Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költözés? Aki már a...

Külföldre költözés? Aki már a családdal együtt kint él, tudna mesélni?

Figyelt kérdés

Férjem gyerekkori barátja egy éve Nèmetországban dolgozik. A párom épp munkát keres, nekem most jár le a GYED. 3 gyerekünk van.

Igazából jó lehetőség lenne, és beszéltünk is arról, hogy jobb lenne külföldön.

Èn jól beszélek németül, a gyerekek évek óta tanulnak a suliban, a párom egy szót se. A munkahelyen többnyire magyarok vannak, úgyhogy ez nem akkora gond.

Két szobás lakást tudnánk bérelni. Ez szokatlan lenne a nagy kertesház után.

Együtt akarunk menni, az nem opció, hogy csak a férjem utazik, és havonta látjuk.

De most, hogy itt a lehetőség, félek nekivágni.


2019. jan. 21. 19:09
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért mégis eltűntek a rasszista válaszok, vajon miért?...

Egyébként engem több magyar bántott életem során mint bármilyen más nemzetiségű, pedig már régóta kinn élek és most is négerekkel, arabokkal stb járok egy iskolába. Ennyit az árja magyarokról.

2019. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
29%

Friss hir


[link]

2019. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen rossz itt... hogy no a fizetes
2019. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Persze. Ahogy szépen az árak is.
2019. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Hát nekem van 1 evre visszamenoleg bevasarlas blokkom es el kell hogy szomoritsalak. A legtobb termek olcsobb lett mint volt.
2019. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

"Hát nekem van 1 evre visszamenoleg bevasarlas blokkom es el kell hogy szomoritsalak. A legtobb termek olcsobb lett mint volt."


MICSODA? Mi akkor lehet egy országban élünk, csak nem ugyanazon bolygón...

2019. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Kint lakunk München mellett kisgyerekkel. Ha van kerdesed irj nyugodtan privatban.
2019. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!