Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen az a nagyszülő aki...

Milyen az a nagyszülő aki ilyeneket mond?

Figyelt kérdés
A születendő unokájának ilyen/olyan dolgokat nem vesz mert ő azt nem szereti. A leendő szülőket meg sem kérdezi hogy ők mit szeretnének.
2019. szept. 11. 10:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
pontosan miket nem vesz meg?
2019. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
A nagyszülönek SEMMIT nem KELL vennie a születendö unokának, ez a szülök dolga!
2019. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Hát ezt se értem én sem. Amit nem vesz meg a nagyszülő, megveszitek ti. De mivel nem válaszol a kérdező, hogy pontosan mit is szeretne, addig nem tudunk konkrét választ adni.

Bírom, hogy kiírják a kérdést, csomó részlet nélkül ami fontos lenne, aztán ha nem az van amire gondolt, akkor meg még mi vagyunk lepontozva...

2019. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem itt az lehet a helyzet, h a nagyszulok olyan dolgot akarnak venni ajandekba, amit a szulok nem fognak hasznalni (mert pl feleslegesnek tartjak, karosnak velik, régimódi, akarmi). Es a nagyszülők meg sem kerdezik a leendo szuloket,h tudjak- e majd hasznositani.
2019. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
Bizonyára okkal nem szereti az adott dolgot. Elég gáz, hogy a kedves szülők konkrétan leadják a rendelést, hogy ezt meg azt KELL megvennie. Majd megveszi, ha ő is úgy gondolja, hogy kell. Örülj, hogy kapsz valamit, ha pedig nem tetszik az adott dolog, azt finoman is lehet közölni ahelyett, hogy itt fröcsögsz és követelőzöl.
2019. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem kell nekik semmit megvenni.

Hanem pl... Én nem veszek a babának elől gombolos rugdalozot mert én azt nem szeretem.

2019. szept. 11. 11:34
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

Éééés? :D

Ez legyen a legnagyobb bajod az életedben.

2019. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Ettől nem lesz se rossz, se jó. Nem ezen múlik.

Az az általános, hogy valaki olyat ajándékoz, amit szívesen ad, amit ő jónak tart. Majd vesz olyat ajándékba, amit ő jónak talál.

Ajándékot nem lehet kérni, elvárni, vagy meghatározni, hogy milyen legyen.

2019. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem várja el senki az ajándékot, a szülők már mindent megvettek a születendő gyermeknek.
2019. szept. 11. 11:51
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
És milyen az a kérdező,aki kérdezi ezt,csak úgy kérdezem.Mert hogy emberileg nulla vagy,meg kb. 14 éves,az tuti.
2019. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!