Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a kisfiam ne ragaszkodjon túlzottan az aposomhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon kotodik hozza,jobban ,mint az apjához.sokat van velunk,allandoan jon utánunk,mindig játszana vele.Mi még építkezunk,jovore át is koltozunk, de az még egy év. Mit tehetnék,hogy tudnám neki elmagyarázni,hogy nem szeretném bele az egész napot egyutt tolteni.Kulon emelet,kulon háztartás,de állandoan a nyakamon. Sir utána,ha elmegy.Multkor az anyukmékhoz mentunk,akkor is a nagyapja után sírt, még csak nem is a férjem után.

2018. máj. 16. 06:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Párom is és a szuleim is foglalkoznak vele szerintem eleget.Apumért kiskorába rajongott.Most másfél éves és állandoan az aposon log,nem az apján,A kezén hurcolja,ajton nyitorgatbak,redonyt huzogatnak,szekrény ajtot csapkodnak,ok így játszanak, nekem ez nem tetszik.szoltam érte,nem hallgat meg.Csinálja tovább.ha valamit mgtiltok,o megengedi.Semmi magánéletunk,mindig velunk van,mintha o volna a férjem.
2018. máj. 16. 07:30
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem írja, valóban, de ha szeretné a gyereket és foglalkozna vele, nem napi fél órát, akkor ez a kérdés sem született volna meg.
2018. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12%

Mondd meg az apósodnak mi a problémád. Ennyire egyszerű.

Majd egy darabig sír a kisfiad aztán abbahagyja. Minél kevesebbet látja annál jobban tudja "elfelejteni".

Gondolom nem olyan nagy még a kisfiad.

2018. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Még egy evig kb 1 házban lakunk,szoval nagyon nehéz.Sokat vagyok vele kint,sokat sétálunk.De az udvaron állandoan utánunk járkál.Nincs egy perc nyugtom.
2018. máj. 16. 08:51
 15/23 A kérdező kommentje:
16 honapos a kisfiam és szeretném,ha az apja lenne olyan fontos neki,mint én,nem pedig a nagyapja
2018. máj. 16. 09:23
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
Ez annyira szánalmas már ne haragudj. Az, hogy téged esetleg zavar, hogy egész nap veletek van, még érthető, de, hogy a gyerek szeretetét akarod elvenni valaki iránt?
2018. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy Te mit akarsz, bocs, szeretnél. Ha a gyereked a papával érzi jól magát miért fáj Neked? Nem az a fontos, hogy a gyereked boldog legyen?


Egyébként, hogy ne csak oltsalak:

A gyerek, hiába gyerek nem hülye. Feltudja fogni, hogy ki apa és ki anya. Másféle szeretettel fog Titeket szeretni, mint a nagyapját. Én a mai napig rajongással szeretem a dédimamámat - Isten nyugosztalja - , de ugyanúgy Édesanyámat, Édesapámat, Nagyszülőket stb. Egész egyszerűen vele töltöttem a legszívesebben a szabadidőmet, senki nem tudott annyira megnevettetni és olyan jókat mesélni, mint Ő.


Az azért ugye megvan, hogy a fiad önálló gondolkodással, értékrendszerrel és véleménnyel rendelkező EMBER. Ugye?!

2018. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"16 honapos a kisfiam és szeretném,ha az apja lenne olyan fontos neki,mint én,nem pedig a nagyapja"


Ez ellen egyvalaki tud tenni: A FÉRJED!


És a helyes hozzáállás nem az, hogy apósodhoz kevésbé kötődjön, hanem, hogy a férjedhez jobban kötődjön.


Írod, hogy apósod a nyakadon lóg. Szerintem nem a te társaságodat keresi, hanem a kis unokájáét. Akivel kölcsönösen szeretik egymást.

Ha téged zavar apósod társasága, vagy ahogyan játszanak, akkor kérd meg apósodat, hogy vigye át a saját lakrészébe a gyereket. Ott a nagyszülők szekrényajtóját csapkodja, nem a tiéteket.

2018. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Tudod kérdező a mi családunkban én vagyok a legidősebb unoka .. A vérszerinti nagypapám öngyilkos lett mikor 5 éves voltam... Aztán nagymamám ujra férjhez ment .. Ő VOLT az én IGAZI nagypapám ... 7 unokatestvérem van . Mindannyian imádtuk .. Ha vigyázni kellett valamelyik kicsire egyedül ő volt hisz nem voltak hajlandóak mással maradni ..Mindegyikőnk szereti a szüleit is de a nagypapa valahogy még is más volt mindig is ... Tudod mi mit meg nem adnánk a nagypapánkért???? Tőlünk elvette a sors ... És te pedig a saját gyerekeddel ezt szánt szándékkal elvennéd ezt tőle?? Magadban kezd el a hibát keresni ,hogy miért is tennéd ezt a saját gyerekeddel ....
2018. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
6%
Sok okos akik nincsenek vagy nem voltak még ilyen helyzetben csak dumálnak meg lepontoznak mindenkit. Kérdező igenis mondd meg neki hogy téged ez zavar.
2018. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!