Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csak én reagálom túl a dolgoka...

Csak én reagálom túl a dolgokat, vagy a nagymamám túl okos?

Figyelt kérdés

ma anyukámnak apukámmal el kellett menni másik városba az orvoshoz,és anyukám szülei eljöttek,tatám elviszi őket kocsival (mikor anyukámnak kell menni orvoshoz olyankor mindig megy a mamám is,de most apukámnak kellett menni),és a mamám itt maradt,hogy majd ő "főz". Én reggel elmentem suliba,11 felé értem haza.mire jöttem haza?fürdő kipakolva totál,ő takarít,és ami a legrosszabb,hogy az ebédhez akkor még hozzá sem fogott.kérdezi tőlem,hogy kell-e mennem WC-re,mondtam,hogy inkább zuhanyoznom kellene,ő meg kérdezte miért,én csak annyit válaszoltam hogy "mert".tisztára le voltam izzadva,iszonyat hőség van,muszály volt lezuhanyoznom!én megértem hogy mint nagymama segíteni szeretne,de senki sem kérte arra hogy takarítsa ki a fürdőt,gondolhatot volna arra,hogy én és a tesom hazajövünk éhesen,az ebéd fontosabb.amikor hazaértem,utánna 10-15 percre fogott hozzá az ebédnek.amúgy amikor ráérek,én is ki takarítottam volna a fürdőt!mit gondoltok?talán én reagálom túl? :(

18/l



2014. jún. 11. 11:09
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem reagálod túl. Máskor is csinált már ilyet? Anyukádat nem zavarja?
2014. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 Imola Ágnes ***** válasza:
80%

Mivan??? Tehát: a nagyszüleid bejönnek, hogy édesapádat orvoshoz vigyék! POFÁTLANSÁG!!!!

A nagymamád otthon marad főzni, takarítani.... SZINTÉN ELKÉPESZTŐ. Mire te hazaérsz, 18 éves létedre elvárod, hogy eléd tegyék az ételt.... IGAZAD VAN. Pofátlan nagyi képes takarítani a fürdőt, és képes megkérdezni, hogy be szeretnél-e menni.... most komolyan.... HIHETETLEN EZ A NAGYI!

Ezek után képes csak 15 perc múlva készíteni az ételt a kisunokának....BORZALOM!!!!!!


Az egy dolog, hogy pofátlan vagy, egy kérdésre azzal válaszolsz, hogy "mert", és elvárod hogy a s*gg*d is ki legyen nyalva, de az, hogy itt reklámozod, az már pofátlanság.

Csak szegény nagyidat sajnálom, aki ilyen idősen ennyi "szeretetet" kap tőled.

2014. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy túl okos? Kitakarítja a fürdőszobát, aztán meg főz ebédet. Még dél sincs, nem értem miért méltatlankodsz. Ahelyett, hogy megköszönnéd, meg örülnél neki. Infantilis egy család, papa viszi anyukádat orvoshoz, aki díszkísérettel megy, a mama meg ott nálatok elvégzi a házimunkát.
2014. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem túlreagálod. Igaz, nem így lett megbeszélve, de a nagyid nyilván segíteni akart és úgy volt vele, ha már ott van, ezt is megcsinálja. Valószínűleg észre sem vette, hogy elszaladt az idő. Én ennyire nem kaptam volna fel a vizet, inkább segítettem volna neki főzni, hogy gyorsabban kész legyen az ebéd.
2014. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
45%
ennel jobb mikor 1 ferfi muhelybe raknak rendet, utana meg szetveti az ember az ideg me nem talal semit (nem nalam volt) :D
2014. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
11 fele értél haza. Még dél sincs. Nem lehet esetleg véletlenül, hogy a nagyid úgy gondolta, hogy ebédet főz, nem uzsonnát?
2014. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
91%

egyél néhány szelet kenyeret, azután segíts a főzésben!

ha erre érkeznék haza a suliból, én is biztos "megfeddném" a nagyimat, de csak azért mert ennyi idősen már nem kéne hajolgatnia, pakolgatnia, stb. inkább pihenjen :)

2014. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túlreagáltad.

Válaszolhattál volna normálisan a nagyinak, hogy leizzadtam a nagy melegben, ezért szeretnék tusolni. És pl. segíthettél volna neki gyorsan befejezni.

11-kor miért baj, ha nincs ebéd?

Ha 11 felé elkezdni, akkor simán kész lehet 1 óra felé.

Meg nem biztos, hogy tudta, hogy te ilyen korán haza fogsz érni.

Elvileg délutánig van suli. Meg gondolom anyukádék is majd délután érnek haza.

Szerintem már túl idős vagy ahhoz, hogy ilyenen kiakadj, hogy 11-kor nincs ebéd.

2014. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha szóltál volna a nagymamádnak, hogy korán végzel, akkor nem 1-2 órára számol a kajával, hanem mondjuk délre. Egyél egy szendvicset, ebédig kihúzod.
2014. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad el a számot? 18? nem 8?
2014. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!