Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem érti meg, hogy utálok...

Nem érti meg, hogy utálok mamánál lenni és még hazudik is.Mit nem ért ezen?

Figyelt kérdés

Mamám egy boszorkány.Állandóan sérteget meg szerinte átok vagyok,mert lány lettem.Minden nyáron kötelező itt lennem,mert anya szerint mama a Szent lélek.Elég manipulatív egy nő, szándékosan így nevelte anyámat is,hogy őt tekintse a mindenhatónak.Az ő szava mindig igaz,vele nem szabad ellenkezni.Utálok itt lenni és folyton hazudoznak nekem.Most is egy hétről volt szó, de mikor lerakott mamámnál anya,akkor közölte, hogy több, mint 2 hétig itt leszek, pedig lett volna más programom is.Direkt megkérdeztem,hogy meddig kell itt lennem,mert akkor úgy rakosgatom a programokat.Mondta is, hogy 1 hét, ne aggódjak, szervezzem nyugodtan a programokat,de hát így kuka az egész,pedig egyik barátnőm születésnapjára is megígértem,hgoy elmegyek.

Megmondtam már neki,hogy szerintem nagy vagyok ehhez a mamánál alvós dolgokhoz, de nem,ott KELL legyek, mert csak.És akkor még hazudnak is.Nem értem, hogy hogy gondolják ezt.Ezt bunkóságnak nevezik.

Hogyan lehet megértetni anyával, hogy ez nincs rendben?



2020. jún. 16. 14:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Apukáddal azért tartjátok a kapcsolatot? Nagyon nem okés ez a két nő, ne haragudj, de normális ember biztos nem hisz el olyanokat, hogy az anyja az a Szentlélek... Mindenképp józanul, észérveket felsorakoztatva próbálnám anyámat meggyőzni, hogy nonszensz ez az egész. 8-as voltam.
2020. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Mond meg neki, hogy szellemet lattal.


A sátán küldte.

Etesd be valamivel az öreg lányt, hogy haza zavarjon.

2020. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Lehet ez az utolsó beválna, mert jár templomba mama(mondjuk nem úgy viselkedik...).

Apával már nem nagyon tartom a kapcsolatot,a nője nem szeret engem.Szerinte már apának nem kéne velem foglalkoznia,mert én már tulajdonképpen nem vagyok az ő gyerek (???).Nem is értettem,az a nő sem komplett.Amiatt is hisztizett,hogy apa pénzt küld nekem, szerinte nem kéne,mert már vannak saját gyerekeik.Szülinapomra sem jön már,mert akkor vita van otthon náluk.

2020. jún. 16. 17:01
 14/22 A kérdező kommentje:
*gyereke
2020. jún. 16. 17:02
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha van pénz nálad, akkor csak simán pakolj össze és menj haza.
2020. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Sosem értettem azokat a szülőket, akik a gyereket akarata ellenére lepasszolják valakihez. Minek kell az olyannak gyerek, aki csak folyton lepasszolja? Még közösen menni ide-oda oké, de lepasszolni egyedül a gyereket több hétre valakihez, akinél nem akar lenni... Rokonságban is van ilyen eset, a gyereket küldik nyaranta több hétre a nagyihoz, mindegy, hogy a gyerek mit akar. Az én szüleim szerencsére sosem voltak ilyenek. Én tuti összepakolnék, és felszállnék egy buszra.
2020. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Akkor apád felfogása is elég gáz, mindegy, hogy együtt van-e anyáddal, attól még a gyereke vagy! Sajnálom, hogy ilyen felnőttekkel kell dűlőre jutnod, elképesztő mentalitása van az összesnek.
2020. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ilyen helyzetben a szándékos nyavajgás a legjobb. Jaj, nagyi ez se jó az se jó, meghalok az unalomba stb. És nem árt ha mindenbe belekötsz. Egy idő után ő fog menekülni előled és nem tart ott. Nem tudom a nagyanyád tűrőképessége milyen.
2020. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Simán sanszos, hogy hapsi miatt kell lelépned. Arra készülj fel, hogy nem lesz otthon, vagy nem egyedül. Én is jártam így. Unokatesóméknál kellett aludnom, de nem bírtam őket. Korán reggel haza vitettem magam :) jah kb 9-10 de még el voltak ájulva az én ágyamban egy néger palival. Be se akartak engedni. Pfff. Sok szülő szégyen azért. Te pedig simán vagy középiskolás, a helyesírás nincs ilyen jó általánosban. Úgyhogy dolgozd fel, hogy 18 után meló, költözés ...
2020. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 acelsziv ***** válasza:
17%
Mi a nyavaját keresel te 16 évesen lepasszolva nagyanyádnál? Én ennyi idősen nyári munkát végeztem meg a haverokkal lógtam és nem kellett pesztrálnia senkinek.
2020. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!