Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a kisfiam ne ragaszkodjon túlzottan az aposomhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon kotodik hozza,jobban ,mint az apjához.sokat van velunk,allandoan jon utánunk,mindig játszana vele.Mi még építkezunk,jovore át is koltozunk, de az még egy év. Mit tehetnék,hogy tudnám neki elmagyarázni,hogy nem szeretném bele az egész napot egyutt tolteni.Kulon emelet,kulon háztartás,de állandoan a nyakamon. Sir utána,ha elmegy.Multkor az anyukmékhoz mentunk,akkor is a nagyapja után sírt, még csak nem is a férjem után.

2018. máj. 16. 06:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, az én lányomnak egyetlen nagyszülője sem él már. Annyira hiányzik neki amikor látja hogy más gyerekekért a nagymama, nagypapa jön az iskolába. Ő azt sem érti, milyen ez. Én mit meg nem adnék ha a helyedben lehetnék....
2018. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
86%
Mar csak egy évig kell elviselned ezt a "borzalmat", valahogy bírd ki...
2018. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok egy érzelgős ember,de megszakad a szivem ahogy ezt olvasom ..

Tudod hány ember adná a fél kezét érte,ha még élnének a nagyszülei ? És nem azért ,mert az apját nem szereti az ember .A szeretteinket nem lehet pótolni egy másikkal .Amúgy az a baj,hogy ezt valakinek komolyan el kell magyarázni ..

2018. jún. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!