Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért akarják a nagyiék rám...

Miért akarják a nagyiék rám erőltetni amit nem akarok? 17/f

Figyelt kérdés

Már kezd elegem lenni, hogy mindent rám akarnak erőltetni, amit én nem akarok.

Ma pl abból volt egy hatalmas balhé, hogy miért nem vagyok hajlandó velük (mama, papa) elmenni templomba. Aztán amikor mondtam nekik, hogy ünnepekkor meg ha valamelyik családtagér volt mise mindig elmentem, de had ne kelljen már minden vasárnap oda mennem. Na aztán persze utána következett a megszokott fenyegetőzés, meg ordibálás, hogy ne akarjam megtudni mi lesz akkor ha nem megyek el templomba.


Mégis miért akarják ezt rám erőltetni?



2018. márc. 4. 11:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Mert ostobák,a vallásos meg bármyilyen is,erőszakos népség, 18 éves korod után is ez lesz nyugi v lelépsz mielőbb. Én összejöttem ilyen vallásos család fiával,még a táskámat is átkutatták,tamponért voltam ri nc,meg használt nő.. Együtt alvás nuku volt esküvő előtt 26 volt... De ő beletörödött a sorsába.. Ott is hagytam. Ne hagyd magad,a vallás agymosás, a sok ostoba tiltással elavult marhasággal. Amugy meg a katolikusok 90 % álkeresztény,és irigy rosszindulatu ember.
2018. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

"ne akarjam megtudni mi lesz akkor ha nem megyek el templomba"


Hű, biztos szörnyűséges dolgok fognak történni... Én innentől nem tudnám őket komolyan venni és ezt meg is mondanám, ha csak erőszakoskodni tudnak és fenyegetni, azzal még inkább csak ellöknek maguktól.

Amúgy meg nem mész és kész. Főleg ha nem vagy vallásos, az egész templomosdi csak színjátéknak néz ki. Hozzáteheted, hogy keresztény ember létükre szégyelljék magukat, hogy ilyen erőszakosak és rosszindulatúak.

2018. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
és persze azért jött a kamu, hogy olyan böszme gonosz, sötét kommentek jelenjenek meg, mint az 1-es :D
2018. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Komolyan nem értem

Áruld már el nekem mék pizsamában álmodtat, hogy kamu, minek lenne az?

2018. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Szóval aki nem vallásos az böszme. 2018 van. Én nem hodolok be semelyik vallásnak,és nem vallás szerint élek,hanem ÉLEK. Az a böszme aki 26 évesen még eltüri h a szülök irányitsák a szexuális életét is felnőttként és beveszi h esküvö előtt érintkezni az ördögtől való... És viszketek az összes vallástol,de vagyunk páran még igy. :)
2018. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Sajnállak.


Én anno nagyapámmal két korsó sör mellett arról beszélgettem, hogy hogy kell felszedni a csajokat, nagymamámtól pedig a legszebb disznóvicceket tanultam meg.

2018. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Tehát a több milliárd vallásos ember mind hülye :D

Minden nap tanul valami újat az ember.

Kérdező, a nagyszüleid pedig tipikus poroszos, maradi emberek. Nem fognak változni.

2018. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell túlgondolni! Odamész nagyfaterhoz egy üveg szilvával (az öregek az ilyet szeretik!), vállba vered barátian, hogy "Figyelj már, öreg! Hagyjuk már a p*csába ezt az egészet, beszéljük már meg, hogy ez nekem nem fekszik!", lepacsizol vele lazán, kicsit megpróbálsz vele a katonakorában felszedett puncikról dumcsizni, minden, még egy kocsmába is elhívhatod, aztán ő majd a nagyanyust is lebeszéli arról, hogy tovább cseszgessenek.


Felnőtt embereknél így működik.

2018. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
A tobbmillio vallás mentes se hülye. :D De az erőszakosság utálatos,a gyerekre minek ráerőszakolni?
2018. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát a mi családunkban nem szokás megbeszélni a dolgokat, sőt, nem is lehet...

Most annál a résznél tartunk, hogy nem szólnak hozzám...

2018. márc. 4. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!