Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kötelezhető-e a volt menyem,...

Kötelezhető-e a volt menyem, hogy az apa láthatási idejében nálunk legyen a gyermek?

Figyelt kérdés
A fiam és a volt párja még terhesen szakitottak.Bíróságon kapott láthatást a fiam nem tudja tartani,mert külföldre ment.Az unokám még nem láttuk mert azzal a nővel nem vagyok hajlandó még beszélni sem,de lassan a gyermek betölti azt a kort amikor már el lehetne hozni,a fiam helyett mi is lehetünk kéthetente hétvégén a gyerekkel?kötelezhető az anyja,hogy nekünk is oda adja a gyereket?

2013. nov. 23. 16:21
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/128 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják megítélni, mert ha előadod ezt a szöveget a bíróságon, meg azt, hogy gyűlölöd az anyát, nem állsz szóba vele, akkor nincs az a bíró, aki a láthatást megítélné nektek. Főleg ugyebár hogy nem is voltatok tiltva a gyerektől, csak hisztiztetek.


Amúgy minek nektek az a gyerek? Ha szeretnétek, akkor megkerestétek volna bármilyen is az anyja, de szerintem nektek csak azért kell, hogy rajta keresztül belerúgjatok. Mit fogsz mondani a kicsinek? Utálom az anyádat mert egy szemét??? Szerinted tényleg ez kell neki???

2013. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/128 anonim ***** válasza:
100%
A legszomorúbb, hogy simán elhiszem, nem kamu, hanem van ilyen mocsok ember, mint a kérdező :(
2013. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/128 anonim ***** válasza:
88%
bicskanyitogato egy kérdés. .ha mi szetmentunk volna a férjemmel még terhesen vagy bármikor, szerintem nincs az az Isten., aki távol tudja tartani anyosomekat az unokajuktol..ők is nyeltek volna egy nagyot, ha nem tetszik nekik valsmi de fontosabb lenne nekik a gyerek mindennel..ugyanez igaz a ferjemre is..aki nem akar vasárnapi apuka lenni az nem elhuz az országból es ket ev alatt kétszer latogatja meg a gyereket., hanem minden alkalmat megragad a bizonyításra, h igenis jo apa.A fiad nem az, ahogy te sem vagy nagyszülő..
2013. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/128 A kérdező kommentje:
kedves válaszolók akkor kívánom mindenkinek ,hogy ilyen helyzetbe kerüljön ,ha nektek ennyire egyértelmű minden,azért ez nem ilyen egyszerű
2013. nov. 24. 08:13
 95/128 anonim ***** válasza:
96%

De, ilyen egyszerű.

Volt egy fiú meg egy lány, megismerkedtek, a lány terhes lett. Gondolta, ideje összekötni az életüket minden téren. De te és a férjed azt mondtátok, ácsi, nem úgy van, a mi fiunk többet keres, meg hát mi is külön kasszán élünk, nekik is ezt kell. A lányt zavarta, hogy a fiú sokat keres, a fiút nem érdekelte, hiszen szerette a lányt (ezt te magad írtad). A lány nem akarta, hogy pénzéhesnek tartsák, plusz volt annyi esze, hogy ilyen családból nem kért, a fiú se nagyon erősködött, lelépett még a gyerek születése előtt.

Azóta két év alatt kétszer látta a gyereket, a nagyszülők egyszer se néztek felé. De elvárás lett volna, hogy a nő odavigye nekik a kicsit, hogy tessék, élvezzétek. Olyan helyre kellene vinnie, ahol idegenek laknak, akik soha nem kereseték, a drága fiuk is kétszer nézett rá.


Ezek a tények, ezeket mind te magad írtad le.

Vélemény: te nem vagy normális, ha azt hiszed, nektek van igazatok és ti vagytok a jók a történetben, a nő meg a rossz.

2013. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/128 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elég egyszerű. Az én mamám és anyukám között is volt konfliktus, de amikor megszülettem, mamámat hat lóval sem lehetett volna visszatartani, hogy ne jöjjön be hozzám. Kicsit el lehet gondolkozni! Ha érdekelt volna az unoka, már találkoztál volna vele. Most csak akarsz egyet szúrni a volt menyeden, ezért szorgalmazod ennyire a találkozást, az unoka nem érdekel.
2013. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/128 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit magyarázz már el, hogy hogyan képzeltétek hogy a "menyed" fizeti mindennek a felét a fizetésénél jóval kevesebb gyed-ből? Vagy aztán a fiad is elment volna gyed-re, csak hogy a felesége ne kerüljön anyagi hátrányba a külön kassza miatt?


Azt meg te sem gondolhatod komolyan, hogy egy frissen szült nőnek az a legfontosabb feladata hogy olyanokhoz futkosson megmutatni a gyereket, akik gyűlölik.

2013. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/128 anonim ***** válasza:
100%

(kedves) kérdező!

Szívből kívánom, hogy egy ilyen nagymamának soha ne legyen unokája, sőt még gyereket sem bíznék rá.

A bíróság nem fogja megítélni neked, mert ELEVE egy két éves gyereket az ANYJA NÉLKÜL otthagyni órákra vagy napokra egy ISMERETLEN emberre... Eszem megáll tőled.

2013. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/128 anonim ***** válasza:
100%
én is azt érzem, amit már többen is írtak előttem, hogy neked nem a gyerek kell, hanem az anyukát akarod még mindig bántani! ha tényleg őszintén szeretnéd azt a picit már RÉG megkerested volna nem 2 év után!!!! ez már csak abból is látszik, hogy még mindig nem látod be mik a GYEREK!!!! érdekei!!! hogy egy idegennek nem lehet csak úgy odaadni!!! te még most is CSAK és KIZÁRÓLAG magadra gondolsz!!!!! a pici lelkivilágára egy cseppet sem!!!! ideje lenne leszállni a magaslóról és térden csúszva menni az anyukához ha látni akarod az unokádat... de! én se engednélek már be... (csak millió bocsánatkérés és normalizálódott kapcsolat (köztem és a nagymama között) után! ) de ennek a legcsekélyebb jelét se mutatod... tehát jobb ha búcsút intesz az unokának.. élvezd csak a megdolgozott javaidat!!! "Gratulálok" a hozzáállásodhoz...
2013. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/128 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a fizetéséből lett volna a gyerek eltartva?
2013. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!