Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a kisfiam ne ragaszkodjon túlzottan az aposomhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon kotodik hozza,jobban ,mint az apjához.sokat van velunk,allandoan jon utánunk,mindig játszana vele.Mi még építkezunk,jovore át is koltozunk, de az még egy év. Mit tehetnék,hogy tudnám neki elmagyarázni,hogy nem szeretném bele az egész napot egyutt tolteni.Kulon emelet,kulon háztartás,de állandoan a nyakamon. Sir utána,ha elmegy.Multkor az anyukmékhoz mentunk,akkor is a nagyapja után sírt, még csak nem is a férjem után.

2018. máj. 16. 06:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Szép kis tanúsítványt állít ki rólatok a gyereketek.

Inkább tükörbe nézzél, hogy miért van ez, mintsem szegény gyereket eltiltsd attól, aki törődik vele és akit tényleg kedvel, szeret.

2018. máj. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

2 dolog aggaszt: fenáll e a veszély,hogy a férjemet vagyis a saját apját kevésbé fogja szeretni,mivel o dolgozik,fele ennyi idot sem tolt vele.

A másik: Az ém szuleimmel lehet e így majd jo kapcsolata?

2018. máj. 16. 06:57
 3/23 A kérdező kommentje:
Hogy miért van ez,már leírtam. Allandoan a nyakamon log az aposom.Akit tényleg szeret és kedvel az természetesen én vagyok,nagyon anyás.De utánam sajnos nem az apja kovtkezik,hanem a nagyapja.
2018. máj. 16. 06:59
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

A férjed dolgozik és nem az a baj hanem hogy nyílván amugy is szarik a gyerekre.


Apa is dolgozott 12 orákat is akár, mégis imádtam, mert egyébként jo apa volt, és szabadidejében velünk foglalkozott csomót.

2018. máj. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Vazze szerencsétlen gyerek. :O Ha azt akarod, hogy szeresse az apját meg a szüleidet, akkor nekik kellene vele minőségi időt eltölteni, nem a kedvenc nagyszülőjétől eltiltani. Agyrém, egyáltalán hogy jut ilyen kreténség az eszedbe??? A szeretet az nem egy véges valami, ami elfogy, ha adunk belőle... :O
2018. máj. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Kívánom, hogy az legyen a legnagyobb bajod, hogy a gyereked szereti a nagyapját! Őszintén.
2018. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az én szuleimet igenis szereti,csakhogy ok havi egyszer látják.Nem naponta 25 szor.
2018. máj. 16. 07:10
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell rögtön mocskolni ismeretlen embereket?! A kérdező nem írja,hogy az apja leszarja a gyereket... gondolom papa nyugdíjas jobban ráér. Kedves kèrdező! A papának örülj, a többi személlyel meg próbáljatok több játékos programot csinálni. Lehet ez a papa titkának kulcsa,a sok játék. Egyébként a kicsik amúgy is hajlamosak kiválasztani maguknak egy kedvenc embert. Ne akard,hogy kevésbé szeresse. Érjétek el,hogy a többieket az eddiginél jobban.
2018. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha eltávolítod az apósod, a szüleid és a férjed akkor sem fog tudni több időt vele lenni. Ráadásul ez a rajongás nem lesz mindig ilyen intenzív, hagyd, hagy szeressék egymást.
2018. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg azt gondolod erre valaki megfogja adni a konkrét választ, hogy a kisgyereket hogyan távolítsd el attól akit szeret? Hogyan manipulálnád egy gyerek érzéseit? Minden gyerekben van az apán és anyán kívül kedvenc családtag.

Amikor én kicsi voltam, egy ideig velünk lakott a nagybátyám. Imádtam nagyon, és mindig kerestem a társaságát. A szüleim szobájában is tévézhettem volna, de sokszor az ő szobájába mentem be tévézni, mert ővele akartam lenni, de ettől még szerettem és szeretem a szüleimet, apámmal különösen jó a kapcsolatom, szinte barátok is vagyunk egyúttal. A kulcs az egészben, hogy az "egyéb" rokon mindig engedékenyebb, és inkább játszópajtás, nem rivális, mert a gyerek életében más szerepet tölt be egy nagypapa, nagybácsi stb. Te felnőtt fejjel rivalizálsz, mert azt hiszed ettől eltávolodik az apjától, de hidd el ,hogy ez nem így működik. Téged az idegesít, hogy folyton ott a papa, de ne legyél önző, ne távolítsd el, mert azzal többet ártasz a gyerek lelkének.

2018. máj. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!