Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Folyton elveszi a penzem,...

Folyton elveszi a penzem, jogosan csinalja?

Figyelt kérdés

Csaladi vallalkozasunk van. Nekem igazabol annyi a dolgom, hogy ott legyek. Semmit nem kell csinalnom, amibe beleuntam. Mondtam, hogy keresek masik munkahelyet, amire azt a valaszt kaptam, hogy jo hulye vagyok.

Mivel amugy nem kell semmit csinalnom, elkezdtem nem bejarni. Tudod, elmentem ide-oda dolgozgatni.

Majd mikor megjon a fizetesem, utaljak az xynak ennyit, az xynek meg amannyit, neki meg(mamamnak) a tobbit, tartsak magamnak meg 20-30ezer forintot.(a tobbszazezres fizetesbol) De mar a 3. honap amikor ezt megteszi velem.

Elozo honapban honap kozepen keresett fel, hogy utaljak at a nemtom kinek, mert be kell fizetnie az egyetemi tandijat. Kerdezem en, ki a loturo ez, akinek a tandijat kifizettem? Hogy van pofaja ehhez? Ez miatt olyan tartozasba vertem magam, hogy borzaszto. Most azt is fizetni, meg megint utalgatni a nemtom kiknek. Es o ezt elvezi. Szamon ker, mire tudok ennyit kolteni. Mindig is utalt, gyerekkoromba is ezt ereztette velem. Tud mindenki a helyzetrol, de senki nem mer ellene menni. Anyum is csak annyit mondott ra, hogyha merek akkor beszeljek vele, de o ebbe nem fog beleszolni.

Van penze rendesen, egyaltalan nem kell sajnalni, ingatlanokat vesz, ujitgatja stbstb. En pedig nembirtam elmenni a legjobb baratnom szuletesnapjara, mert sem a megbeszelt kozosen vett ajandekba nembirtam beleadni, sem pedig az este tovabbi koltsegeit allni. Azt mondtam beteg lettem. De kozben csak sirtam az agyamba, hogy ez hogyan tortenhet meg, amikor a felsobb retegbe tartozunk. szuloktol pedig mar evek ota nem kertem egy fordintot sem, nem lenne pofam.

Mit tegyek? Alljak ki magamert szembemenve a csaladommal? Vagy elkell fogadnom, hogy ez a sorsom?

Mert egyebkent rettentoen rosszul esik, hogy ahelyett hogy tudnek haladni az eletben, 1lepest megyek elore es 3at hatra.

Allando gorcsben vagyok, mindig bennem van ez az erzes.



2022. okt. 4. 06:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez hiszti, és nem is akarsz megoldást találni rá. Nem tudlak sajnálni.
2022. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem is kell sajnalni. Vannak az eletben ennel nagyobb problemak is. Csak nem erzem jogosnak. Ennyi.

Nem mondnam, hogy mossa penzt, inkabb csak elvenni akar tolem. Mert tudja, hogy ugyis az lesz, amit o mondd. Egyebkent meg siman kitudja fizetni zsebbol ezeket a dolgokat, tolem pedig sajnalja.

Anyum szerint pedig elveznem kellene, ameg nem kell megszakadnom a munkaban, de ilyen aron nem eri meg. Miatta egesz eletemben semminek kell ereznem magam.

2022. okt. 4. 09:14
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk. Neked így jó. Így nem tudunk segíteni.
2022. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Mar megbocsass, de te ennyire analfabeta hogy lehetsz?😁

Megyek es most rogton ugrok, felkavarom az egesz csalad eletet, elhordom a k.anyjaba a nagyszulomet, majd allas es mindennelkul maradok. De tok jol hangzik, nem?

Biztosan fogok tenni valamit, de meg kell terveznem, hogy utana mit es hogyan fogok csinalni. Hiszen itt mondani, hogy gyava vagyok nagyon egyszeru.

2022. okt. 4. 09:49
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs àllàsod.

Pènzmosoda vagy

2022. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
És akkor miben tudunk segíteni?
2022. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen van. Csak rajtam kivul meg sokak masoknak is ez a munkaja. Sokan vagyunk=hamar kesz vannak a kotelezo teendok. Utana mindenki feltalalja magat a maradek idoben.
2022. okt. 4. 10:24
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor sem kel adni senkinek pénzt és problem solved.
2022. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért utalgatsz bárkinek is? Ezt a részét nem értem. Mit csinál ha nem utalsz?
2022. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tetszik-nem tetszik, bizony jó kis pénzmosoda ez a cég. Átfolyatják rajtatok keresztül a vett számlapénzeket, ami mögött nincs semmi. Szállj ki idejében.
2022. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!