Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meg lehet bocsátani, ha a...

Meg lehet bocsátani, ha a nagyszülők az egyik unoka bejelentésekor zokogtak örömükben, a másiknál nem?

Figyelt kérdés

Vagy ez a szülőknek akkora fájdalmat tud okozni, hogy utána rá fogja nyomni a bélyeget a kapcsolatra, mindig ott lesz bennük a gondolat, hogy az ő gyereküknek nem örültek annyira a nagyszülők?


A másodiknak is örültek, csak azon már nem hatódtak meg annyira, valahogy mégsem ugyanolyan volt, mint az első.


Lehet ezt kompenzálni valahogy, vagy innentől mindig azt fogják érezni, a másik gyereket jobban szeretik a nagyszülők, bármit is tesznek azok?



2020. dec. 5. 10:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Az első unoka azért katartikusabb élmény, mert egy szülőpár először találkozik a fogalommal és az érzéssel, hogy nagyszülőkké válnak.

Ettől még a követkő akárhányadik is ugyanolyan kedves!

(Ezt egy háromunokás nagyszülő mondja neked szeretettel)

2020. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Laylah ***** válasza:
69%
7.: az nem csoda, hanem egy tök átlagos, természetes folyamat. Évmilliók óta megannyi faj egyedeinek zöme képes volt rá, miért éppen előtted kéne leborulni és istenként imádni, világi csodát emlegetni? Egy vagy a sok milliárdból.
2020. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
A fiam nagyon sokáig nem akart megnõsülni, végülis beadta a derekát,megnõsült.Szerettem volna már nagyon unokát, de nem sürgettem õket még csak meg sem emlitettem.Ugy voltam vele majd szólnak,hogy mikor lesz baba.A házasság után egy évre rá, karácsonykor leptek meg, hogy nagymama leszek.Annyira
2020. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

bocs.átment.

A hosszu várakozás után annyira zokogtam, hogy nem tudtam megszólalni.A második babánál, már csak könnyezett a szemeim, és örömmel fogadtam.Nem kell ebböl problámát csinálni, az elsö meg tudja jobban hatni az embert.

2020. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ne csinálj bolhából elefántot...
2020. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
A világon semmit nem jelent, hogy az első reakció visszafogottabb volt, attól még nyugodtan lehet a második unoka a kedvenc is akár később.
2020. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%
kit érdekelnek? Neki csináltál gyereket, vagy magadnak? Nekik egy dolguk van.. elfogadni, hogy lett még 1 unokájuk. Örülnek vagy sem, senkit nem érdekel!
2020. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%
Kérték hogy bocsáss meg?
2020. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
30%
Ezt nem lehet megbocsátani!!! De nem is kell. Ha te nem tudod elfogadni a szüleidet, arra hajtasz, hogy min huzd fel magad, akkor mit vársz el?
2020. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként mi van ezen megbocsátanivaló? Bűnt követtek el talán azért, mert nem sírták el magukat?

Tippelek: ha te a terhes anyuka vagy, akkor a hormonjaid nagyon megbolondultak, és túlérzékennyé tesznek. Ezért sértődsz meg olyanon is, amin abszolút nem kellene. Inkább azon igyekezz, hogy te ne bánts meg ilyen hülyeségekkel másokat, főleg, ha amúgy pl. tök rendes nagyszülőkről van szó. majd ha megszületik a pici, semmivel nem fogják kevésbé szeretni, mint a nagyobbikat. Addig meg például gondolhatnád azt is, hogy a nagyobbik gyereknek lehet, kifejezetten jól esik, ha a nagyszülei nem ajnároznak téged teljesen körül, őt a második sorba szorítva.

2020. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!