Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csak én reagálom túl a dolgoka...

Csak én reagálom túl a dolgokat, vagy a nagymamám túl okos?

Figyelt kérdés

ma anyukámnak apukámmal el kellett menni másik városba az orvoshoz,és anyukám szülei eljöttek,tatám elviszi őket kocsival (mikor anyukámnak kell menni orvoshoz olyankor mindig megy a mamám is,de most apukámnak kellett menni),és a mamám itt maradt,hogy majd ő "főz". Én reggel elmentem suliba,11 felé értem haza.mire jöttem haza?fürdő kipakolva totál,ő takarít,és ami a legrosszabb,hogy az ebédhez akkor még hozzá sem fogott.kérdezi tőlem,hogy kell-e mennem WC-re,mondtam,hogy inkább zuhanyoznom kellene,ő meg kérdezte miért,én csak annyit válaszoltam hogy "mert".tisztára le voltam izzadva,iszonyat hőség van,muszály volt lezuhanyoznom!én megértem hogy mint nagymama segíteni szeretne,de senki sem kérte arra hogy takarítsa ki a fürdőt,gondolhatot volna arra,hogy én és a tesom hazajövünk éhesen,az ebéd fontosabb.amikor hazaértem,utánna 10-15 percre fogott hozzá az ebédnek.amúgy amikor ráérek,én is ki takarítottam volna a fürdőt!mit gondoltok?talán én reagálom túl? :(

18/l



2014. jún. 11. 11:09
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem lakik veletek (nekem legalábbis az jött le abból, amit írtál) Azt az időt kibírod, amikor ott van. Ne beszéljetek anyukáddal olyat, amit gond, ha kihallgat. De nehogy már fel legyél háborodva, hogy csinál valamit nektek.
2014. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Most az miért baj, ha megkérdezi, hogy minek töltesz meg egy üveget vízzel? Kíváncsi :) Gondolom, nem értette, hogy minek kell. Vagy egyszerűen csak beszélgetni akart. Nem értem, miért olyan nehéz válaszolni rá.


Anyukáddal meg minden nap együtt vagy, ha annyira titkos dolgot kell megbeszélni, akkor ne akkor tegyétek, amikor pont ott van a nagyi. Bármikor megbeszélhetitek.


Egyébként meg ne hívjátok oda őket, ha ennyire zavar és menjen anyukád meg apukád egyedül az orvoshoz.


És ne akadj ki minden apróságon ennyire, vedd lazábban a dolgokat, mert így nem lesz túl könnyű életed. Nem szabad ilyen nagy ügyet csinálni a semmiből.

2014. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

nem mi hívtuk.jó,lehet kicsit tul reagáltam (de nem pofáztam neki,csak magam gyötröm belül),én ilyen vagyok,érzékeny,könnyen fel lehet idegesítni,egy ideig tűrök,és csak akkor robbanok ki,ha már tényleg nem birom tovább.

Ami a tanulást illeti,kedves nemtom hanyadik válaszoló....: nem részleteztem neked eléggé,hogy a tanulást olyan értelembe értsd,hohy közel 20 oldalt holnapra le kell írnom!tudod nem mindenki kirándul.><

2014. jún. 11. 13:26
 24/56 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már, érettségi után?
2014. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 Imola Ágnes ***** válasza:
50%
Egy önző, elkényeztetett hisztis fruska vagy.... aki nem érdemel nagymamát, de más embert sem a környezetébe. Furcsa, hogy a 20 oldal megengedi, hogy itt irogass ki kérdéseket. Kíváncsi vagyok, ha te megöregszel, és magányos leszel, és minden percet repesve vársz amit az unokáddal töltesz, akkor neked hogy fog esni, hogy így bánnak veled. (bár több ilyen ember nem hiányzik a földre mint te...) Nem szégyenled magad? Nincs benned egy cseppnyi jóérzés????
2014. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Á, hagyjad, az is baj, ha megkérdezed tőle, minek vesz üvegbe vizet. Ezek szerint te annyira érzékeny vagy, kérdező, hogy szó szerint semmit nem lehet tőled kérdezni.
2014. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

Kedves Imola Ágnes,úgy látom törölve lett a jó indulatú válaszod :-)

csak hogy tudjad,NEM megbuktam,és nem is Magyarországon élek,és nálunk még nem volt érettségi :-) de látom hiányzik pár kereked,ilyen értelmes embernek hiába is magyaráznám :-)

#22-es válaszoló,teljesen igazad van,ezt én is belátom!ment a zöld pacsi! :-)

2014. jún. 11. 14:00
 28/56 Imola Ágnes ***** válasza:
0%
Mindegy mit törölnek,a viselkedéseden nem segít...
2014. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy nem ismersz engem,és nem tudod hogy ÉN milyen vagyok!rárontasz az emberre,befeketíted,miközbe semmit se tudsz róla
2014. jún. 11. 14:15
 30/56 anonim ***** válasza:
Még mindig nem fogtad fel, hogy nem Imola Ágnes vagyok, te szerencsétlen?
2014. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!