Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem érti meg, hogy utálok...

Nem érti meg, hogy utálok mamánál lenni és még hazudik is.Mit nem ért ezen?

Figyelt kérdés

Mamám egy boszorkány.Állandóan sérteget meg szerinte átok vagyok,mert lány lettem.Minden nyáron kötelező itt lennem,mert anya szerint mama a Szent lélek.Elég manipulatív egy nő, szándékosan így nevelte anyámat is,hogy őt tekintse a mindenhatónak.Az ő szava mindig igaz,vele nem szabad ellenkezni.Utálok itt lenni és folyton hazudoznak nekem.Most is egy hétről volt szó, de mikor lerakott mamámnál anya,akkor közölte, hogy több, mint 2 hétig itt leszek, pedig lett volna más programom is.Direkt megkérdeztem,hogy meddig kell itt lennem,mert akkor úgy rakosgatom a programokat.Mondta is, hogy 1 hét, ne aggódjak, szervezzem nyugodtan a programokat,de hát így kuka az egész,pedig egyik barátnőm születésnapjára is megígértem,hgoy elmegyek.

Megmondtam már neki,hogy szerintem nagy vagyok ehhez a mamánál alvós dolgokhoz, de nem,ott KELL legyek, mert csak.És akkor még hazudnak is.Nem értem, hogy hogy gondolják ezt.Ezt bunkóságnak nevezik.

Hogyan lehet megértetni anyával, hogy ez nincs rendben?



2020. jún. 16. 14:35
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Én is mennék nyári munkára, de anya nem írja alá a papírt hozzá(16 év felett és 18 alatt kell engedély,én ezt olvastam).Pedig egyébként örülnék egy kis pénznek meg jól jön az önéletrajzba is, de hát nem tudom meggyőzni(nem is mondja meg,hogy miért nem írja alá).
2020. jún. 16. 21:27
 22/22 anonim ***** válasza:
5%

N.jol csinálod.

Azt mond anyudnak hogy ott felügyelet alatt vagy, és a mamát sem zavarod.

Szegény idős már, pihenésre van szüksége.

Otthon még csak nem maradhtsz 16 évesen.


Mamának nyugodtan mond hogy nagyon félsz mert szellemet láttál.

2020. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!