyen többnyire magyarok vannak, úgyhogy ez nem akkora gond.

Két szobás lakást tudnánk bérelni. Ez szokatlan lenne a nagy kertesház után.

Együtt akarunk menni, az nem opció, hogy csak a férjem utazik, és havonta látjuk.

De most, hogy itt a lehetőség, félek nekivágni.


2019. jan. 21. 19:09
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
21%
Egyebkent az a vicc hogy a te irasodbol 2 a betu is hianyzik igy a mondatod stilisztikailag hibas :D
2019. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
23%

Mar 2003-ban Ausztriaban egy alsó tagozatos osztály 95%-a egy normál nem fizetős suliban török meg mindenféle bevándorló volt. Na ezért nem voltam hajlandó ott szülni és oda járatni a gyerekem és lehet lepontozni de itthon is megnéztem hogy ne legyen kisebbség. Sajnálom, ez van. Termeszetesen vannak jók meg orvosok meg ilyenek, a zöme akkor sem az.

Az meg hogy Németo-ban van olyan hely ahol nincs bevándorló? Lehet, az utolsó faluban.

De nem kell nekem hinni csak olvasni a német híreket, kimenni, szétnézni suliban játszótéren ( ahol nem sok német szót fogsz hallani), aztan dönteni.

2019. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
64%

Ne fogd a telóra cica.


""A migrans helyzet pedig valos fenyegetes. Migransokbol kifojolag tobb szaz ember halt mar meg. Az oskolaban is sokszor bantjak az osztalytarsakat, youtubeon kb 10000 ilyen video van amin migransok vernek nemet gyerekeket. + nekik nincs ertekrendjuk siman fog egy kest es elvagja a nyakad mert te semmit se jelentessz neki. Gondolj bele az o kulturajukbam a no az kb egy kecskevel egyenrangu akkor mirol is beszelunk utolso?""


Kifojolag --->kifolyólag (tényleg felröhög az ember:DDDDDD)

oskola ---> iskola (nem 19. század, hogy oskola)

jelentessz ---->jelentesz (SIC!)

2019. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
69%

"Mar 2003-ban Ausztriaban egy alsó tagozatos osztály 95%-a egy normál nem fizetős suliban török meg mindenféle bevándorló volt. Na ezért nem voltam hajlandó ott szülni és oda járatni a gyerekem és lehet lepontozni de itthon is megnéztem hogy ne legyen kisebbség. Sajnálom, ez van.


Az meg hogy Németo-ban van olyan hely ahol nincs bevándorló? Lehet, az utolsó faluban."


Te mi vagy Németországban? Őslakos?


"Termeszetesen vannak jók meg orvosok meg ilyenek, a zöme akkor sem az."


Neked mi a legmagasabb iskolai végzettséged, hogy ennyire a magas lóról beszélsz? Tényleg nagyon kíváncsivá tettél.

2019. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
7%

Es akkor mi van ha nem irok itt helyesen ?

A kerdesre kene valaszolni nem ertelmetlen dolgokba belekotni :) ugy rok hogy krok ?

Ugye feltunt hogy kihagytam 1 betut minden szo elejerol? Most akkor ideges vagy ? XXDDDDDDD istenem

2019. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
5%

Barmennyire is faj neked.. igazam van

Tok mind 1 hogy hogy irok itt :D

Egyebkent meg attol hogy egy szo regies meg helyes ;)

2019. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
9%

Németorszagban vagyok gyartasvezeto mernok.

A legmagasabb vegzettsegem gepeszmernok.

Valamint pedagogiai ertekelesi szakerto diplomam is van +informatikai is :)

2019. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
2%
Sose ertettem hogy miert kell a helyesirassal osszekotni az iskolai vegzetseg szintjet ....
2019. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
14%
20:27 esnek igaza van
2019. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
16%
Ott is már ekkora a szakemberhiány??
2019. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!