Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért nem hagynak normálisan...

Miért nem hagynak normálisan élni a nagyszüleim? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Anyukámmal nagyon jó a kapcsolatunk. De nem találkozunk olyan sűrűn, mivel anyukámnak lett egy barátja-apukám 1 éves koromba meghalt-és nagyon szeretik egymást,így inkább vele van. És én pedig a nagyszüleimmel élek akik kezdenek utálni... :(

Mindig isznak és dög részegek minden nap. Nem sokat beszélek velük a nap folyamán (de nem is nagyon akarok). Mindig leocsmárolnak,rosszakat mondanak rólam a szemembe én meg akkor berohanok a szobámba és becsukom az ajtót,ők meg bejönnek majd bedugom a fülemet és nem nézek a szemükbe.Mondják csak a magukét!

Amikor ebéd idő van,akkor meg mindig normálisan ennék,de nem tudok mivel olyan sokat mernek a tányéromra,hogy az 2 felnőtt nőnek is bőven elég. Nekem meg azt mind meg kell enni,pedig nekem az rengeteg! Nem értik meg azt hogy nekem:ELÉG!

És ha feleselek velük vagy nem eszem meg mind ami a tányéron van egytől-egyig akkor még képesek megütni is.

hízlalni akarnak,miközben én 155cm vagyok és 52 kg.

Mitcsináljak??? Mi tévő legyek???

Kérlek segítsetek! Elveszik az önbizalmamat,önbizalom hiányos leszek miattuk! :(



2017. ápr. 15. 12:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Értem, értem!

De nem kéne kiabálniuk minden nap, rosszakat mondani rólam!

Mert amit csinálnak az nkm fáj, akár hiszitek akár nem!

Hiába kedveskedek egy kicsit... mosogatok, pár szem csokit adok nekik, néha kiteregetek.

Mindig vmi csúnyát mondanak rám, amibõl màr elegem van!!!

2017. ápr. 16. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!