Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kötelezhető-e a volt menyem,...

Kötelezhető-e a volt menyem, hogy az apa láthatási idejében nálunk legyen a gyermek?

Figyelt kérdés
A fiam és a volt párja még terhesen szakitottak.Bíróságon kapott láthatást a fiam nem tudja tartani,mert külföldre ment.Az unokám még nem láttuk mert azzal a nővel nem vagyok hajlandó még beszélni sem,de lassan a gyermek betölti azt a kort amikor már el lehetne hozni,a fiam helyett mi is lehetünk kéthetente hétvégén a gyerekkel?kötelezhető az anyja,hogy nekünk is oda adja a gyereket?

2013. nov. 23. 16:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/128 anonim ***** válasza:
100%

"Hát igen mindenki beolvasott ,de senki nincs ebben a helyzetben,így könnyen magyaráz,az a nő tönkretette a fiam a pénz miatt.Azért nekem is van önérzetem ,csak nem állok szóba azzal aki hálátlanul kihasználta a gyerekem"


1, Maga nem tudja leírni értelmesen a szituációt? Mi csak arra reagálunk, amit maga leír. Ha maga azt nem tudja úgy leírni, hogy minden aspektust lefedjen, az a maga baja, mert nem fog maga szerint értékelhető választ kapni.


2, Tönkretette a pénz miatt? Az előbb még azt írta, külön kasszán voltak, a maga fia anyagilag független volt. Most is független, anyagilag, családilag is, neki ez volt a fontos, mert most már se feleség, se gyerek! Minek nevelte ilyenre, ha ez nem tetszik!

2013. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/128 anonim ***** válasza:
100%
3, A fia két éve a saját gyerekére rá se néz! Jaj, szegény felnőtt férfi a sebeit nyalogatja külföldön, szegény! A nő egyedül neveli a gyereket közben...
2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/128 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh azért ment külföldre mert nem bírta elviselni a csalódást?

Szerintem azért mert nem érdekli a kisfia.

Na én ezt már nem hiszem el innentől kezdve.

Eddig bedőltem ez ez akkora KAMU....

Viszont látás

2013. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/128 anonim ***** válasza:
100%

2 éves gyereket egy vadidegen vigyen el?

Mert maga vadidegen annak a gyereknek.

Ugyen nem gondolja komolyan.

2013. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/128 A kérdező kommentje:
igen csalódott a nőben,mert azt hitte ez szerelem,pont azért írtam ,hogy a pénz miatt mert nem értette meg ezt a külön kassza dolgot,de mindegy is Én az unokámért harcolni fogok és remélem el jön az idő mikor itt lehet
2013. nov. 23. 20:20
 56/128 anonim ***** válasza:
100%
Oké, én is rájöttem, hogy kamu. De azért sokáig bedőltem. :D
2013. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/128 A kérdező kommentje:
kamu?tisztelt válaszolók nekem nem kamu ,hogy elvesztettem a fiam és az unokám
2013. nov. 23. 20:29
 58/128 anonim ***** válasza:
100%
A fiad nem vesztetted el, unokád meg sose volt igazán.
2013. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/128 A kérdező kommentje:
De mindkettő mellettem lehetne ,ha az a nő nem így dönt,ahogy döntött
2013. nov. 23. 20:35
 60/128 anonim ***** válasza:
100%
Magyárzd el kérlek, hogy miért kellene a külön kassza ha közös gyerek van ? legalább a gyerek kiadásaiban lehetett volna közös kassza... De ahogy nem engedett a közös kasszából, úgy a fiad se a külön kasszából. Itt mind a két fél hibás...Viszont azóta valóban egy kasszából,a sajátjából neveli a lányát a menyed... a fiad pedig semmivel se járul hozzá a lánya neveléséhez. szerinted ez normális dolog ? meg hogy nem látogatja két éve ???
2013. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!