Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehet ilyen egy nagyszülő...

Hogy lehet ilyen egy nagyszülő? Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

Nagymamám egy nyugdíjasklub vezetője. Tegnapra szervezett egy ilyen nyugdíjas bálat. Tombola is volt, a fődíj egy kerékpár. Még nem is tudtam, hogy az lesz a fődíj, de nyári munkán voltam, és kérdezte mama hogy mire gyűjtök, mondtam, hogy biciklire, mert főiskola mellett diákmunkázok, és nagyon messze van a munkahely.

Szóval, volt ez a bál, hívott hogy menjek, de nem akartam, mert eléggé levgaoyk maradva a szakdogával, tegnap este 10ig is azt csináltam. Nem örült neki,de megbeszéltük. Viszont adtam oda neki egy ezrest, hogy vegyen már nekem 10 tombolát hátha megnyerem a kerékprt, és akkor már gyűjthetek nyugodtan a fősulira. Eltette és mondta, hogy ha ő nyeri meg akkor is nekem adja. Oké, ez ennyi volt.


Tegnap csak elnéztem 10óra után a bálba, és mondja mama, hogy a biciklit unokatesóm nyerte meg. Ugye a másik unokája. Aki 10 éves. Ők amúgy is elég jól élnek, szüksége sincs rá igazából,mert mindenhova kocsival viszik, meg amúgyis van egy biciklije. Már akkor is elég szkeptikus voltam, de ma reggelre anyum biztosra kiderítette, hogy megvolt bundázva a dolog.

Most hogy lehet ilyen? Alapból, volt 10 tombolatömb, eladták mindet, és akkor megbundázza? Már ez sem egy szép dolog, de hogy pont unokatesómnak? Akinek aztán semmi szüksége rá, és nemg már két hete gyűjtök, és ezt tudja is? Pedig tudnám másra költeni, tudja mamaa, hoyg nem vagyunk jó helyzetben...Igazából nem vártam volna el, hogy úgy intézze, hoyg én nyerjem, inkább egyforma esélyt adott volna mindenkinek, de akkor is ez a hozzáállás, értitek? Ezek után kedvem sincs hozzá menni látogatóba.


2013. aug. 25. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ez annyira valószerű... Kisunokanak felhívja a nagyit: te mama, a Kati a zöldség boltból azt mondta, hogy te csaltal a tombolaval. Mama:igen, kisunokam, mert Oistinek nem tudtam a szulinapjara hazat venni..... Ja.
2013. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
Mindenki azt hisz amit akar, ma megint bebizonyosodott, hoyg az emberi hülyeség az határtalan.
2013. aug. 25. 13:56
 43/71 anonim ***** válasza:
2%
Te sem lehetsz egy agytröszt,ha egyből anyázol.
2013. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:
az "anyád" meg a "szólítsd cicának az anyukádat" nem épp ugyanaz;)
2013. aug. 25. 13:58
 45/71 anonim ***** válasza:
8%
Tök mindegy milyen módon,de más anyját a szádra venni undorító stílusra utal.Mivan ha már nem is él neki?Jaaa...gondolkodni luxus.
2013. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Ha valaki ilyen flmegma stílsban beszél, hülyeének néz, azt modnja hoyg nem lesz belőlem semmi, lebutáz, akkor az ne csodálkozzon. Beszéljünk egymással értelmes hangvételben, fejezzük ki értelmes módon a véleményünket, és akkor nincs sértődés.
2013. aug. 25. 14:02
 47/71 anonim ***** válasza:
72%
Ebbe a kérdésbe azért már elég sok primitív válaszadó gyűlt össze. Kérdező, megkaptad a választ, a provokáló idiótákkal meg ne törődj!
2013. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
és nem kötekedni kéne, ha valaki érdemleges választ nem tud írni, akkor az ne írjon, mert engem az nem érdekel, hogy szerinte 2es lesz a szakdolgozatom, vagy hogy szerinte mi lesz belőlem, vagy hogy elhiszi-e amit írtam. Nem ezt kérdeztem. Kb 4-5 választ kaptam, ami a kérdésre válaszolt.
2013. aug. 25. 14:07
 49/71 A kérdező kommentje:
Igazad van Kyran. Csak sajnos az emberi igazságtalanság, hülyeség, műveletlenség, primitívség, rosszindulatúság mindig egy kicsit megrémít. De hiába, sajnos ilyen világban élünk.
2013. aug. 25. 14:09
 50/71 anonim ***** válasza:
84%
Sok az unatkozó válaszadó, ez a baj!Itt is 1-2 ember azt hiszi, hogy ő bármit írhat,bármilyen hangnemben, de ha már neki válaszolnak úgy, akkor az nem tetszik nekik.Card le őket, ennyi örömük van, hogy a gyakorin verik magukat.
2013. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!