Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Tényleg ilyen felháborító...

Tényleg ilyen felháborító dolog, ha otthonba adjuk az önmagát ellátni nem tudó nagymamámat? Miért ilyen álszentek az emberek?

Figyelt kérdés
Nagymamámat eddig ápoltuk, de mivel az ápolása már meghaladja a kapacitásunkat, kerestem neki egy emelt szintű ellátást nyújtó otthont. Amíg csak mi ápoltuk, a távolabbi család és az ismerősök is azt mondogatták, hogy "jajj, nézzetek egy otthont, mert erre rá fogtok menni", most viszont, hogy élessé vált a helyzet, azaz leadtam a jelentkezéshez szükséges papírokat, elkezdték a "jajj szegény néni, eltovábbítják otthonról", "bezzeg az örökség kell majd nekik, de az öreget kidobják" beszólogatások. Így is elég nehéz döntés volt ez az egész, erre még ők is rátesznek egy lapáttal.
2018. aug. 23. 21:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 17es igenis szakápoló vagyok,és persze kitudja cserélni bárki,nem azért írtam,hogy jól döntöttek,nálunk is van segédápolók akik nagyon ügyesen ellátják a feladatukat,nem azért mondtam,hogy jól döntöttek.

Csupán mert 1,egy idősek otthonába ha tetszik ha nem 0-24 SZAKKÉPZETT ápolók veszik körül,igen mert mindig jelen van szakképzett.

2, nincs ,,egyedül,, vele egy idős emberekkel van akikkel tud kommunikálni

3,programok vannak nekik szervezve,amivel letudja foglalni magát

2018. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
34%
28, te olvasni tudsz???? Idézd már, hol írtam, hogy mindenki ápolja otthon... Mondom olyan megoldást kell találni, ami mindenkinek jó. Ha az az otthon, akkor az.
2018. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
90%
engem nem érdekel mások véleménye, mindenki nézzen magába és söprögessen a maga háza tájékán.
2018. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 HaEv ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!

Sajnos sok álszent b*r*m van, aki kéretlenül ontja a "bölcsességet".

Igenis jó helyen van a nagymamád, szakmai segítséget kap! Az adósság azért butaság volt szerintem, de ti tudjátok, mit tudtok vállalni.

Igenis jól tettétek!

2018. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

sok éve ápolom az alzheimeres szüleimet. tönkrement bele az életem. nincs testvérem.

senkinek a véleményével ne foglalkozz. aki nem csinálta, annak fogalma nincsen mekkora teher ez. csak olyan rokon méltóztassék véleményt nyilvánitani, aki már kitörölte a mama seggét néhányszor. gondolom, hogy ezen rokonok száma egyenló a nullával. szóval mindenki fogja be a pofáját.

2018. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!