Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Aki nem volt a legjobb apa,...

Aki nem volt a legjobb apa, abból még lehet jó nagypapa?

Figyelt kérdés
Sok minden történt az első válásom óta,addig is akadtak gondjaim a gyerekneveléssel, de miután elváltam nagyon viharos volt a kapcsolatom a gyerekeimmel. Utólag belátom, hogy sok hibát elkövettem én is. Akkoriban pont kamaszodtak is a gyerekek, nehezen kezelhetőek voltak,ráadásul lett egy olyan párom is, aki ellenük hangolt...Szóval képzelhetitek milyen volt a viszonyunk évekig. De miután sikerült leépíteni a volt élettársam, elkezdtem beszélni velük,de valahogy mindig úgy alakult hogy veszekedés és sárdobálás lett. Egy éve is van,hogy nem láttam őket, de a héten találkoztam a legidősebb lányommal, és akkora hasa van,hogy gyakorlatilag minden órás,én meg eddig nem is tudtam róla hogy terhes. Nagyon megérintett, hogy kisunokám lesz. Most már tényleg félre akarok tenni mindent ami volt és jó nagyapja lenni a pici unokámnak. Ilyen múlttal és "apai pályafutással" mennyi esélyem van? És hogy kezdjek hozzá? A lányommal még nem beszéltem konkrétan a jövőről, nagyon hűvős volt mikor találkoztunk.

2020. szept. 19. 12:30
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
41%

49!

Felnőtt ember létemre csak el tudom dönteni, nekem mi a jó...

Ez a hozzászólásod pedig téged minősít...


48voltam

2020. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!