Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kötelezhető-e a volt menyem,...

Kötelezhető-e a volt menyem, hogy az apa láthatási idejében nálunk legyen a gyermek?

Figyelt kérdés
A fiam és a volt párja még terhesen szakitottak.Bíróságon kapott láthatást a fiam nem tudja tartani,mert külföldre ment.Az unokám még nem láttuk mert azzal a nővel nem vagyok hajlandó még beszélni sem,de lassan a gyermek betölti azt a kort amikor már el lehetne hozni,a fiam helyett mi is lehetünk kéthetente hétvégén a gyerekkel?kötelezhető az anyja,hogy nekünk is oda adja a gyereket?

2013. nov. 23. 16:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/128 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztetlek rá,hogy a fiad meg nem volt hajlandó a közös kasszához.Szóval erről ennyit!


Egyébként meg azért kamu mert,alig írsz valami erről az egészről,csak a volt menyedet szidod.Ha egy nagymama kíváncsi az unokájára itt kiborul,ódákat ír.Ehhez képest te semmit nem csinálsz.

Szóval unatkozó egyedünknek üzenem,hogy ez most nem jött be.Nem győzté meg.

2013. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/128 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt az "l" bocsi
2013. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/128 A kérdező kommentje:
Ő már 2szer látta a kicsit de azt mondta a szíve szakadt meg.gyermektartást is fizet,de ő családra vágyik nem vasárnapi apukaságra.Én pedig valóban gyülölöm azt a nőt ,de ki érezne másképp ebben a helyzetben ,nekünk se könnyű
2013. nov. 23. 20:43
 64/128 A kérdező kommentje:
mindent leírtam,és egyszerűen tanácsot kértem .a tények :ő nem hozza mi nem megyünk mit lehet tenni?
2013. nov. 23. 20:45
 65/128 A kérdező kommentje:
De akkor elmondom azért akarta a fiam a külön kasszát mert jóval jobban keresett a nőnél és nem akarta ,hogy kihasználja
2013. nov. 23. 20:46
 66/128 anonim ***** válasza:
100%
Százszor leírták: odakegyeskedtek menni, és jól átgondoltok mindent, amit előttem leírtak. Ebben a helyzetben nektek egyáltalán nincs igazatok, remélem egyszer (az unokád érdekében is) belátjátok.
2013. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/128 anonim ***** válasza:
100%

"ő nem hozza mi nem megyünk mit lehet tenni?"


1. Csúnyán elszégyellni magad.

2. Komoly önvizsgálatot tartani.

2013. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/128 anonim ***** válasza:
100%

Azt teheted,hogy elfelejted az unokádat,vagy pedig holnap szépen fogod magad elmész hozzájuk és megpróbálod megbeszélni a volt menyeddel ezt az egészet.De ha így áll elé ezzel a szöveggel mint amit itt nyomsz,hát ne tudd meg tőlem mit kapnál.

Sok sikert!

Remélem SOHA nem fogod az unokádat látni!

2013. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/128 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer látta két év alatt? Nem semmi....Inkább törekedne arra, hogy gyakrabban lássa, hogy normalizálódjon a viszony a volt párjával. a lánya érdekében!!

Jóval többet keresett mint a menyed?? és a menyed adott rá okot, hogy azt gondolja hogy kihasználja anyagilag ?

Mert ha nem,akkor megértem a menyed, hogy rosszul esett neki az, hogy külön kasszát akar a párja, akivel az életét képzeli el és akitől gyereket vár.

2013. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/128 anonim ***** válasza:
100%
olyan marha fotnos volt a kisgyerek a fiadnak, hogy makacsul akkor sem engedett a közös kasszából, amikor már tudta, hogy ezzel kilép a gyerek életéből. Hát tessék, élvezzétek a pénzt. NEktek ez jut, másnak meg szeretet.
2013. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!