Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meghallottam, hogy a nagymamám...

Meghallottam, hogy a nagymamámnak nem én vagyok a kedvence és sokkal jobban szereti az unokatesóimat. Most hogy viselkedjek ez után?

Figyelt kérdés

Három unokatesóm van, náluk volt mindenki, csak én elmentem vásárolni. Hamar vissza jöttem, mert elfelejtetem a szatyrot, erre hallottam, hogy a teraszon mit beszélnek...

Hát azt, hogy mamámnak mindig is ők hárman lesznek a kedvencei, imádja őket, de psszt! És aztán kacarásztak...

Gyorsan el is mentem, mert úgy döntöttem, hogy majd inkább veszek egy rohadt szatyrot a sparban és aztán otthon úgy tettem, mintha nem hallottam volna semmit. Persze éreztem, hogy nem én vagyok a kedvenc, de azért ezt így kimondani szerintem nem szép, meg hát.... Na mindegy. Hogy kell az ilyet kezelni egyáltalán?



2016. szept. 15. 10:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igen tényleg fura így visszaolvasva, de már nem tudom átírni. Egyébként tényleg félreérthető volt. Mamám mondta nekik, hogy ők a kedvencei. És nem... én nem vágyok első lenni, kiskedvenc lenni... szimplán csak úgy éreztem, hogy ezt... nem így kéne nah :D
2016. szept. 15. 17:49
 22/23 anonim ***** válasza:
75%
Én is ugyanebben a cipőben járok... mamámnak mindig is az uncsijaim voltak a kedvencei. Volt olyan, hogy az egyik uncsimnak a szemem láttára adott pénzt, nekem meg semmit. Jó, mondjuk a szemembe nem mondta, hogy kevésbé szeret, de én éreztem. Nem megyek hozzá sokszor, talán ezért szorultam a háttérbe. De nem lettem ettől lelki sérült stb. csak na...
2016. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Persze.. én sem lettem lelkisérült... Egyébként szerintem rossz, hogy ott tartunk, hogy az ember nem mondhatja el őszintén az érzéseit, mert akkor az van hogy 1. vagy azt mondják rád, hoyg hisztis vagy vagy 2. Azt kapod a fejedhez, hogy lehetne rosszabb is.... Nyilván lehetne rosszabb is... mindig lehetne rosszabb az embernek, de nem mindig ezzel kell jönni, mert lehetne JOBB is :D Az ember a szeretetre és a harmóniára törekszik... szvsz :)
2016. szept. 15. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!