Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Titeket zavarna ez?

Titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés
Anyukám így beszél folyton a gyerekeinkhez. 5 és 2.5 évesek. "Mama segit neked" "mama majd odaadja" " mama feladja a cipődet" jó érzés h jön segíteni. De miért E/1-ben beszél az unokáihoz? Amikor én voltam gyerek sosem így mondta h " anya majd...." kicsit zavar és szóvá is tettem de nem erdekli
2022. ápr. 7. 14:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
Egyeseknek itt miért baj ha van ilyen problémája is, attól még kérdezhet róla ha őt zavarja.-.
2022. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne h zavarjon?
2022. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
"gyeseknek itt miért baj ha van ilyen problémája is" baj? Nem inkább röhej hogy a semmin kötözködik az az anyjával.
2022. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
De mar 5 éves! 2 éves kora óta mondja h mama. A másik 1.5 éves kora óta. Nem is az zavar h néha így mondja nekik. Hanem mindig. Minden egyes mondatot a nap folyamán. Soha de soha nem mondja úgy h gyertek segítek. Gyertek a mama segit. Emiatt zavaró. Nem problémám hanem egyszerűen zavaró. Amúgy volt idő amikor a kicsi anyanak szólította akkor sose javította ki h mama vagyok
2022. ápr. 7. 19:28
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is zavart volna, ha anyának szólította volna a fiam mamát. Viszont érdekes, hogy ezt csak most írod.
2022. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Az párszor fordult elő. Úgy egy hónapig. Szóltam akkoris de akkor sem javította ki. Szerencsére kisfiam hamar megtanulta h én vagyok anya
2022. ápr. 7. 19:40
 17/22 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit olyan érzésem van néha amit az egyikőjük irt h q mama fontosságú akarja ezzel hangsúlyozni. Amit részben megertek viszont rosszul esik h ha szólok nincs tekintettel a kérésemre. Mivel mégis csak az én gyerekeim. És most legyszi ne irjatok ilyet h akkor ne hívjam segíteni mert amúgy ő jön magától is meg ő kéri h had legyen velük. Tehát szoros a kapcsolat nem azért jön csak anya h babysitterkedjen. De ettől függetlenül nekem furcsa
2022. ápr. 7. 19:42
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Az én anyósom egy fura "édesannya" megszólítással beszél a gyerekeimmel, én nem szóltam rá a békesség kedvéért. Aztán egyszer hallottam, hogy a kamasz unokáit is így hìvja, azóta könnyebben elnézem neki.
2022. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Neki nincsenek másik unokái
2022. ápr. 7. 22:48
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek, hogy a fontosságát szeretné hangsúlyozni. :) Aranyos, biztosan szereti az unokáit.
2022. ápr. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!