Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meg lehet bocsátani, ha a...

Meg lehet bocsátani, ha a nagyszülők az egyik unoka bejelentésekor zokogtak örömükben, a másiknál nem?

Figyelt kérdés

Vagy ez a szülőknek akkora fájdalmat tud okozni, hogy utána rá fogja nyomni a bélyeget a kapcsolatra, mindig ott lesz bennük a gondolat, hogy az ő gyereküknek nem örültek annyira a nagyszülők?


A másodiknak is örültek, csak azon már nem hatódtak meg annyira, valahogy mégsem ugyanolyan volt, mint az első.


Lehet ezt kompenzálni valahogy, vagy innentől mindig azt fogják érezni, a másik gyereket jobban szeretik a nagyszülők, bármit is tesznek azok?



2020. dec. 5. 10:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, az első a sógorodék gyereke volt, a tiéd pedig második unoka, de neked első gyerek? Lehet, hogy a körülményektől is függ, én is jobban örülnék, ha a 30 éves gyerekem vállalna gyereket stabil kapcsolatba, mint ha a 17 éves a két hónapja ismert segélyes párjától. Nálatok mi a helyzet?
2020. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#8, szerintem ezt anyádnak magyarázd, hogy inkább nyelte volna le.

Téged aztán tényleg felesleges volt megszülni, mi a franc ért élősködsz itt?

Na húzzál!

2020. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a probléma, hogy a másik ágon van a második baba.
2020. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

huha 22es, biztos erdekel a velemenyed. ha neked ez az elet, akkor inkabb a mehed jarjon ne a szad, fosd tele ezt az igyis szar orszagot megtobb gyerekkel nyugodtan.

8 voltam😊

2020. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A masodik, legyen az eskuvo, gyerek, unoka, sose lesz olyan hatasu mint az elso. Ennyi. Nem kell ebböl ügyet csinalni meg mindenfele következtetest gyartani.
2020. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!