Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Fiús anyukaként számíthatok...

Fiús anyukaként számíthatok rá, hogy én jobban ki leszek zárva a fiatalok, az unokák életéből?

Figyelt kérdés

Még nincsenek abban a korban a fiaim, hogy csajozáson vagy családalapításon gondolkodjanak, csak eszembe jutott ez a dolog, ahogy nőnek.... :/


Nagyon jó a kapcsolatunk, imádom őket, sok mindent megbeszélünk egymással. Azt gondolom, nem vagyok rájuk akaszkodós típus, nekem is kedves és normális anyósom van - viszont nincs anyám, aki miatt háttérbe kerülhetne-, igyekszem majd rá hasonlítani. Nem tervezek beleszólni a fiatalok életébe vagy rájuk telepedni, tudom, hogy a fiaim jobban fogják szeretni a feleségüket nálam, ez az élet rendje.


Na de, alapvetően azt látom, hogy az apai nagyszülők mindig sokkal jobban ki vannak zárva a fiatal család életéből, akkor is, ha normálisak, hiszen a férj általában dolgozok, a gyerekeket és a családi életet irányító anyuka pedig inkább a saját szüleihez húz. Ami érthető, de közben valahol igazságtalan is.


Mi a véleményetek...?



2022. febr. 12. 21:34
1 2 3 4 5
 1/42 Vortrex ***** válasza:
23%
Igen, ez valószínű. A nők ösztönösen utálják az anyósukat, hiszen az ő férjüknek csak egy nő dirigálhat.
2022. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ez azon múlik, hogy milyen lesz a kapcsolatotok. ha a fiaiddal jó, akkor jó eséllyel a menyeddel is lehet. én jó kapcsolatban vagyok a menyemmel, ha lesz unokám, biztos hogy nem leszek elzárva. amúgy sem tudhatja előre az ember ezeket a dolgokat.
2022. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
30%
igen , ez így van
2022. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem törvényszerű, ha ebből nem csináltok szánalmas egoharcot majd.
2022. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%

Jogosan aggódsz, szerintem is. Biztos van ahol ez máshogy van de én is szivesebben bízom a gyereket anyura ha úgy van, pedig nincs rossz viszonyom anyóssal..

Sokat számít az is, hogy mennyire laktok majd közel egymáshoz, nálunk mindkét mama kb hasonló távra lakik tőlünk csak ellentétes irányba, de ha az anyai nagymama pl 3x olyan messze lakna lehet jobban bevonnám anyóst is🤷🏼‍♀️

2022. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül, de inkább arra készülj tudatosan, hogy a fiaid leszakadnak rólad és egyedül érzed majd magad, ha nem szerzel magad mellé társat.
2022. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Van férjem :D
2022. febr. 12. 21:56
 8/42 Vortrex ***** válasza:
7%
...még
2022. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
11%
Társat mondott, férje mindenkinek van :D
2022. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
12%

Előre vernyékolsz egy még meg sem történt dolgon...

Ki vesz el ilyen nőt?

2022. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!