Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van köztetek olyan, aki ha...

Van köztetek olyan, aki ha pók van a lakásban, kiviszi az udvarra? Vagy csak az én nagyszüleim ilyen furák?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy lecsapnák újságpapírra futtatják fel (nagyapám sokszor a saját tenyerében) és kiviszik. Mondtam már főleg nagyapámnak, hogy ez veszélyes, de ő csak kinevet, meg szerinte ez a dolog csak egy olyan városi gyereknek fura, mint én vagyok. A nyári konyhában ha van pók, akkor azt ki se viszik, örülnek neki, mert hogy ott sok a légy és majd "pókúrfi" kivégzi őket (ez nagyapám szavajárása). Ez csak tényleg nekem furcsa, mert néhány barátom ugyanúgy nagyot nézett amikor elmondtam. Nem lehet ettől bajuk? Mondjuk halálos csípés?

2015. aug. 22. 14:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
79%
Mi is ha csak lehet kivisszük a legyeken, szúnyogokon kívül a rovarokat. Még azt a poloskát is, ami baromi büdös lesz, ha megijed :D
2015. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
55%
Nézőpont kérdése. Én kiviszem.De a kismenyem örjöngve csapja agyon és ha meglátja az én pók mentésemet haragszik rám! (A menyemnek pók fóbiája van nem tehet róla, hogy ennyire undorodik a póktól.)
2015. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!