Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen jogon k. váz le engem...

Milyen jogon k. váz le engem a nagymamám?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, négy éve vagyok együtt a barátommal, még a gimnáziumban ismertük meg egymást. A mamám szerint, aki ilyen hamar összejön valakivel, abból később nem lesz más, csak egy olcsó k...van semmi más, és én is így fogok járni.

2017. szept. 13. 22:44
1 2 3 4
 21/40 Alain Delon ***** válasza:
95%
Úgy látszik, a nagymamád nem látja a logikai bukfencet abban, amit mond, mert egy k_rva nem évekig van együtt egy férfivel, hanem fél-egy óráig.
2017. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy idősödünk, romlik az agyi vérkeringés (meszesedés) és bizonyos működési zavarok keletkeznek, megváltozik a lelkület, eltűnnek finom érzelmi, pszichés tulajdonságok, míg mások megerősödnek, felszínre törnek. Ráadásul egyes öregek a saját fontosságuk kiemelésére lesznek agresszívak és erősödnek meg a negatív megnyilvánulásaik. Nyilván nagyanyád is ilyen. Nem kell túl komolyan venni.
2017. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
59%
irigy.
2017. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
12%

Szerintem megharagudni semmi fele keppen nem kell ra! Nyilvan ezzel megbant,de azt kell nezni,hogy idos. Masban nott fel, mas tapasztalatai vannak, az ertekrend egyaltalan minden meg a mult szazadban alakult ki.

Nekik nem volt eselyuk sem arra,hogy 14 evesen komoly baratjuk legyen,aki ott alszik a lanynal s a lany masik heen a pasinal. Ez nem volt elfogadott,mert mit mndd a szomszed,az ismeros es igy tovabb. Hidd el,ha annak idejen meg lett volna ez engedve ,akkor ok is cwinaltak volna, es m hazasodtak volna meg mar 18 evesen. Leegyszerusitve , s talan butan hangzik, szex miatt,miatt is!,hazasodtak. Nehezebb volt megoldani mashol. Aztan elvalni akkor meg nem volt ilyen egyszeru es elfogadott. A 60 as evek generaciojanak mar igen es elnek is vele.

2017. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
83%
miylen fiatalon? 30-40 év e még 16-18 év körül is házasodtak. hülyeség hogy sokás meg miegymás miatt beszél így.
2017. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
89%

Nyisd ki neki az értelmező kéziszótárt, de amúgy is megmagyarázhatod: k...az, aki több idegen férfival létesít szexuális kapcsolatot pénzért!

Nálad ebből mi van?

Párod nem idegen már, mással nem kef...,és nem kérsz pénzt érte.

Amúgy ez nem féáltés, a saját jó hírét félti, vagy hogy megszólja a többi öregasszony, hogy milyen unokája van. Merő butaság és rosszindulat, no és bizalmatlanság.

Úgyse győzöd meg, ne törődj vele. Annyit mondhatsz neki, ha így beszél veled és ilyen rosszakat gondol rólad, nem mész többé hozzá, vagy ha veletek lakik, el fogod kerülni. Akkor lehet észhez tér.

2017. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
92%
Az ő korában 19 évesen már szültek a nők, szóval?
2017. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
92%
en mar elmultam 60 eves az elso fium (sex) 15 eves koromban volt , utana volt meg jopar aztan ferjhez mentem 18 evesen. a hazassag nem jott jol ki, elvaltunk es 22 evesen mentem ferjhez ujbol. most voltunk 40 eves hazasok, es nem kurvultam el a hazassag alatt sot haztartast is vezettunk;-))) az en idomben nagyon sokan 20 evesen mar egy ket gyerek anyja volt egy fiatal no. nagyi vegyen vissza .
2017. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
89%

Ugyan ez , hogy le k*rv@z. Mert, hogy 16 évesen van 1 barátom, és mert hogy 21+osan vesztette el, és én hiába mondom neki, hogy (akkor amikor mondta még nem is volt ) nem feküdtem le vele, ugyan úgy k*rv@zik.

És azért is annak tart mert sokkal több a fiú barátom mint a lány.

2017. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
90%
Annak idején a szénakazalban kellett análozni vajjal :D
2017. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!