Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem érti meg, hogy utálok...

Nem érti meg, hogy utálok mamánál lenni és még hazudik is.Mit nem ért ezen?

Figyelt kérdés

Mamám egy boszorkány.Állandóan sérteget meg szerinte átok vagyok,mert lány lettem.Minden nyáron kötelező itt lennem,mert anya szerint mama a Szent lélek.Elég manipulatív egy nő, szándékosan így nevelte anyámat is,hogy őt tekintse a mindenhatónak.Az ő szava mindig igaz,vele nem szabad ellenkezni.Utálok itt lenni és folyton hazudoznak nekem.Most is egy hétről volt szó, de mikor lerakott mamámnál anya,akkor közölte, hogy több, mint 2 hétig itt leszek, pedig lett volna más programom is.Direkt megkérdeztem,hogy meddig kell itt lennem,mert akkor úgy rakosgatom a programokat.Mondta is, hogy 1 hét, ne aggódjak, szervezzem nyugodtan a programokat,de hát így kuka az egész,pedig egyik barátnőm születésnapjára is megígértem,hgoy elmegyek.

Megmondtam már neki,hogy szerintem nagy vagyok ehhez a mamánál alvós dolgokhoz, de nem,ott KELL legyek, mert csak.És akkor még hazudnak is.Nem értem, hogy hogy gondolják ezt.Ezt bunkóságnak nevezik.

Hogyan lehet megértetni anyával, hogy ez nincs rendben?



2020. jún. 16. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy?
2020. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
85%
Ha én lennék ebbe a helyzetbe, csinálnék hangfelvételt ha épp rondákat mond rám és megmutatnám anyunak(ha ez hat rá), vagy egyszerűen 1 hétig maradnék és haza jönnék busszal. Pro tip ha esetleg meglenne az is felvételen hogy megígéri az egy hetet akkor nem mondhatja hogy máshogy volt megbeszélve
2020. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Két lehetőség van. Az egyik az, hogy megpróbálsz beszélni a szüleiddel (apukád hogy viszonyul ehhez az egészhez?), és elmondod ha kell többször is, hogy nem érzed jól magad a nagymamádnál, és nem akarsz ott lenni. Egyszer talán kapcsolnak. A másik lehetőség csak akkor jön szóba, ha kötélből vannak az idegeid, és el tudod viselni, hogy ordítós hiszti lesz: felülsz a buszra/vonatra és hazamész. Ha visszavisznek, akkor megint hazamész. Ha nincs pénzed hazamenni, bemész a rendőrségre, és megkéred őket, hogy vigyenek haza. Egy idő után nem fognak tudni mit csinálni, de mint mondtam, ez a göröngyös út.
2020. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg ha véletlenül eltörik mosogatás közben 1-2 tányér, takarítás közben 1-2 porcelán...
2020. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Apukád nem segít?
2020. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
3%
Te 17 éves vagy és van egy kistesód, és undorodsz a nyáltól? Ha nem akkor bocsánat, ha igen, akkor pszichológus!!!
2020. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
nem valaszol, hogy hany eves, tehat nincs meg 16 se
2020. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem mennék el, engem nem lehetett soha csak így tologatni. Abszolút nem voltam egy problémás gyerek, nem kerestem a bajt, de ilyen gázos öregasszonyhoz le nem tudtak volna pakolni, az biztos.
2020. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
4+1
2020. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nincs testvérem és 16 vagyok.Apukám van, de ő lelépett, pont emiatt (mama meg anya kapcsolata) hozzá nem mehetek az új felesége miatt.

Anyának meg ez a mániája,hogy menjünk a mamához.Rengeteg időt töltünk itt,mama is heti kétszer jön hozzánk,utána még mi is megyünk.

Nem vagyok egy hisztis gyerek, de lehet, hogy felhívom majd anyát és mondom, hogy jöjjön értem.Ha nemet mond, akkor összetörök egy tányért, ha megint,akkor megint egyet.Ha nem működik,akkor irány a busz,mert van egy kis pénz nálam.

2020. jún. 16. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!