Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak a nagymamámmal...

Mit csináljak a nagymamámmal hogy ne legyen mindig útban és ne idegesítsen?

Figyelt kérdés
A mamám 88 éves én 20 velünk él születésem óta.. Anya a mamám és én. Anya beteg lett és nem tud semmit csinálni csak feküdni. Én segítek neki csinálok mindent. Ezzel nem is lenne baj de a mamám mindig ott van ahol nem kéne és próbál segíteni de inkább kárt csinál mint hasznot. És már lassú is mivel idős tehát mindig útban van. Én sokkal gyorsabb vagyok és pörgősebb is. Már csak a természetem miatt is. Én pörgök csinálom neki meg megalszik a tej a szájában... Mindig mondom neki hogy menjen ki megcsinálom meg útban van és hagyja hadd csinaljam a dolgom de nem érti. Már nem tudom mit csináljak vele. Hogy értem el hogy ne legyen mindig útban. Már párszor össze is vesztem vele meg elég csúnyán beszóltam mert annyira felidegesített a hülyesegeivel de még mindig nem érti hogy nincs rá szükségem. Mivel érjem el hogy ne hátráltasson??
2015. ápr. 8. 12:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
7%
De amíg kicsi volt, hülye volt, a nagyi meg már felnőtt.
2015. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Meg csúnyábban is beszélt rólam... Az unokatestvéreim mesélték hogy hogy beszélt velem és rólam mikor kicsi voltam
2015. ápr. 8. 12:34
 13/37 anonim ***** válasza:
69%
És mi lenne ha hagynád, hogy ő csinálja azt, amibe te belekezdel? Csinálj valami mást, amíg a nagyid mást csinál! Legyél vele türelmesebb, az ilyen idősek most élik második gyerekkorukat, vagyis olyanok, mint a 2-3 éves gyerekek. Egyszer te is megöregszel, és akkor a te unokád fog türelmetlen lenni veled. Jól esne neked?
2015. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
31%

Majd amikor már nem lesz, akkor jossz rá dolgokra.

Ő is sokszor tolerált szerintem neked több mindent amíg kicsi voltál.

2015. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
46%

Az én nagyim 88 volt, amikor meghalt, pár évvel ezelőtt. Cserélnék veled, bármilyen lassú is volt a vége felé.


Intoleráns idegbeteg vagy. Remélem te is hasonló véleményeket kapsz majd az unokádtól, ha 88 leszel.

2015. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
55%
undorodom az ilyen felszínes, lélektelen, pörgőspcsáktól
2015. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
44%
majd ha 88 éves leszel,remélhetőleg így beszél majd rólad az unokád
2015. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%
16-os! Hülyeséget ne tanácsolj!
2015. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
60%
nagyon csúnyán beszélsz a mamádról, ezt majd mind bánni fogod ha már nem lesz! Szép hogy elismered,hogy segíteni akar, de akkor hagyd rá, ha te elkezdesz teregetni és odamegy segíteni akkor kimész és addig elmosogatsz, nem tudsz mást csinálni,meg kell békélni vele.
2015. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
14%
Egy 88 évesnek a nyugtató nem árte meg, a háziorvosok rendszeresen felírják minden nyugdíjasnak, ez tapasztalat. Inkább legyen nyugisabb a nagyi, mint valaki 20 évesen az idegosztályon kössön ki!
2015. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!