Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Titeket zavarna ez?

Titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés
Anyukám így beszél folyton a gyerekeinkhez. 5 és 2.5 évesek. "Mama segit neked" "mama majd odaadja" " mama feladja a cipődet" jó érzés h jön segíteni. De miért E/1-ben beszél az unokáihoz? Amikor én voltam gyerek sosem így mondta h " anya majd...." kicsit zavar és szóvá is tettem de nem erdekli
2022. ápr. 7. 14:48
1 2 3
 21/22 Cubina ***** válasza:
49%

Nem lehet, hogy anyukád többet van a gyerekkel, mint te?

Én örülnék, ha édesanyám akármit mondana, csak itt lenne velem. Néhány hónapja hunyt el, és még az is hiányzik, hogy rámszólt valamiért.


Szerintem becsüld meg anyukádat és fogadd el olyannak, amilyen, mert ha elmegy, nagyon nagy lelkifurdalásod lesz minden miatt, amit gondoltál vagy tettél vele kapcsolatban.

Én is azt hittem, hogy anyukám örökké fog élni, és még egy csomó időm lesz vele. Hát nem így volt és most minden perc hiányzik, amit vele töltöttem vagy tölthettem volna. :(

2022. ápr. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ami történt veled. Nem, heti 1x vagy 2 hetente 1x van unokáival. Általában ilyenkor próbálom elintézni a dolgaimat amit nehéz gyerekekkel vagy ilyenkor takarítom ki a házat.
2022. máj. 6. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!