Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Valóban én rossz vagyok hogy...

Valóban én rossz vagyok hogy már sokszor nincs kedvem nagyapámmal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Hetente 2-szer látogatom egy órát alkalmanként, és többször ugrok be valami kajával mert a menza ami jár neki nem eszi meg az ételek 90%át. Ezért sokszor nekem kell gondoskodni étkezéséröl, de az is úgy megy hogy könyörögni kell egyen , és az ízlése olyan hogy egyik nap szeret valamit másik nap már nem eszi meg. Sokszor már az van dolgozok kajával és utána mégsem eszi meg,aztán ha eszik is elvárja hogy negyed óráig kérleljem hogy egyen valamit.


Már elegem van én úgy vagyok vele ha nem eszik nem fogok könyörögni neki az ö dolga de én rögtön szörnynek vagyok kikiálltva szüleim által mert jól bánt velem unokaként és kötelességem ezért életem végéig ápolni kedvében járni.


De beszélgetés is olyan hallgat nézi a falat nekem kell harapofogóval szavakat kihúzni, de én tartsam fent érdeklödését. Persze hálás vagyok hogy jó volt hozzám de úgy várják el hogy gondoskodjak róla mint gyerekem lenne. Tehát úgy érzem az elég hogy meglátogatom néha de senki se várja hogy én gondom legyen hogy eszik iszik stb. Van életem mellette



2020. dec. 23. 15:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Adom a 10-es szavait.
2020. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
A szüleid szolgája vagy. Hülyének néznek téged.
2020. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

Szegény kisöreg. A szüleid miért nem veszik magukhoz?

Ez tényleg nem a Te dolgod.

2020. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
A szüleid dolga az öreget ápolni, nem a tiéd. Szüleid sz@r emberek.
2020. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
11%
A szüleid dolgoznak, te meg munkanélküli vagy, neked van erre időd, azért van rád bízva?
2020. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Jó nagy trógerek a szüleid, hogy téged varrtak a nagypapa nyakába gyerekként, most pedig fordítva van ugyanez, már ne is haragudj! Az elmondottak alapján nem vették ki egyikből sem a részüket tisztességesen. Nem csodálkozom rajta, hogy eleged van már belőle. Te vagy az egyetlen unokája? Felesége már nem él esetleg?
2020. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%
Végigcsináltuk öreggel ezt mi is, több ilyen volt a családban. Kb. egy év, és pelenkázni is kell már, meg lemosdatni. Azt már egyetlen ember, akinek nincs ebben gyakorlata, nem fogja bírni. Találj ki valamit, hogy kiszállhass ebből. A szüleid pocsék emberek, szerintem szakítsd meg velük a kapcsolatot, mert mindig ki fognak használni. Ha te nem törlöd ki szegény öreg fenekét, egyből be fogják adni öregotthonba, mert ők nem lesznek rá hajlandóak. Csak addig tartják otthon, amíg te cselédkedsz helyettük mellette.
2020. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
92%

Az idős emberek egyre kevesebb étellel is jól laknak.

Pl,nagyon reggel egy joghurt fél zsemle.Ebéd kicsi leves, egy sütemény.Kb mint egy kisgyerek.Mindig szólni kellett, hogy igyon,mert nem volt szomjúság érzése.

Igen érthető,ha egy pörgős fiatalt ez a lelassult tempó untat.Ő már nem siet sehová.

Nagyim is csak szemlélte már a körülötte lévőket.Nem volt kedve mindig beszélni.De egyedül sem mindig akart lenni.

Szerette azt is ha csak mi beszéltünk ő meg hallgatta.

Lehet, hogy az ízeket sem úgy érzi mint régen.Az érzékszervek is tompulnak.

Nem vagy rossz ember, csak nincs türelmed.Talán,ha több infót lenne, milyen az öregedés, mivel jár, jobban megértenéd a papádat.

2020. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Meghalt a felesége az utcánkban él,nem nálunk.

Van munkám, de munkaidömön kivül elvárják hogy intézzem étkezését meg negativ kommentem sem lehet a dologról mert hálátlan féreg vagyok hogy ilyet mondok. De a tény az tény hogy elegem van hogy válogat és ne várják el hogy hetente 2-3 alkalommal többször járjak el. Attól még nem szarom le hogy nem vagyok ott mindennap, vagy hogy nem azon jár az eszem hogy mit adjak amit megeszik stb.

Ez nem az én dolgom vagy felelősségem

2020. dec. 23. 17:08
 20/25 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy a szüleidnél laksz, míg össze nem szeded magad, és ott élsz, mindig csicska leszel.
2020. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!