Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Fiús anyukaként számíthatok...

Fiús anyukaként számíthatok rá, hogy én jobban ki leszek zárva a fiatalok, az unokák életéből?

Figyelt kérdés

Még nincsenek abban a korban a fiaim, hogy csajozáson vagy családalapításon gondolkodjanak, csak eszembe jutott ez a dolog, ahogy nőnek.... :/


Nagyon jó a kapcsolatunk, imádom őket, sok mindent megbeszélünk egymással. Azt gondolom, nem vagyok rájuk akaszkodós típus, nekem is kedves és normális anyósom van - viszont nincs anyám, aki miatt háttérbe kerülhetne-, igyekszem majd rá hasonlítani. Nem tervezek beleszólni a fiatalok életébe vagy rájuk telepedni, tudom, hogy a fiaim jobban fogják szeretni a feleségüket nálam, ez az élet rendje.


Na de, alapvetően azt látom, hogy az apai nagyszülők mindig sokkal jobban ki vannak zárva a fiatal család életéből, akkor is, ha normálisak, hiszen a férj általában dolgozok, a gyerekeket és a családi életet irányító anyuka pedig inkább a saját szüleihez húz. Ami érthető, de közben valahol igazságtalan is.


Mi a véleményetek...?



2022. febr. 12. 21:34
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
80%
Még azt se tudod, fognak-e csajozni és alapítanak-e családot.
2022. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk ez igaz, lehet elembétékúk lesznek, vagy lányok, majd eldöntik. Talán még szülnek is, amerre megyünk.
2022. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
24%

Persze, hogy nem tudja, de már itt sajnáltatja magát előre is...

Komolyan nem értem, hogy honnan jönnek az ilyenek...

2022. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez a Santorinis kérdező. Valószínűleg mindegyik fia Santorinin fog melegházasságot kötni...
2022. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
27%
Mi ez a Santorinis sztori? Már többedik kérdésnél látom emlegetni.
2022. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
13%

"Még azt se tudod, fognak-e csajozni"

Az is előfordulhat, hogy homár lesz az egyik, vagy mind a ketten azok lesznek. 😂😂

2022. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
36%
15. Egy vaskos kamusztori volt... előadta a kerxező h ott lesz az esküvője és az anyja meg akarja hívni minden retyerutyaját... google cache-ben meg megtalálható..😂 mert amúgy törölték.
2022. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
73%

Nem törvényszerű egyáltalán, de az anyuka nyilván közelebb áll a saját anyukájához, mint a férjééhez, és ezért sok mindent vele fog megbeszélni, már csak azért is, mert az anyóssal nem akar túl intim dolgokat megosztani.

Nálunk az unokatesóméknak 5 éves a gyerekük, és az apai nagymama is ugyanúgy foglalkozik a kicsivel, mint a másik. Szerintem csak a legelején van előnyben az anyuka felöli nagymama.

2022. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
27%
hány évesek?
2022. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
84%
Ezt előre ugy sem elhet emgjósolni miylen lesz a dolog, nem csak a negatív végkifejlet létezik.
2022. febr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!