Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költözés? Aki már a...

Külföldre költözés? Aki már a családdal együtt kint él, tudna mesélni?

Figyelt kérdés

Férjem gyerekkori barátja egy éve Nèmetországban dolgozik. A párom épp munkát keres, nekem most jár le a GYED. 3 gyerekünk van.

Igazából jó lehetőség lenne, és beszéltünk is arról, hogy jobb lenne külföldön.

Èn jól beszélek németül, a gyerekek évek óta tanulnak a suliban, a párom egy szót se. A munkahelyen többnyire magyarok vannak, úgyhogy ez nem akkora gond.

Két szobás lakást tudnánk bérelni. Ez szokatlan lenne a nagy kertesház után.

Együtt akarunk menni, az nem opció, hogy csak a férjem utazik, és havonta látjuk.

De most, hogy itt a lehetőség, félek nekivágni.


2019. jan. 21. 19:09
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%

+"Osszehasonlithatatlan egy magyar aki dolgozni megy es egy szir aki bunozni segelyeket felvenni es rendet bontani megy. TOMEGESEN"


:D Jahhh, elég megnézni a [link] oldalt, északi országokban élő magyarok facebook kommentjeit válogatja össze...hát mit ne mondjak, "megoldjuk okosba'", ingyenélés, csempészés, trágárság, irigység, minden van ott.

2019. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

":D Jahhh, elég megnézni a [link] oldalt, északi országokban élő magyarok facebook kommentjeit válogatja össze...hát mit ne mondjak, "megoldjuk okosba'", ingyenélés, csempészés, trágárság, irigység, minden van ott."



Na erről beszéltem! Az amelyik nem tud viselkedni, onnan ahonnan jöttünk oda visszarugdalni! Jelen esetben az Urálba!

2019. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
13%
Nekem eszemben se jutna kiköltözni. Menjetek ki látogatóba, 1-2 hétre várost nézni. Sajnos időnként ki kell utaznom munkaügyben, de kizárólag két férfikollegával vagyok hajlandó menni. Én nem szeretnék olyan helyen élni, ahol félnem kell sötétedés után és nem merek kimozdulni egyedül a hotelszobámból.
2019. jan. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
94%
Én, mint külföldön élő azt mondom, hogy aki kiköltözés előtt nem veszi figyelembe az iskola etnikai összetételét, az bolond, vagy rendkívül felelőtlen. Ez egy valós probléma. Ettől még lehet Németországba költözni, de nagyon meg kell nézni, hova. Adott városon belül is.
2019. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
68%

"Van olyan nyomorék, akit bevándorlóként egy másik bevándorló zavar? Van ilyen - már bocsánat- retardált ember?"


Van, sőt, jól meg is lepődik, amikor a hasonlóan nyomorék német pont ugyanolyan vendégmunkást lát benne, mint a komolyabb etnikai jegyeket hordókban. Érthető is, a szempontjából analfabéták, fillérekért dolgoznak a bennszülött munkaerő rovására, közben meg a saját érthetetlen nyelvükön annak hordanak le, aminek akarnak. Bevándorló. Nem nehéz felfogni pedig.

2019. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
25%

Hát előre elnézést kérek amiért valóban egy fokkal többre tartom magam a bevandorlók egy részénel akik se fürdőszobát se angol wc-t se kultúrát (legalábbis európait) nem ismernek és úgy jönnek Európába. Azért a 90%-uk nem orvosból és mérnökből áll lássuk be de szívesen keresek német statisztikákat.

Az a baj, hogy a kiment magyarok 95% úgy érzi hogy ugyanúgy bevandorló mint a szír hegyekből érkező....ha neki jó akkor legyen.

Az is röhej hogy amikor én megyek Eu kívül akkor én ALKALMAZKODOM az ottani kultúrához, ők ezt mikor teszik???


Amúgy nem kell itt jönni hogy itthon minden szar (akinek szar menjen el!), van jó mhelyem jó fizum, leszarom ML-t, viszont érdekes módon habzó szajúak nem írnak arról, hogy mennyi építkezés van (gondolom a szegényeknek építenek!!!), felújították a Heim Pal gykórházat, felújítottak a Péterffyben egy komoly CT stb labort, bővítik az ONKI-t ami eu-szintű, mindenhol fejlesztések folynak. Mindenki vásárol mert annyira szegény, a többség többet utazik (mert szegényedik), nőtt az új autók száma (mert szegényedünk).

Ja tudom mindenki hitelböl. Miközben csökken a nemfizető hitelesek száma. Hahaha

2019. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
88%

"Amúgy nem kell itt jönni hogy itthon minden szar (akinek szar menjen el!), van jó mhelyem jó fizum, leszarom ML-t, viszont érdekes módon habzó szajúak nem írnak arról, hogy mennyi építkezés van (gondolom a szegényeknek építenek!!!), felújították a Heim Pal gykórházat, felújítottak a Péterffyben egy komoly CT stb labort, bővítik az ONKI-t ami eu-szintű, mindenhol fejlesztések folynak."


Ezt mint EU-s forrásból, gyorsan tedd hozzá! Ha nem lenne EU, Ukrajna szintjén lennénk.


Többre tartod magad? Egészségedre! Attól nem változik a tény, hogy te ugyanúgy bevándorló vagy Németországban, mert nem vagy német!

Tetszik-nem tetszik ez van.

2019. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok bevándorló mert nem ott élek :-D
2019. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
19%

47!


2 kocsi között is van különbség, ahogy 2 bevándorló között.

Vagy szerinted egy Trabant = Mercedes? :-)

2019. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

"2 kocsi között is van különbség, ahogy 2 bevándorló között.


Vagy szerinted egy Trabant = Mercedes? :-)"


Származást nézve nincs.

De munkát tekintve ki mondta, hogy nincs?

Teljesen mindegy honnan megy Németországba, ő bevándorló!


Az nem mindegy, hogy orvos vagy tanulatlan. Ha orvos, akármelyik országba megy, meg lesz becsülve! De a tanulatlan még a saját országában is szrba se nézik. Ezt mondom tegnap óta!!!

2019. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!